Annem tek kalamaz mı?

Kendimi sizin yerinize koyarak cevap veriyorum, kesinlikle annemi yollamazdim kesinlikle. Dönüşümlü çocuklarında kalabilir, kredi bitince küçük bir ev tutup biraz da maddi yardım yaparsanız geçinip gider
Dönüşümlü çocuklarında kalması biraz sorun yaratabilir. Benim babaannem dönüşümlü kalıyor çocuklarında ve çok sorun oluyor . En temizi anneye, çocuklarına yakın bir ev tutmak olur bence .

Anneniz de mutluluğu huzuru hak ediyor
Ben olsam yakınıma taşırdım
Kutu gibi şirin bir ev yeter tek başına ona
Öyle kesinlikle. Yakınımda olsun kafam rahat olsun. Hem benım semti bılıyor. Baska sehire gıtsın istemem. Kadının kac yıl yasacagı Belli degıl. Bızden uzakta olmasın

Dönüşümlü çocuklarında kalması biraz sorun yaratabilir. Benim babaannem dönüşümlü kalıyor çocuklarında ve çok sorun oluyor . En temizi anneye, çocuklarına yakın bir ev tutmak olur bence .
Kız kardesımın sevgilısı hep bızde kalsın dıyor. Ama rahat edemez ki o da

Malesef benim size bu konuda tavsiye verebilecek mesleki yeterliligim yok. Olsaydi da sizi ve hikayenizi yakindan bilmeden yorum yapamazdim.

Ama yardim alacak durumunuz yoksa onceki konularinizda tavsiye ettigim kendi kendine evde terapi kitaplarini okuyup farkindaliginizi arttirabilirsiniz. Ben kendi terapi surecimde oldukca faydasini gordum.
Aslında yotubede falan dınlıyorum bu tarz videoları. Ve yorumlarda gördugum kadarıyla benım gıbı olan cok var

Şimdi 3katlı evın bır katında teyze kızı, bır katında teyzem dedemler le, bır katını dayım kiraya verdı. Annem gıtsın dıyor. Teyze kızım gelsın alt kat onun dursun burda dıyor. Ama kadın kac yıldır burada. Gezmeye bıle gıtmez öyle oraya. Sevmiyor. Kardeşim eşyaları satacağım dıyor. Ama kardeşim evlenmeden emeklı ısını arastırın anneme uygun bır ev tutacağım. Kardeşime sen karısma dıycem. Kadını zorla göndercek
Kardeşin niye zorla gönderiyor anneni? Gözünüzün önünde mutlu mesut otursa daha iyi değil mi
Kardeşin annene haksızlık ediyor izin verme kadının size zararı yok ki

Kardeşin niye zorla gönderiyor anneni? Gözünüzün önünde mutlu mesut otursa daha iyi değil mi
Kardeşin annene haksızlık ediyor izin verme kadının size zararı yok ki
Ordakıler biz bakarız gelsın dıyor. Kardeşim anneme ev kalacak kı hem evinin basında kalsın dıyor, hem burda nasıl kalacak dıyor. Annem aslında iyi kötü calısıyor. Bızde destek olursak rahat geçinir.Ki annem tek olsa hergun arar sürekli gıder gelırım yanına. Ben gözümün önunde olsun ıstıyorum. Annem oraya giderse sokaga bıle salmazlar onu.

anneniz kaç yaşında ki? eğer hasta değilse, bakıma muhtaç değilse neden tek kalamayasın? annenizin fikri de tek kalma yönünde ayrıca, siz daha mı iyi bileceksiniz. daha önünüzde yaklaşık 3 sene var annenin nerde kalacağı niye dert oluyor. 3 çocuğu da aynı şehirdeyse, gündüzleri bi o uğrar size bi siz ona, onun dışında geceleri evinde yatar. bakıma muhtaç olmadığı halde sırf nasıl kalacak sıkılır eder muhabbetleri bana çok saçma geliyor. sığıntı gibi sizle yaşamak zaten istemez diye düşünüyorum, oraya da gitmek istemiyorsa salın kadını da istediğini yapsın

anneniz kaç yaşında ki? eğer hasta değilse, bakıma muhtaç değilse neden tek kalamayasın? annenizin fikri de tek kalma yönünde ayrıca, siz daha mı iyi bileceksiniz. daha önünüzde yaklaşık 3 sene var annenin nerde kalacağı niye dert oluyor. 3 çocuğu da aynı şehirdeyse, gündüzleri bi o uğrar size bi siz ona, onun dışında geceleri evinde yatar. bakıma muhtaç olmadığı halde sırf nasıl kalacak sıkılır eder muhabbetleri bana çok saçma geliyor. sığıntı gibi sizle yaşamak zaten istemez diye düşünüyorum, oraya da gitmek istemiyorsa salın kadını da istediğini yapsın
Kardeşim yaza isteme falan olcak dıyor. Maksimum 3 sene var. Babam nafaka ödemiyor. Kardeşimle konustuk. Ikımız destek olacagız ve babamdan nafakasını alacagız.Kadın oraya gıtsem de onlarla yaşamam tek yasarım dıyor. Ama onlar o sehirde hayatta tek bırakmazlar.

55 yasında ve dinç. Şükür saglıklı. Insallah o zamana atanırım. Ben öderim elektrik suyunu. Arada yanımda kalır.Kadını yaslanınca oraya göndermek ıstemıyorum. 3evladı var. Rahat yasasın ıstıyorum

Kardeşim yaza isteme falan olcak dıyor. Maksimum 3 sene var. Babam nafaka ödemiyor. Kardeşimle konustuk. Ikımız destek olacagız ve babamdan nafakasını alacagız.Kadın oraya gıtsem de onlarla yaşamam tek yasarım dıyor. Ama onlar o sehirde hayatta tek bırakmazlar.
tamam da gitmesin işte küçük bir ev tutun sizin şehrinizde kalsın, herkes çoluğu çocuğuyla oturmuyor ki yaşlanınca

55 yasında ve dinç. Şükür saglıklı. Insallah o zamana atanırım. Ben öderim elektrik suyunu. Arada yanımda kalır.Kadını yaslanınca oraya göndermek ıstemıyorum. 3evladı var. Rahat yasasın ıstıyorum
zaten yaşı da daha gençmiş, 3 kardeş birleşip bir şeyler yapabilirsiniz, o da yalnız kalamayacak bir yaşta değil. gelir gidersiniz birbirinize

tamam da gitmesin işte küçük bir ev tutun sizin şehrinizde kalsın, herkes çoluğu çocuğuyla oturmuyor ki yaşlanınca
Ben bu sımdı kı evınde kalsın dıyorum. Kira baya ucuz. Bısey olsa komsu lar ıyı destek olurlar. Evet evı kapattırmıycam anneme

zaten yaşı da daha gençmiş, 3 kardeş birleşip bir şeyler yapabilirsiniz, o da yalnız kalamayacak bir yaşta değil. gelir gidersiniz birbirinize
Kardeşim esyaları satarız evı kapatırız dıyor ama ben en kotu annem gıder yapamazsa gelır dedım. Ama olcak ınsallah bır sekılde. Annemde 30 sene sonra baba evine dönmek ıstemıyor

Kardeşim esyaları satarız evı kapatırız dıyor ama ben en kotu annem gıder yapamazsa gelır dedım. Ama olcak ınsallah bır sekılde. Annemde 30 sene sonra baba evine dönmek ıstemıyor
bence kardeşiniz saçma bir şekilde her şeye müdahil oluyor. anneniz kendi karar verecek yaşta sizin evi kapatalım ve ya kapatmayalım eşyaları satalıp ve ya satmayalım diye karar vermenize bence hiç gerek yok. kadın 55 yaşında yapacağını iyi bilir 3 yaşında değil ki hep sizden akıl alsın

bence kardeşiniz saçma bir şekilde her şeye müdahil oluyor. anneniz kendi karar verecek yaşta sizin evi kapatalım ve ya kapatmayalım eşyaları satalıp ve ya satmayalım diye karar vermenize bence hiç gerek yok. kadın 55 yaşında yapacağını iyi bilir 3 yaşında değil ki hep sizden akıl alsın
Evet ve evı kapatmak büyük sorumluluk. Sonra mutsuz olduguna tekrar ev bul falan. Ayrıca annem giderse memlekete mutsuz olsada gerı gelemez. Bırakmazlar hayatta

Kanım dondu konu içindeki detaylardan. O kadar çok şey yazacaktım kaldım şuan öylece. Annenin evi olsun diye dedenin ölümünü bekleyen kardeşin mi, annem bizimle kalsa ne kadar yaşayacağı belli değil diye kendi kendine konuşan sana mı daha şok olayım bilemedim. 3 saat sonraya garantimiz yokken sen 3 yılın derdine düşmüşsün.
Atanınca yardim edeceğim falan diyorsun da inşallah her şeyi bu kadar takarken ders çalışıp atanabilirsin. Dediğim gibi okudukça yazacaklarımı şaşırdım inan ki.

X