Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

meyve miktarında sorun yoksa 👍

misafir varken spor filan zır, dikkat etmekbile mesele diyete 👏
Gayet güzel menün, palmiye kalbi dediğin enginar kalbi mi onu anlamadım ama 🙈

Uygun tabi . 👏
Haydi kolay gelsin o zaman 👍😀

Bu herkes için böyledir o sebeple dikkat edelim diyorum 🥰

Açlık süresinde sade maden suyu serbest

Niye iştahsızlık oldu anlamadım da ondan sordum 👍
Abla pazartesi tartılmamıstım bugün tartıldım. 53.3🤗🤗🤗🤗 güncellemen icin değil de öyle haber veriyim dedim.

Canım menün doyuruculuk olarak belki doyurmuştur ama besleyicilik olarak az 🥰
Spor konusunda 10 dakikan da mi yok 10 dakikalık bile videolar var şu Leslie de bi denesen ? 🤗
Evet kuzum haklısın biraz sorunlarım var evde onları aşabilsem olacak inşallah teşekkürler

bayaa baya vücudumuzun psikolojisi var yanii? :KK59:

Beynimiz herseyi etkiliyo . Bilinc Altina isliyosun yanlis yaptim cezasi bu olmali diye ve insanin dogasinda var yasak olan cezbedicidir . Aslinda o gun kacirdiysan ertesi gun daha hafif beslenip biraz egzersizle toparlarsin . Onu yedin diye bi gunde 10 Kilo almicaksin . Onemli olan devamini getirmemek . Ben aralikli oruc baslamadan once ne kadar video varsa izledim, yazilari okudum . Bende uzmanlarin yalancisiyim 😂 soyledikleri de dogru . Gecen sevgili görümcem sevdigim borekten ve pastadan yapmis getirmis saolsun . Canim bi ceker gibi oldu actim listemi Baktim . Gunlerdir spor yapiyosun bunu yemek sana ne kazandiracak dedim kendime . Surda 1 2 ay sonra yersin once metebolizmani duzene sok vucudun yillardir yediklerinden bi arinsin dedim . 2 gun durdu o pasta esim yemedi bende attim hic de ahlanip vahlanmadim . Ama yeseydim de hata yaptim olarak dusunmezdim . Ekmek yememe ragmen 2 gundur yiyorum cok ufak bi parca da olsa . Yada soslu fistik . Cok seviyorum . Onceden 2 Paket yiyodum simdi en fazla yarim cay bardagi . Ki 30 gr da 154 kalori var 😂 onemli olan dengelemek . O yuzden cok stres yapmamak lazim . Iyiki yedim canima degsin diyip yola devam etmek 😂😂

Beynimiz herseyi etkiliyo . Bilinc Altina isliyosun yanlis yaptim cezasi bu olmali diye ve insanin dogasinda var yasak olan cezbedicidir . Aslinda o gun kacirdiysan ertesi gun daha hafif beslenip biraz egzersizle toparlarsin . Onu yedin diye bi gunde 10 Kilo almicaksin . Onemli olan devamini getirmemek . Ben aralikli oruc baslamadan once ne kadar video varsa izledim, yazilari okudum . Bende uzmanlarin yalancisiyim 😂 soyledikleri de dogru . Gecen sevgili görümcem sevdigim borekten ve pastadan yapmis getirmis saolsun . Canim bi ceker gibi oldu actim listemi Baktim . Gunlerdir spor yapiyosun bunu yemek sana ne kazandiracak dedim kendime . Surda 1 2 ay sonra yersin once metebolizmani duzene sok vucudun yillardir yediklerinden bi arinsin dedim . 2 gun durdu o pasta esim yemedi bende attim hic de ahlanip vahlanmadim . Ama yeseydim de hata yaptim olarak dusunmezdim . Ekmek yememe ragmen 2 gundur yiyorum cok ufak bi parca da olsa . Yada soslu fistik . Cok seviyorum . Onceden 2 Paket yiyodum simdi en fazla yarim cay bardagi . Ki 30 gr da 154 kalori var 😂 onemli olan dengelemek . O yuzden cok stres yapmamak lazim . Iyiki yedim canima degsin diyip yola devam etmek 😂😂
vallahi harikasın.. azmine de hayran kaldım.. :super: bende sevdiğim şeyleri yemeyeyim diye almıyorum eve..yoksa dayanamıyorum..:olamaz: Akşamda kardeşimde aslında yemesem olurdu ama neden yedim anlamıyorum..çocuklarla uğraşırken boş anıma denk geldi heralde... o_O

vallahi harikasın.. azmine de hayran kaldım.. :super: bende sevdiğim şeyleri yemeyeyim diye almıyorum eve..yoksa dayanamıyorum..:olamaz: Akşamda kardeşimde aslında yemesem olurdu ama neden yedim anlamıyorum..çocuklarla uğraşırken boş anıma denk geldi heralde... o_O

Sende kendine bi Liste yap gunde kac adim attin kac kalori yaktin kac kalori aldin ne kadar spor yaptin ne kadar su ictin. Her gun bak onlara . Yaptiklarin somut olarak goz onunde olunca emegine kiyamiyorsun . Bide benim azmim oglumdan oturu . Benim oglum ozel gereksinimli bi cocuk . Suan tedavisi olmayan bi kas hastaligi var ve herseyi ben yapmak durumundayim . O yuzden once zayiflamam sonra kaslarimi guclendirmem lazim ki buyudukce kaldirip indirmekte zorlanmayayim diye suan cok kucuk 1.5 yasinda ama 2 sene 3 sene sonra agirlasacak . Yani bendeki sebep i bi dilim pastadan cok cok daha kiymetli ❤

Allah'ım acil şifasını versin inşallah... çok geçmiş olsun canım..
valla herkesin kilo verme sebepleri farklı demek ki :)
seninle geçende yazışmıştık.. çok güzel taktikler veriyorsun gerçekten. benim aklıma gelmeyen şeyler oluyor mesela bazen.. çok teşekkür ederim samimiyetin için.. :KK68: :KK200:

Allah'ım acil şifasını versin inşallah... çok geçmiş olsun canım..
valla herkesin kilo verme sebepleri farklı demek ki :)
seninle geçende yazışmıştık.. çok güzel taktikler veriyorsun gerçekten. benim aklıma gelmeyen şeyler oluyor mesela bazen.. çok teşekkür ederim samimiyetin için.. :KK68: :KK200:

Sanirsam bu mesaj banaydi 🥰 hepimizin farkli hikayesi var tabiki . Ama ben arastirmak zorundayim yanlis birsey yapmamak saglimi kotu etkilememek icin cunku ogluma benden baska kimse bakamaz . Makine ile nefes aldigi icin baskasi bilemez ki oglumda baskasiyla durmaz zaten . O soylediklerim hep arastirmalar sonucunda ogrendiklerim 😊

Allah aşkına aranızda chloe yi 20 dak yapan varmı?! 10 dakika yaptım kalbim boğazıma kaçtı.. yerden kalkamadım bu nedir 😂😂 bu spor dokundu bana 🤣🤣🤣
Tmm chloe ye alerjim var 😂

Ben once leslie arkasindan da 10 lik chloe yapiyorum hepsini yapmaya bende dayanamadim denedim de 😂😂 benim gibi deneyebilirsin bence 😂 get abs in 2 weeks yazan videoyu yapiyorum ben sadece .

Abla pazartesi tartılmamıstım bugün tartıldım. 53.3🤗🤗🤗🤗 güncellemen icin değil de öyle haber veriyim dedim.
Tamamdır 🤩😍 inşallah pazartesiye daha da azına güncellerim 🥰
günaydın dün akşam çok hafif yedim ama gece 2 tane haşlanmış mısır yedim çok özlemişim dayanamadım :KK43:
Bugün o zaman istikrar ile devam 👍🤗

11.00 oruc açıldı

2 ceviz
2 incir
2 yumurta

Hahahahah

18.0 da ikinci ana öğün yapcam

Ara yapmicam bakalım.bi de böyle deneyelim
Afiyet olsun, bakalım nasıl olacak yorumlarını yazarsın 🤗
Sende kendine bi Liste yap gunde kac adim attin kac kalori yaktin kac kalori aldin ne kadar spor yaptin ne kadar su ictin. Her gun bak onlara . Yaptiklarin somut olarak goz onunde olunca emegine kiyamiyorsun . Bide benim azmim oglumdan oturu . Benim oglum ozel gereksinimli bi cocuk . Suan tedavisi olmayan bi kas hastaligi var ve herseyi ben yapmak durumundayim . O yuzden once zayiflamam sonra kaslarimi guclendirmem lazim ki buyudukce kaldirip indirmekte zorlanmayayim diye suan cok kucuk 1.5 yasinda ama 2 sene 3 sene sonra agirlasacak . Yani bendeki sebep i bi dilim pastadan cok cok daha kiymetli ❤
Canım ne güzel yazmışsın
öncelikle oğluna Allah şifa versin sana da güç kuvvet versin 🙏💐
Dediğin gibi takipte olunca insan emeğine kıyamıyor mesela bende de bu dediğini yürüyüş tetikliyor bakıyorum atıyorum 6 kilometre yürümüşüm yazıyor aplikasyon atıyorum 300 kalori, o zaman diyorum ki değmez bu kadar emeği mahvetmeye saçma sapan boş kalori alıp bozmayacağım

Tamamdır 🤩😍 inşallah pazartesiye daha da azına güncellerim 🥰

Bugün o zaman istikrar ile devam 👍🤗

Afiyet olsun, bakalım nasıl olacak yorumlarını yazarsın 🤗

Canım ne güzel yazmışsın
öncelikle oğluna Allah şifa versin sana da güç kuvvet versin 🙏💐
Dediğin gibi takipte olunca insan emeğine kıyamıyor mesela bende de bu dediğini yürüyüş tetikliyor bakıyorum atıyorum 6 kilometre yürümüşüm yazıyor aplikasyon atıyorum 309 kalori, o zaman diyorum ki değmez bu kadar emeği mahvetmeye saçma sapan boş kalori alıp bozmayacağım

Ben buzdolabina yapistirdim . Ilk bi kac gun unutup buzdalobina gitti elim baktim olmuyo hemen listemi yapistirdim . Simdi alistim canimda oyle cok cok bisiler cekmiyo. Sadece regl de ilk gun istedim o da ertesi gun gecti . Hic yemicek degiliz elbet yiycez ama once biraz hafiflememiz lazim 😂

Dün internet sıkıntısı olmuştu tam yazacakken menümü. Sonrada yazdım sanıp unutmuşum😁

10: salatalık, 1 poğaça sade (ev yapımı), lor peyniri, 2 yumurta
Şekersiz türk kahvesi
1 hurma, 1 ceviz
15: karpuz
19: 1 tabak patates yemeği, 4 5 kaşık bulgur

Ben de katılmak istiyorum :) dün başladım 1. Gün 71 kg 2. Gün yani bugün 69.2 kg. 10 da kahvaltı 18 de yemek yiyorum. Hiç de zorlanmadım dün umarım böyle deva eder
Devam ediyorum :) yaşım 30 boyum 1.66, hedef kilom 60
Dün kahvaltıda bir haşlanmış yumurta ve kaşar peynir yedim, akşam yemekte bir pirzola, yagsız salata ve yulaf kepekli yoğurt yedim 🙂

Günaydın kızlar
Hurma yoğurt tecrübemi -her ne kadar tamamlayamasam da- paylaşmak istedim
Dün sabah 82,400 gelmiştim bu sabah ise 82,00 geldim ama devam etmeyeceğim edemeyeceğim cidden çok kastı. Ama denemek isteyen olursa dayanabilirseniz yapın derim en azından giden çdem de olsa vücudunuz hafifliyor. Benim kronik kabızlığım var ilaç almadan düzenleyemiyorum hurma ligli fln dediler ama daha çok kastı bağırsaklarımı.
Bugün daha yemedim 2 saat spor -750kcal ve 500 ip atlama yapıp 2 lt suyumu içtim şimdilik

X