Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

16:30 da sadece haşlanmış tavuk yedim başladım oruca hadi bakalım sadece su sade soda içtim spora gidemedim arkadaşlar dışarı çıkalım dedi onlarla çıktım kız karşımda köri soslu tavuk yedi bende sade soda😅😅
haydi kolay gelsin 😍
Soda iyidir 🙈🥰
İnşallah bu azmin sonuçlarını görebiliriz
İnşallah canım 🤩🥰

Selam kızlarr bugün sabah 1 yumurta yeşillik 5 zeytin 1 küp peynir akşam 18.00 da Zeytinyağlı Yeşil fasülye 5 yk sarımsaklı yoğurt 3 yk ve salata. Gün içinde su ve Yeşil çay a devam
Selam canım afiyet olsun
Menün güzel ama biraz az gibi kahvaltıya ilave protein olabilir 🥰

dunden kalan biraz yemegin varsa sabahtan bi saklama kabina koy.is yerinde tüket.eve gelene kadar onu yakarsin.varinca da evdekilere yemek hazirlarsin.kosturmsktan yemezsin.bi süre boyle yapabilirsin.
ben de artik toplu yemege oturmuyorum.oturunca yiyorum cünkü.kendimi tutamiyorum.ya onlardan once yada sonra yiyorum.tabagima az koymak gercekten cok etkili.
kahvaltiya da beraber oturmuyorum.
simdilik böyle yapicam.şu kritik rakamlari gecene kadar.
sporu cok yapinca ödem oluyor.cok zorlamamak lazim.duzenli yürüyüs iyidir.diger sporlar da 2 3 gün iyi.hani aksama kadar gezeriz ayaklarimiz şişer ya o hesap.

ben anlamadim canim.
et kesigi nasil.kırmızı mi oldu.yada hamladın mi?
Canımmm verdiğin öneriler için teşekkür ederim dediğini denemeye başlıcam inşallah çok mantıklı 5 ten sonra yemeyi kesiyim birde hadi inşallah 🙏🏻🙏🏻

Et kesiği demekte bayadır bölgesel çalışmıyodum, şimdi chloe diye bir sporcu eğitmen videoları var onun videolarını yapıyorum bayada zorluyo sporu yaptıktan sonraki gün bacaklarımın kollarımın karnımın kasları ağrıyo merdiven inip çıkarken sızlıyo yani vücut ham olduğu için spor yapınca tutuluyo insan 🐣🐣

Son düzenleme:
Ne yiyebilirim mesela
Mesela sabah 1 porsiyon daha herhangi bir peynir, belki 2 yumurtalı bir menemen yada omlet yada 2 haşlanmış yumurta, ara öğünlerde kefir ayran yoğurt, Akşam tavuk balık et yada salata lor peynirli, barbunya etli yemekler badem ilk aklıma gelenler

Sizde baş agrısı yaşıyor musunuz sususluk olamaz 3,5 TL su içtim nerdeyse ama anlamadım
Ben ilk başladığım da çok yaşadım açlığa vurdum bide tatlı yemiyoruz ya insülin düşüyo ondanda olabilir ama zamanla alıştım geçti inşallah bidaha tekrarlamaz çok erken kesiyosan yemeyi ondandır muhtemelen

Bu arada bu gün olan menümü yazıyım
10:00 1 haşlanmış yumurta
13:00 çorba
Arada yoğurt
18:30 1 tabak musakka 3 kaşık yoğurt
3 litre su/ Yarım saat chloe yaptım
Günlük adım 7 bin (yürüyüş değil ama).
Birazdan light sütle kahve içsem şekersiz orucum bozulmaz dimi bozmuyo diye hatırlıyorum ama teyit etmek istedim sizden 🌸

❗❗Yeni gelen arkadaşlarıma ufak bir hatırlatma
Sizde baş agrısı yaşıyor musunuz sususluk olamaz 3,5 TL su içtim nerdeyse ama anlamadım
canım oruçta baş agrısı çok görülür birçok sebebi var
Düşük kan şekeri seviyeli biri isen, çok susuz kaldı isen, kafein(çayda da var dikkat), stres, uykusuzluk yapıyor
Bence bir iki gün bunları takibe al 🥰

Bu arada bu gün olan menümü yazıyım
10:00 1 haşlanmış yumurta
13:00 çorba
Arada yoğurt
18:30 1 tabak musakka 3 kaşık yoğurt
3 litre su/ Yarım saat chloe yaptım
Günlük adım 7 bin (yürüyüş değil ama).
Birazdan light sütle kahve içsem şekersiz orucum bozulmaz dimi bozmuyo diye hatırlıyorum ama teyit etmek istedim sizden 🌸

Bozulur Canım süt bozar

Kalori takibini nasıl yapmam gerekiyor 🙂
Canım birçok applikasyon var FatSecret vs gibi
Oralara yediklerini yaz zaten veriyor sana günde Ne kadar protein karbonhidrat yağ vs almışsın oradan bakabilirsin
Amacın Sağlıklı proteini arttırmak ,karbonhidrat azaltmak olsun 🥰

Tartı günü pazartesi canım saat 14 e kadar 🥰

Yarışma konusu bayağı konuşuldu topicte, biz yarışsız ilerlemeye karar verdik o sebeple bu haftanın birincisi vs bile ilan etmiyoruz toplam kilo ilan edip birbirimize full destek ile ilerliyoruz 🥰🏆
tamamdır o zaman karar verildi sorun yok .
anladım tartıda sadece Pazartesi günü
Afiyet olsun protein biraz daha artabilir 👍🥰

Gün içi ekmeğin olmaması avantaj Mısır İçin
Afiyet olsun 🥰

Şimdi anlaşıldı çok söktürücü şey tüketmişsin 😊 Fazla yüklenme dediğim gibi gerekirse kalori takibi yap
Tamamdır kaptanım dikkate alacam

İyi geceler
Sabah
2 Haslanmıs yumurta
2 salatalık
1 Haslanmıs kabak
1 gibi h cevizi yağlı kahve, 1 yeşil elma ve maden suyu
Aksam 4bucık
250gr köfte ve 2 bardak ayran
Ve sonrasında bol su.
Yarım saat ağırlık calısmsı spor 1 saat yürüyüş

İyi geceler
Sabah
2 Haslanmıs yumurta
2 salatalık
1 Haslanmıs kabak
1 gibi h cevizi yağlı kahve, 1 yeşil elma ve maden suyu
Aksam 4bucık
250gr köfte ve 2 bardak ayran
Ve sonrasında bol su.
Yarım saat ağırlık calısmsı spor 1 saat yürüyüş
Afiyet olsun canım gayet güzel 👍🥰
Ağırlık çalışması bende Yavas yavaş yapmaya başlayacağım

İyi akşamalar, menümü yazayım
12: 00 ----2 yumurta ile yapılmış maydanoz salatası ve kahvaltılık
18:30 ----- 1kepçe işkembe çorbası, 2 kaşık p. pilavı ve 6 kaşık kadar kıymalı bamya, cacık
spor yapamadım, bol su

X