Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

evet evet inşAllah bir an önce 79 görelim .
yarışma deme bana nefesini keserim 😂😂
Aslında kaptanımız Arada bir bizleri 2 Li 3 lü takım yapıp yarışmaya koysa motivasyonumuz dahada artar . Kiloları yakın olan arkadaşları beraber yarışa koyacaz. Eğer kaptan isterse yapalım önümüzdeki haftaya İnşAllah
yarişma konusu daha önce konusulmustu canim.daha cok destek ve morel amacli bu grup.
gayet guzel gidiyoruz.seninde katiliminla daha da güzellesecek.
ins bian evvel 79 a düselim.ben 6 yildir hic bu kiloma inmemistim.ins daha da ineriz.
Canımmm verdiğin öneriler için teşekkür ederim dediğini denemeye başlıcam inşallah çok mantıklı 5 ten sonra yemeyi kesiyim birde hadi inşallah 🙏🏻🙏🏻

Et kesiği demekte bayadır bölgesel çalışmıyodum, şimdi chloe diye bir sporcu eğitmen videoları var onun videolarını yapıyorum bayada zorluyo sporu yaptıktan sonraki gün bacaklarımın kollarımın karnımın kasları ağrıyo merdiven inip çıkarken sızlıyo yani vücut ham olduğu için spor yapınca tutuluyo insan 🐣🐣
rica ederim canim.ne demek.
bu arada hamlamak ısınmayi iyi yapmayinca oluyor.kollar bacaklar kalkmaz oluyor.

İyi akşamalar, menümü yazayım
12: 00 ----2 yumurta ile yapılmış maydanoz salatası ve kahvaltılık
18:30 ----- 1kepçe işkembe çorbası, 2 kaşık p. pilavı ve 6 kaşık kadar kıymalı bamya, cacık
spor yapamadım, bol su
Gayet protein ve kolajen yüklü bir menü 👍
Afiyet olsun bayılırım İşkembe çorbasına da 😋🥰

Ben ilk başladığım da çok yaşadım açlığa vurdum bide tatlı yemiyoruz ya insülin düşüyo ondanda olabilir ama zamanla alıştım geçti inşallah bidaha tekrarlamaz çok erken kesiyosan yemeyi ondandır muhtemelen
Evet 16:30 da bırakıyorum 20-4 yapıyorum bir hafta falan yapmayı düşünüyorum

Vaay iyi fikirmiş sen kaç kilo vermiştin?
Ben 4 kilo vermiştim 2 haftayı liste dışına çıkmadan kaçamaksız yapmıştım sadece küp şekerleri kullanmadım normalde şekersiz içerim kahvemi çayımı onun dışında listedeki malzemeleri haşlama ıspanak domates yumurta diyorsa domatesli ıspanaklı tavada yumurta yaptım öğlen yemeğiyle akşam yemeğinin yerini değiştirdim ama listedeki malzemeleri kullanarak yaptım yoksa hergün haşlama ıspanak haşlanmış yumurta gitmiyor😉

Kızlar Bugun farkettım dun yediklerimi yazmamışım ozet geceyım kahvaltı oncesı kahve kahvaltı incir hurma ceviz fındık ara da kahve aksam yemegı de tavuklu bamya 2 kasık bulgur yogurt yedım 40 dk da yuruyus yaptım gelelim bugune
18/6
Kahvaltı oncesı kahve
12.30 13.00 aynı kahvaltı
16.00 bir fincan kahve
18.30 19. 00
5 adet kucuk kendi yaptığım sadece sogan ve baharatlı kofte kendi yagında pisti yanına kabak makarnası ve yogurt
2 lt su 1 saat yuruyus 5 dk trambolın
Midem kuculmus artık fazla yiyemiyorum ve cabuk doyuyorum

yesa yesa nasıl gidiyor diyet canım

Canım yoğunluktan karman çorman

Yarın da bi geçsin inşallah düzene girecek

Ama yine de bugün menü yazayim saatler bieaz karisti

Kahvaltı

Yumurta
Az fırında ekmek yapmıştım ondan (üzeri peynir domates yumurta kadar baharatlar )
Ortada olnlardan üç beş

Ikındı gibi
Evde ustalar vardı en basit buzluktan hashasli gözleme çıkardım bi küçük yedim

Akşam
Kofte
Salata
Bulgur pilavı az

Kapanış dondurma :)

Dediğim gibi çok iyi değil ama düzelecek inşallah spor da gelecek:)

Ben yandım sen yanma ablacım her yerim et kesiği resmen merdiven inip çıkamıyorum 😂😂😂😂😂😂😂
Ben 3 haftadir leslie eliptik Yoga gunde 1 tane de chloe yapiyorum tabi hepsini ayni gun yapmiyorum ama sabit olan eliptik ve leslie bende 😂 o kadar etkileyecegini sanmiyorum ama ilerleyen gunlerde ne olur bilemem 4 Video arka arkaya yapinca talan olabilirim buyuk konusmamak lazim 😂

Bugun pek musait olamadim malesef . Yemek olarak da saat 17 de hindi izgara domates mantar ve yogurt yedim 😂 dun yedigim hurmalar bugun beni talan etti sabah tartida +1.5 gordum 😂 bakalim 😂 toparlarim bu hafta insallah 😂 gerce 1 gunde 1.5 Kilo alinmaz yuksek ihtimal yuksek seker ve karbonhidrattan dolayi odem olmustur 😂

Kızlarrrrr🤩🤩🤩🤩
Çok şükür 3 günde hastalıktan önceki kilomdayım🥰🥰🥰

Eklentiler

• 99A2334B-E120-40C5-9529-5AC37B5E52F0.jpeg
    99A2334B-E120-40C5-9529-5AC37B5E52F0.jpeg
    99,1 KB · Görüntüleme: 20
X