Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam kızlar
İsveç diyetinin 3.günü -300kcal daha yani 2 günde 1,5kg. Tabi su ödem Allah ne verdiyse gidiodur haftaya toplam kilo katbına büyük katkım olacak inş-bu haftaki artılarımı telafi ederim umarım🙈
Nys bugün bi enerji bi enerji -1020kcal spor yaptım akşama menü yazmazsam bayılmış olabilirim🤣
Şaka bi yana şimdilik dietten olumsuz etkilenmedim. Şimdi kahvemi içiyorum dujtan sonra da yemeğimi yiyeceğim inş👻

Büyük tebrikler 🤩🥰 sağlıkla gerisi gelsin insallah 🏆

inşallah canım ya herşeyin başı sağlık inşallah sağlıkla kendime hedef koymaya karar verdim bende ne verirsem değilde 9 gün var bayramı inşallah 9 günde 3,5-4 kilo vermeyi hedefliyorum
en büyük değişiklik spor oldu bnm için nerdeyse her gün spora gidiyorum 45 dk eşimlede iddaya girdik 59,9 olmak üzere süre konuşmadık ama bayrama kadar 62 falan olursam gerisi kolay tabi bayramda dikkat etmem lazım çokkk çokkk

size yazmaya bayılıyorum ya sanki yıllardır kankam ne kadar sacmlarsam sacmlayım yargılamayan harika bir ekip ya hepiniz iyiki varsınız kızlarrrr zayıflasam bile kilo kontrol için yine burda olurum ben mutlaka :KK200: :KK200: :KK200:

Yaparsın canım dert etme, tümden kopma yeter
Kolay gelsin 🥰

Valla bende de öyle lastikli belli şeyler çok 🙈
Ama internetten 2 pantolon aldım olur mu ki diyerek oldular oradan biliyorum 😂

Süper spor 👏🥰

Süper spor 👏🥰

Canım afiyet olsun dediğin gibi ödem vs o.
Bir iki güne toparlarsın sen 🥰

Büyük tebrikler 🤩🥰 sağlıkla gerisi gelsin insallah 🏆

Afiyet olsun, iş çıkışı yürüyüş de iyi olmuş 👍🥰

Hoşgeldin 🥰
İlk sayfa ilk postu okumanı ricavedeceğim orada her şey yazıyor katılım İçin
Menülerini yaz üzerinden konuşuruz 🥰

Canım ay bende özledim gerçekten ❤🥰
Diyorum içimden acaba neler yapıyor 😀
Sen toparlarsın ya hiç kuşkum yok, abartmadan tatilinin tadını çıkar
Bu arada dönüş ne zaman 😊

Afiyet olsun , zaten az yemişsin de yumurtalı ekmeği kızartmadan Izgara vs. yapıyorsan hiç sorun yok.🥰

Zaman bol toparlarim elbet 😂😂

inşallah canım ya herşeyin başı sağlık inşallah sağlıkla kendime hedef koymaya karar verdim bende ne verirsem değilde 9 gün var bayramı inşallah 9 günde 3,5-4 kilo vermeyi hedefliyorum
en büyük değişiklik spor oldu bnm için nerdeyse her gün spora gidiyorum 45 dk eşimlede iddaya girdik 59,9 olmak üzere süre konuşmadık ama bayrama kadar 62 falan olursam gerisi kolay tabi bayramda dikkat etmem lazım çokkk çokkk

size yazmaya bayılıyorum ya sanki yıllardır kankam ne kadar sacmlarsam sacmlayım yargılamayan harika bir ekip ya hepiniz iyiki varsınız kızlarrrr zayıflasam bile kilo kontrol için yine burda olurum ben mutlaka :KK200: :KK200: :KK200:

Herkes zayiflasa bile muhabbete gelsin bende cok seviyorum burayi 🥰

Selam kızlar
İsveç diyetinin 3.günü -300kcal daha yani 2 günde 1,5kg. Tabi su ödem Allah ne verdiyse gidiodur haftaya toplam kilo katbına büyük katkım olacak inş-bu haftaki artılarımı telafi ederim umarım🙈
Nys bugün bi enerji bi enerji -1020kcal spor yaptım akşama menü yazmazsam bayılmış olabilirim🤣
Şaka bi yana şimdilik dietten olumsuz etkilenmedim. Şimdi kahvemi içiyorum dujtan sonra da yemeğimi yiyeceğim inş👻

maşallah 2 günde çok iyi rakam bence:KK52::KK52:
daha önceki yıllarda işveç yapmıştım çokda güzel vermiş ve 2 yıl almamıştım sonra bir türlü yapamadım isveçi belki son bir iki kilo kaldıgında işveç yaparım bende korumada yardımcı olur belki diye çalıştıgım için işveç yemek çeşitlerini ayarlamak zor oluyordu bnm için ondan ona başlamadım IF i seçtim şimdi 20/4 if ve saf protein besleniyorum pazartesiye kadar böyle gideceğim bakalım nasıl olacak:KK52:

maşallah 2 günde çok iyi rakam bence:KK52::KK52:
daha önceki yıllarda işveç yapmıştım çokda güzel vermiş ve 2 yıl almamıştım sonra bir türlü yapamadım isveçi belki son bir iki kilo kaldıgında işveç yaparım bende korumada yardımcı olur belki diye çalıştıgım için işveç yemek çeşitlerini ayarlamak zor oluyordu bnm için ondan ona başlamadım IF i seçtim şimdi 20/4 if ve saf protein besleniyorum pazartesiye kadar böyle gideceğim bakalım nasıl olacak:KK52:
Yaparsın canım ya ben de çook yavaş kilo veriyorum ondan biraz motivasyonumu artırmak için başladım ne giderse kar😅
Şu 80 lerden bi kurtulayım da inşallah hepimiz sağlıkla hedeflerimize ulaşırız🙏🏻

Yaparsın canım ya ben de çook yavaş kilo veriyorum ondan biraz motivasyonumu artırmak için başladım ne giderse kar😅
Şu 80 lerden bi kurtulayım da inşallah hepimiz sağlıkla hedeflerimize ulaşırız🙏🏻
inşallah süper bir moral olur sana tartıda işveçde benim sorunum çay kahve olmuştu bitki çayıda yok diyordu ama ben kabız olmamam için kiraz sapı içmiştim

yaaa dimii.. :KK36: bende merakla bekliyorum kim ne yazdı ne yaptı diye.. fırsat buldukça girip herkesin yazdığını okumaya çalışıyorum.. :KK200:

Dönüş ağustos sonu, o yüzden eylülün ilk haftası aranızdayım inşallah.. tabi böyle suçlu köpek olur ya ( benim kız yastıkları Parçalayınca eve bir geldim köşede sessizce beni izliyor, suçlu ya, orda ama yok gibi çıt yok, eğmiş kulakları süzmüş gözleri) galiba öyle dönücem aranıza 🤣
Yok yok sen arada dikkat edersin bak gitmiş semizotlarını filan bulmuşsun pazarda 😂
Sağlık olsun da gerisi gelir, buralardayız zaten fırsat buldukça gel muhabbete 🥰❤️
Selam kızlar
Ooo süper hadi masallah. Hem spor hem İsveç haftaya İçin şimdiden heyecanlandım bak 🤩🥰

ne güzel bende böyle hissediyorum hep ay bi bakayım diyorum, kendimi çok şanslı buluyorum güzel insanlarla tanıştım diye şükür, iyi ki varsınız 🥰❤️
Herkes zayiflasa bile muhabbete gelsin bende cok seviyorum burayi 🥰
Aralıklı oruç guruları! 🙈 olarak gelen arkadaslara yardım edeceğiz, tecrübe ve sağlıklı yasam paylaşımı yapacağız durun daha muhabbet bitmez ❤️🥰😀

ne güzel bende böyle hissediyorum hep ay bi bakayım diyorum, kendimi çok şanslı buluyorum güzel insanlarla tanıştım diye şükür, iyi ki varsınız 🥰

kesinlikle sayenizde bizde çok güzel insanlarla tanıştık :) :KK200:

Bendeki son durum şu kızlar 26. Saatteyim
Açlık hissi hiç yok, enerjim yüksek, planım 24.saat sonunda açmaktı ama yeni girdim eve. O sebeple gittiği kadar gideceğim hazır otofaji evresinde iken, bakalım bugün bana ne yapacağımı bedenim söyleyecek 🥰
kaptanım bu uygulamanın adı ne acaba ? Her telefonda mevcut mu

tsk ederim.canim bilgi icin😍
Çok teşekkürler canım 🥰
60 saat İçin helal. Azim kararlılık ve cesaret ister büyük tebrikler gerçekten ❤👏

Olsun devam et, bırakma 👍🥰

Canım yağ kısıtlaması bende yapmıyorum ama kızarma olunca yağ sağlıklı yağ olmaktan çıkıyor o sebeple dikkat. Yoksa yağı sağlıklı yağ olarak kullanmakta hiç sıkıntı yok 😉
Otofaji için o postta detaylı açıklama var, ekledim onu hücrerel kendi kendini temizleyip kötü hücrelerden kurtuluyor 🥰
doğru söylüyorsun canim.sağlikli olmuyor.
okudum faydali biseymis ama biraz da zararlari varmis 24 saatten sonra.dikkat etmek lazim.

Yok yok sen arada dikkat edersin bak gitmiş semizotlarını filan bulmuşsun pazarda 😂
Sağlık olsun da gerisi gelir, buralardayız zaten fırsat buldukça gel muhabbete 🥰

Ooo süper hadi masallah. Hem spor hem İsveç haftaya İçin şimdiden heyecanlandım bak 🤩🥰

ne güzel bende böyle hissediyorum hep ay bi bakayım diyorum, kendimi çok şanslı buluyorum güzel insanlarla tanıştım diye şükür, iyi ki varsınız 🥰

Aralıklı oruç guruları! 🙈 olarak gelen arkadaslara yardım edeceğiz, tecrübe ve sağlıklı yasam paylaşımı yapacağız durun daha muhabbet bitmez ❤🥰😀

Bitmesin zati Baskanim 😂

Eklentiler

• 2578BD07-9CCA-4132-AACF-D446AE94D12F.png
    2578BD07-9CCA-4132-AACF-D446AE94D12F.png
    382,1 KB · Görüntüleme: 18
Yürüyüş yaptım geldim 8 kilometre. hava sıcak ama gölgeli bir park var yakında oraya gittim.
Enerjim hala iyi bir sıkıntı yok 👍
Ev halkına yemek hazırlayacağım şimdi ay işte bu kısımdan sonrasına garanti veremem akışa bıraktım kendimi 🙈
sağlıgına zarar vermeden yap canım kendini kötü hissettiğin an boz bence allah korusun yaz günü hava sıcak tansiyon vs bişi olur kendini vücudunu bilirisn işte ama en önemlisi sağlık her zaman :KK200:

sağlıgına zarar vermeden yap canım kendini kötü hissettiğin an boz bence allah korusun yaz günü hava sıcak tansiyon vs bişi olur kendini vücudunu bilirisn işte ama en önemlisi sağlık her zaman :KK200:
Tabiki canım hiç merak etme 🥰
Ya yok enerjim çok iyi gün içinde bir ara bi bas agrısı oldu hafif sonra sıkıntım olmadı şükür
Zaten bugün yürümeyecektim aslında da o kadar iyi hissedince değerlendireyim dedim 🥰

X