Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

o kadar açlığa kilo veriyorsan süper... önemli olan o zaten.. :KK42:aç olalım önemli değil...:mad:
durdugunda neyi keseceğim onu bilmiyorum tek korkum o yoksa aç kalmak dert değil bayrama kadar biraz veriyim telaşındayım hiç birşeyim olmuyor inşallah durmaz kiloda ölümüne aç kalırım :halay: :halay: :halay:

anladim canim.insan ilk baslarda cok tartiliyor.hani hızlı hızli gidiyor ya😂
Yok canım ya hergün tartılma takıntım yok çok şükür .
elimden gelse 2 haftada bir tartılmak istiyorum.
ne kadar zaman geçerse o kadar kilo gider . Sabah kalkar kalmaz baş ucumda su var hemen içiyorum . Ki tartıya yönelmeyeyim diye . Yoksa hergün tartılırsam kafayı yerim 😂😂

Yok canım ya hergün tartılma takıntım yok çok şükür .
elimden gelse 2 haftada bir tartılmak istiyorum.
ne kadar zaman geçerse o kadar kilo gider . Sabah kalkar kalmaz baş ucumda su var hemen içiyorum . Ki tartıya yönelmeyeyim diye . Yoksa hergün tartılırsam kafayı yerim 😂😂
anladim canim
ben tam tersi.tartilma takintim var.

slmlar.ilk menu benden gelsin.
bugün akşam yemegi yemeyi düsünmuyorum.cünku aksam yemeği bana uygun degil.misafirin yaninda da kendime ozel bisey pisirsem olmicak.en iyisi akşami hafif gecirmek.bunun icin kahvaltiyi zengin tuttum.

saat 12.30 da
11 yeşil zeytin
1 kk keci peyniri
biberli domatesli kavurma( minik bi tabak)
4 5 minik parça yumurtali ekmek
1 kupa sekersiz çay
3 4 tane ceviz
4 5 tane çiğ kaju

gün icinde sekersiz kahve icicem.
aksam 4 de 1 buyük bardak kefir icicem.simdilik plânim bu sekilde.
eksik yada fazla varsa elestirilere açiğım:21:

Şükürler olsun Midem küçülmüş az yiyorum ve psikolojik olarakta hic mutsuz degilim Sadece az once dışarı çıktım sicakta dondurma istedi canım dur dedim bi kefir ic bi su ic haala istersen alacam sana dedim kandırdım kendimi :KK48:veee şimdi dondurma mondurma istemiyorummmmm.... ince beli daha çok ıstiyorum :KK49:

Canım yoğunluktan karman çorman

Yarın da bi geçsin inşallah düzene girecek

Ama yine de bugün menü yazayim saatler bieaz karisti

Kahvaltı

Yumurta
Az fırında ekmek yapmıştım ondan (üzeri peynir domates yumurta kadar baharatlar )
Ortada olnlardan üç beş

Ikındı gibi
Evde ustalar vardı en basit buzluktan hashasli gözleme çıkardım bi küçük yedim

Akşam
Kofte
Salata
Bulgur pilavı az

Kapanış dondurma :)

Dediğim gibi çok iyi değil ama düzelecek inşallah spor da gelecek:)
Yaparsın canım dert etme, tümden kopma yeter
Kolay gelsin 🥰
ay ne güzel maşallah😍
darisi başima.bende onceden 48 ila 50 giyiyordum.şuan nasil bilmiyorum.lastikli seyler giyince daha farkedemedim.
Valla bende de öyle lastikli belli şeyler çok 🙈
Ama internetten 2 pantolon aldım olur mu ki diyerek oldular oradan biliyorum 😂
Ver iyi geceler güzel hatunlar
12.197 adım
2 saat 12 dkk yürüyüş yapıldı .
Süper spor 👏🥰
iyi geceler canim.maşallah.
bende bugün 16 bin adimin üzerinde attim.pilim bitti😟
Süper spor 👏🥰
Bugun pek musait olamadim malesef . Yemek olarak da saat 17 de hindi izgara domates mantar ve yogurt yedim 😂 dun yedigim hurmalar bugun beni talan etti sabah tartida +1.5 gordum 😂 bakalim 😂 toparlarim bu hafta insallah 😂 gerce 1 gunde 1.5 Kilo alinmaz yuksek ihtimal yuksek seker ve karbonhidrattan dolayi odem olmustur 😂
Canım afiyet olsun dediğin gibi ödem vs o.
Bir iki güne toparlarsın sen 🥰
Kızlarrrrr🤩🤩🤩🤩
Çok şükür 3 günde hastalıktan önceki kilomdayım🥰🥰🥰
Büyük tebrikler 🤩🥰 sağlıkla gerisi gelsin insallah 🏆
herkese günaydınnn.... :KK68:
güzel mutlu sağlıklı bir gün olması dileklerimle..:KK39:

21/07 menüm
17/7 olmaya başladı saat aralıklarım son günlerde.. yavaş yavaş yemek penceresi daralıyor galiba.. :halay:
12.30 : klasik kahvaltı (yumurta+1 sosis+zeytin+peynir+azcık reçel+ekmek felan)
ara yok
19.00 : yarım kase sulu mantar yemeği (bizim yöreye özgü mantar)
2 kaşık kadar sarımsaklı yoğurtlu kabak (kabaklar fırında çok az zeytinyağıyla kızardı)
1 k. kase salata + 1 dilim kadar ekmek
2 litre kadar su+ çay
50 dk yürüyüş (iş çıkışı eve kadar)
Afiyet olsun, iş çıkışı yürüyüş de iyi olmuş 👍🥰
öncelikle merhabalar bugün kayıt oldum bir arkadaş tavsiyesi ile güncel kilom 64 ve yıllardır 62-65 arası gider gelirim fakat bu sene 11.ayda 30 yaşında olacam kendime hedef koydum 60 kilonun altına düşmem lazım artık buraya not olarak başlayalım sizinde yardımlarınızı bekliyorum bana öğreteceğiniz çok seyiniz olduğuna eminim
Hoşgeldin 🥰
İlk sayfa ilk postu okumanı ricavedeceğim orada her şey yazıyor katılım İçin
Menülerini yaz üzerinden konuşuruz 🥰
Günaydınlarrr:) sabah uyandım ilk işim herkesi tek tek okumak oldu.. nasıl özlemişim hepinizi.. izin dönüşü komşularımla buluşmuşum gibi hissettim 😍
Malum tartılamıyorum ama gerçekten kilo aldım.. eşim dediki eskiye bakarak yine birşey yemedin , şu 4 gün tek değişen şey hayatına birazcık ekmek soktun ama vücudun çok değişti kesin ödemdir dedi.. ödem falan değil bayaaa kilo aldım :) demekki bu dietin biraz dışına çıkınca vücut edkiye dönecek.. üstelik insülin kafayı yedi galiba cnm saçma sapan şeyler istiyor.. tüüü kaka..yani vücut zıvanadan çıkmaya hazır bekliyormuş :)sabah erken kalkıyoruz hemen yemeğe saldırıyorum .. galiba sistemimi terbiye eden en iyi şey açlık aralığı, onun dışına çıkınca böyle oldum.. sabah 6 kalkım, 0,5 L su içtim.. arkasından koca bir bardak kahve.. sonra temizliğe koyuldum.. saat 10 krizim geçti iyiyim.. dün akşam itibari ile dikkat etmeye başladım.. amaç daha fazla kilo almamak.. pazarda cennete düşmüş gibiydim , heryer semizotu :) bolca aldım, birde tavuk göğsü aldım.. dükan birazmın malzemslerinide aldım tmmdır....aşağıda kızarmış ekmek köy tereyağı, tuluk peyniri, köy yumurtası vs vs kahvaltı yapılıyor, inmesem iyi olacak.. zaten aynalar silinecekti 🤪 bana kolay gelsin sizede boool eksili haftalar canlar.. öpüyorum hepiniz
Canım ay bende özledim gerçekten ❤️🥰
Diyorum içimden acaba neler yapıyor 😀
Sen toparlarsın ya hiç kuşkum yok, abartmadan tatilinin tadını çıkar
Bu arada dönüş ne zaman 😊
slmlar.ilk menu benden gelsin.
bugün akşam yemegi yemeyi düsünmuyorum.cünku aksam yemeği bana uygun degil.misafirin yaninda da kendime ozel bisey pisirsem olmicak.en iyisi akşami hafif gecirmek.bunun icin kahvaltiyi zengin tuttum.

saat 12.30 da
11 yeşil zeytin
1 kk keci peyniri
biberli domatesli kavurma( minik bi tabak)
4 5 minik parça yumurtali ekmek
1 kupa sekersiz çay
3 4 tane ceviz
4 5 tane çiğ kaju

gün icinde sekersiz kahve icicem.
aksam 4 de 1 buyük bardak kefir icicem.simdilik plânim bu sekilde.
eksik yada fazla varsa elestirilere açiğım:21:
Afiyet olsun , zaten az yemişsin de yumurtalı ekmeği kızartmadan Izgara vs. yapıyorsan hiç sorun yok.🥰

Bendeki son durum şu kızlar 26. Saatteyim
Açlık hissi hiç yok, enerjim yüksek, planım 24.saat sonunda açmaktı ama yeni girdim eve. O sebeple gittiği kadar gideceğim hazır otofaji evresinde iken, bakalım bugün bana ne yapacağımı bedenim söyleyecek 🥰

Eklentiler

• F7B681E1-D974-4A36-85BE-80DF73EE9549.jpeg
    F7B681E1-D974-4A36-85BE-80DF73EE9549.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 7B21CF90-84A2-4B07-A014-F7E8D18E7860.jpeg
    7B21CF90-84A2-4B07-A014-F7E8D18E7860.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 21
Evet kızlar bu haftaki sonuçlarımız aşağıda :KK24:

Listede şu an 37 kişiyiz (çıkarttığım ve eklediklerim oldu )
Toplam bildirim sayımız: 24

TOPLAM BU HAFTA VERİLEN KİLO : 21.8 :KK9::KK5: :KK71:

Katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum. Bu hafta bildirim sayımız daha az, biraz kilosu sabit veya kilo alan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki hafta herkesin daha iyi bir şekilde toparlayıp, gelecek haftaki rekorumuzu egale edeceğimizi düşünüyorum.

Konuya aktif katılıma ve menü paylaşımına herkesi bekliyorum. Hafta içi listede kapsamlı bir kontrolü tekrar yapacağım.

@zeyneppk S Sevincoz birbeste birbeste ekledim, hoşgeldiniz. :KK68:
@gulebilmek @mavikara @nurd35 aktif katılıma devamınız halinde hafta içi ekleyeceğim :KK68:

@Aylakkadin @Hulahula S Sss33301 @Kmsl Hnd @Ekrl @oslem_ @Oaktree @ada81 @parfumkokusu @Penguen @Mysedef @Umay- bildirimlerinizi göremedim, merak ettim

Haydi kızlar kopmadan, istikrarla devam edelim sonuç aldığımız bir sistemde destek olarak devam edelim birbirimize. :KK19:
Şükür! Kızlar günlerdir siteye giremiyordum. Çıldıracam ya offf. Şimdi nasıl oldu da girdim bilemiyorum vallahi. Hep bir uyarı çıkıyor. Yöneticilere de ulaşamadım.... Merkür gerilemesi de bitti, nedir bu aaaa.
Beni göremezsen yine giremiyorumdur canım. Çıkmaya korkuyorum şimdi..... o_O

Şükür! Kızlar günlerdir siteye giremiyordum. Çıldıracam ya offf. Şimdi nasıl oldu da girdim bilemiyorum vallahi. Hep bir uyarı çıkıyor. Yöneticilere de ulaşamadım.... Merkür gerilemesi de bitti, nedir bu aaaa.
Beni göremezsen yine giremiyorumdur canım. Çıkmaya korkuyorum şimdi..... o_O
Ay hoşgeldin merak ettim bende 🥰
Umarım çözülmüştür problem .
Nasıl gidiyor aralıklı oruç ? Var mi tartıda bir eksilmen 🙏

Açlık hissi hiç yok, enerjim yüksek, planım 24.saat sonunda açmaktı ama yeni girdim eve. O sebeple gittiği kadar gideceğim hazır otofaji evresinde iken, bakalım bugün bana ne yapacağımı bedenim söyleyecek 🥰
Harikasın kaptan harikaaaa... bende gecen sene 60 saat yapmıştım gercekten hic ac değilken sadece bişey olmasin korkusuna yedim bişiyler. Yoksa kendimi harika hissediyorum.. doğru yoldasın maşallah sana:KK25::KK200:

Kolay gelsin 🥰

Süper spor 👏🥰

Süper spor 👏🥰

Hoşgeldin 🥰

Canım ay bende özledim gerçekten ❤🥰

Afiyet olsun , zaten az yemişsin de yumurtalı ekmeği kızartmadan Izgara vs. yapıyorsan hiç sorun yok.🥰
yumurtali ekmek yagda malesef.ama ben yagdan korkmuyorum.bulgur tuz pirinc ve türevleri daha cok ödem tutuyor bende.
bu arada tebrikler.26 saat az degil.maşallah.
otofaji kısmını anlamadim yalnız.

Kolay gelsin 🥰

Süper spor 👏🥰

Süper spor 👏🥰

Hoşgeldin 🥰

Canım ay bende özledim gerçekten ❤🥰

Dönüş ağustos sonu, o yüzden eylülün ilk haftası aranızdayım inşallah.. tabi böyle suçlu köpek olur ya ( benim kız yastıkları Parçalayınca eve bir geldim köşede sessizce beni izliyor, suçlu ya, orda ama yok gibi çıt yok, eğmiş kulakları süzmüş gözleri) galiba öyle dönücem aranıza 🤣

Harikasın kaptan harikaaaa... bende gecen sene 60 saat yapmıştım gercekten hic ac değilken sadece bişey olmasin korkusuna yedim bişiyler. Yoksa kendimi harika hissediyorum.. doğru yoldasın maşallah sana:KK25::KK200:
Çok teşekkürler canım 🥰
60 saat İçin helal. Azim kararlılık ve cesaret ister büyük tebrikler gerçekten ❤👏
Olsun devam et, bırakma 👍🥰
yumurtali ekmek yagda malesef.ama ben yagdan korkmuyorum.bulgur tuz pirinc ve türevleri daha cok ödem tutuyor bende.
bu arada tebrikler.26 saat az degil.maşallah.
otofaji kısmını anlamadim yalnız.
Canım yağ kısıtlaması bende yapmıyorum ama kızarma olunca yağ sağlıklı yağ olmaktan çıkıyor o sebeple dikkat. Yoksa yağı sağlıklı yağ olarak kullanmakta hiç sıkıntı yok 😉
Otofaji için o postta detaylı açıklama var, ekledim onu hücrerel kendi kendini temizleyip kötü hücrelerden kurtuluyor 🥰

X