Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Kaptanım yiyorum ama sporla desteklemeye çalışıyorum🤭
Geçen hafta 70.000 adım attım günde ortalama 10.000 yapıyor.
Bu haftada boosted ,adım, bölgesel üçlüsü bakalım .
Takımda iki haftadir spor yarışması var🤩
Süper denk gelmiş o zaman spor yarışması 🤩
Ahahaha kızartmalar, makarnalar, akşam dokuz buçukta yemek yemeler olunca bu hafta hep, kötü örnek oldum yani 😁 😂 Yarın grubun verdiği kiloları aşağı çekeceğim hep kendi bildirimimle 🙈
Hemen rotaya girersin inşallah devamını bekliyorum 😍
Merhabalar💐 uzun oruca niyetlenmiş bulundum yaklaşık 50.saatteyim şekerim düştü gibi geliyor yarına kadar devam edebilir miyim muamma🙈
Canım kolaylıklar diliyorum 🙏😍

slm kızlar.
bu hafta ve gecen hafta diyeti bozdum.ama gördüm ki yesem de mutlu degilim.vicdan azabi cekiyorum.
o yüzden bugün yine basladim.ayin 1 i.güzel bi baslangic olur ins.
kilo durumum ise berbat.
yarin bildirim yapıp bu hafta boyunca aldiğim artilari vermeye çalisacam.
bugünkü menüm
saat 11.30 da
4 zeytin
4 lokma peynir
2 biber domates
sekersiz çay
saat 14 de
parmak kadar simit
4 tane diyet kabak tatlisı
saat 17 de
1 tabak zeytinyağli sebze yemeği
1 tabak tavuklu bulgur pilavi
2 bardak ayran.
Kesinlikle bozulunca ya da ödül vs sonrası öyle oluyor
Bende geçen ay ödül yaptım ya 2 gün sonra zaten yavaş bir süreç içerisinde iken birde onunla uğraştım
İrade iştah zorluyor bu da bir imtihan bence
öyle yorumluyorum
Gelişeceğiz insallah gelişiyoruz eskiden asla kabullenmezdim yemek konusu hatalarımı birde üstüne üstlük sinirlenirdim şimdi sorumluluk almaya başladım işte bu süreçte
İnsallah Celik gibi iradelerle çıkalım bu savaştan canım 🙏😍

Süper denk gelmiş o zaman spor yarışması 🤩

Hemen rotaya girersin inşallah devamını bekliyorum 😍

Canım kolaylıklar diliyorum 🙏😍

Kesinlikle bozulunca ya da ödül vs sonrası öyle oluyor
Bende geçen ay ödül yaptım ya 2 gün sonra zaten yavaş bir süreç içerisinde iken birde onunla uğraştım
İrade iştah zorluyor bu da bir imtihan bence
öyle yorumluyorum
Gelişeceğiz insallah gelişiyoruz eskiden asla kabullenmezdim yemek konusu hatalarımı birde üstüne üstlük sinirlenirdim şimdi sorumluluk almaya başladım işte bu süreçte
İnsallah Celik gibi iradelerle çıkalım bu savaştan canım 🙏😍
Ha ha geçen haftaki yarışmayı ben düzenledim 😁😁😁koruyacam diye

Selamlar , bu 2 gündür gene menu yazamadım kusura bakmayın. Az biraz elimi kestimde . Sol el iptal oldu biraz . Spor falan yapamıyorum ama diyete devam . Dün sabah 2 tane ufak sigara boregi zeytin domates akşam yemeğinde de balık ve salata yedim 1 parca ekmekle . Bugün de peynir zeytin 1 tane poğaça yeşillik domates salatalık yedim . Sonra cikolata yedim 1 tane de mandalina. Su içmeyi unutuyorum bu ara niye bilmiyorum . Öyle yani . 2 gündür sıkıntılı geçiyo o yüzden biraz .

Selamlar , bu 2 gündür gene menu yazamadım kusura bakmayın. Az biraz elimi kestimde . Sol el iptal oldu biraz . Spor falan yapamıyorum ama diyete devam . Dün sabah 2 tane ufak sigara boregi zeytin domates akşam yemeğinde de balık ve salata yedim 1 parca ekmekle . Bugün de peynir zeytin 1 tane poğaça yeşillik domates salatalık yedim . Sonra cikolata yedim 1 tane de mandalina. Su içmeyi unutuyorum bu ara niye bilmiyorum . Öyle yani . 2 gündür sıkıntılı geçiyo o yüzden biraz .
Geçmiş olsun 💐

Geçmiş olsun canım 😞💐

İyi akşamlar kızlar
Bugün hiç istediğim gibi olmadı... Saat 8.00e kadar kalkamadım. Çok oruç gibi de olmadı... Rüzgarlı ve güneşsiz tuhaf bir gündü bugün😯
9.00. Dünden kalan balık salata 1 yumurta
Çay
Dibek kahve
Maden suyu
Yoğurtlu biber kızartması😥
1 dilim ev yapımı kek ve1 tane poğaca
2 yemek kaşığı mantı
Sade kahve
19.00 da. Bişeyler yemeyi bıraktım( daha ne yiyeceksem(?) )
Adım 5680 su 1 litre

Bugün menüm 16/8 if
Sabah yeşil elma,yoğurt, zencefil zerdeçal karabiber 1 ceviz, matcha çayı
Ara türk kahvesi
Öğlen 1 haşlanmış yumurta,beyaz peynir,zeytin salatalık maydanoz ,matcha çayı
Ara türk kahvesi
Akşam light ton balığı,1 dilim kepekli ekmek ,matcha çayı
Ara maydanozlu form çay
7000 adım , ~600 kalori

Bugun 18/6 yaptim kizlar
Sabah 9.00 da siyah kahve
10.15 te limon kuru
10.30 1 yumurta biraz peynir 3 zeytin 4 ceri tomat, maydanoz dereotu
16.15 te 100 gr haslanmis tavuk
Maydanoz dereotu icebergden yapilan yesil salata 3 dilim salatalik ve 3 ceri domates.
30 dk leslie boosted ti galiba adi bide 100 mekik cektim .

Geçmiş olsun 💐

İyi akşamlar kızlar
Bugün hiç istediğim gibi olmadı... Saat 8.00e kadar kalkamadım. Çok oruç gibi de olmadı... Rüzgarlı ve güneşsiz tuhaf bir gündü bugün😯
9.00. Dünden kalan balık salata 1 yumurta
Çay
Dibek kahve
Maden suyu
Yoğurtlu biber kızartması😥
1 dilim ev yapımı kek ve1 tane poğaca
2 yemek kaşığı mantı
Sade kahve
19.00 da. Bişeyler yemeyi bıraktım( daha ne yiyeceksem(?) )
Adım 5680 su 1 litre
Olur arada bir
Yarın bol su yoğurt ayran salatalar ve istersen protein
Karbonhidrat yememeye gayret 🥰
iyi akşamlar bende bugun menu vermeye utanıyorum valla son gun bozdum resmen
Olur bazen
Yarın yeni hafta yeni başlangıç 🥰

İyi akşamlar canlar

12.00
Domates , peynir , zeytin , biber , maydonoz , dört ceviz , bir avuç iğde , bir elma

19.00
Yarım tabak yoğurtlu patlıcan, iki kaşık pilav, salata

Bugün ormanda yürüdük bol bol . Şuan 6700 adım olarak gözüküyor ama belki ilerleyen saatlerde yine bir Leslie yaparım.

Su , 2 litreden fazla.
Sizin menü ve spor daaa mükemmellll çok yakında hedefinize ulaşacaksınız benceee tebrik ederm yeşil çay maden suyu içme imkanınız da varsa için bence ödem ve şişliği alıyo bagırsklarıda düzene sokuyor 🥰

Kızlar yarın 14.00 e kadar bildirimlerinizi bekliyorum

Bu hafta :
Geçen hafta:
Fark ;
Olarak yazarsanız sevinirim

Saglıkla güzel sonuçlar alabileceğiniz bir haftaya 🙏😍🤩
İnsallah artı görmem kaptanım yaa 😭Bi ara hafta içi o yemek yediğim sürede tartıldm yarı aç yarı tok 67 çıktım 63 kilodan yani düşünün şuan tartı fobim oldu acaba onlar ödem mi oldu yoksa kilo mu aldm 4 günde 🙄😭😭😭

X