Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Sizin menü ve spor daaa mükemmellll çok yakında hedefinize ulaşacaksınız benceee tebrik ederm yeşil çay maden suyu içme imkanınız da varsa için bence ödem ve şişliği alıyo bagırsklarıda düzene sokuyor 🥰
Çok teşekkür ederim . Yorumunuz benim için çok kıymetli . Kesinlikle deneyeceğim ❤️

İyi akşamlar canlar

12.00
Domates , peynir , zeytin , biber , maydonoz , dört ceviz , bir avuç iğde , bir elma

19.00
Yarım tabak yoğurtlu patlıcan, iki kaşık pilav, salata

Bugün ormanda yürüdük bol bol . Şuan 6700 adım olarak gözüküyor ama belki ilerleyen saatlerde yine bir Leslie yaparım.

Su , 2 litreden fazla.
20 dakikalık Leslie ile günü tamamladım. 9117 adım oldu . Yatana kadar 10.000 hedef

İyi geceler güzellikler :)
Bugün 13 bin adım attım ve yamaç paraşütü yaptım,havada yarım saat kaldım :KK9:
Kahvaltım gayet hafif ve keyifliydi. Akşam ise bazlama tost yedim. Biraz yedim ama regl haftam olduğundan şişliğimi atıyorum ve gayet güzel geçiyor. Dostumu da uğurladım.. :KK74:Tek öğün beslenmeye devam. :KK50:

A Amanedenolmuyo geçmiş olsun. En kısa sürede iyileşmeniz dileğimle.

Bu akşam İzmir'e kardeşimizi ve anneannemizi almaya gittik, şu an dönüş yolundayız. Bu gece hava daha bi soğuktu. Bu soğukta insanlar dışarıda, evlerine girmeye korkuyorlar. Bir tanıdığımız cenazesinin enkazdan çıkarılmasını bekliyor. Bilemiyorum o enkazı, çaresizce bekleyen insanları gördükten sonra ne yazsam boş. Allah hepimize güç ve sabır versin.

Bu akşam İzmir'e kardeşimizi ve anneannemizi almaya gittik, şu an dönüş yolundayız. Bu gece hava daha bi soğuktu. Bu soğukta insanlar dışarıda, evlerine girmeye korkuyorlar. Bir tanıdığımız cenazesinin enkazdan çıkarılmasını bekliyor. Bilemiyorum o enkazı, çaresizce bekleyen insanları gördükten sonra ne yazsam boş. Allah hepimize güç ve sabır versin.
😔🥺 amin . Rabbim yardımcıları olsun .

Selamlar , bu 2 gündür gene menu yazamadım kusura bakmayın. Az biraz elimi kestimde . Sol el iptal oldu biraz . Spor falan yapamıyorum ama diyete devam . Dün sabah 2 tane ufak sigara boregi zeytin domates akşam yemeğinde de balık ve salata yedim 1 parca ekmekle . Bugün de peynir zeytin 1 tane poğaça yeşillik domates salatalık yedim . Sonra cikolata yedim 1 tane de mandalina. Su içmeyi unutuyorum bu ara niye bilmiyorum . Öyle yani . 2 gündür sıkıntılı geçiyo o yüzden biraz .
çok geçmiş olsun canım.. tez vakitte düzelmen dileğiyle.. :dua:

İnsallah artı görmem kaptanım yaa 😭Bi ara hafta içi o yemek yediğim sürede tartıldm yarı aç yarı tok 67 çıktım 63 kilodan yani düşünün şuan tartı fobim oldu acaba onlar ödem mi oldu yoksa kilo mu aldm 4 günde 🙄😭😭😭
canım 4 günde 4 kilonun hepsi kilo değildir ama hızla sisteme dön yerleşmeden gitsin 🙏

Ben başlangıç bildirimi yapacağım sanırım :KK66:
ilk hafta deneme süresi var konuya katılıma göre ekliyorum listeye süre sonunda ilk sayfada yazmıştım
Kilo bildirimi tabi ki yapabilirsin 🥰
devamını getiren arkadaşları sürekli ekliyorum

Yarını zor edecek gibiyim ama devam az kaldı 59.saatteyim 😓😅
Canım gayet iyi tutmuşsun şifa olsun nasılsın sonlandırdın mı ? 🥰

Gerçekten bazı şeylerin yanında hersey boş 😞 Allahım yardımcıları olsun tüm depremzedelerin ölenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin hastalar tez iyileşsin
Büyük geçmiş olsun umarım ailen iyidir 🙏

Günaydın canlarım .

Geçen Hafta : 84.500

Bu Hafta : 83.500

Fark : - 1 kg

( Ah bir de regl olup şişliklerim inse çok daha fark edecek ama 😕 )

Eklentiler

• B95142B8-DA53-4814-BB3F-C6FEE75BE3F9.jpeg
    B95142B8-DA53-4814-BB3F-C6FEE75BE3F9.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 11
O zmn bende yazayım kilo mu
22 ekimde tartılmıs not almısım aras tartıldm ma ben o kiloyla tekrar devam etcm
22 Ekim kilo : 63.1
Güncel kilo :64.4
Fark : +1.3
Çok ağlamak istyrm yani o kdr 63 oldum diye sevndm kursakta kaldı ne vardı sanki o kadar abanacak yemege hiç hiç dkkt etmedm kızarmadan ekmeğe çikolatadan kuruyemişe hiç dur demedm şuan çok mutsuzum gerçekten o kdr emek 4 günde ziyan oluo sporada ara verdim ztn acayip soğudum spordan nazar degdi sanırım bana ne kdr acımasız ki zalım kalori metabolizma neyse artık bgunden itibaren hiç hiç ama kaçamak yok gerçekten yok kndime hakim olcam 😭😭😭

Günaydın kızlar ve güzel haftalar 😍

Bu hafta: 66
Geçen hafta:67.5
Fark: -1.5 🤩😍🥳

çok şükür artık hedefime sadece 1 kilo kaldı heyecanlıyım çok 🤩
umuyorum sizler de iyi sonuçlar alırsınız 🙏 bekliyorum sonuçlarınızı 😍🙏🤩
tebrik ederim kaptanim.muhteşem.
ayin 5 inde bence 65 e düsersin.valal cok sevindim.ins geri almazsin.😍😍😍😍

X