Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam kızlar. 3 haftadır temasliyim. Biri bitmeden , diğeri başlıyor. Okulda olunca malûm. Geçen hafta bildirim yapmadım, çok vitamin kullanmıştım, grip gibi geçirdim ama ne geçirdim bilmiyorum.
Önceki hafta 64
Bu hafta 63.8
Canım insallah geçmiş bitmiş olsun
Umarım daha sıkıntı yaşanmaz 🙏💐
Bu bela bir bitse artık hersey değişti
Okulda çocuklar öğretmenler herkes tedirgin

Bugünkü menü 20/4

12.30: 1 haşlanmış yumurta, 50 gr beyaz peynir, 10 siyah zeytin , domates salatalık yeşil çay
Saat 16 civarı : Kıymalı karnıbahar yemeği,1 kase yoğurt,

yeşil çay, kahve maden suyu bol su içtim

Bugün benim için ayrı bir milat. Bugün başlangıçtan itibaren 30 kilo vermiş bulunuyorum 🥳
en son ne zaman bu kilolarda idim inanın hatırlamıyorum 😞
Hedefime çok çok az kaldı umarım başarı ile ulaşırım. 2 gün sonra diyette 6.ayım dolacak ve o günde tartılacağım 🙏

canım öncelikle hepimizin başın ageliyor, bir anda dengesiz yemeğe başlayınca ardı kesilmiyor tavsiyem seni doyuracak sağlıklı şeyleri çok tüket ki elin cısss lara gitmesin
Sporu az da olsa devam ettir evde bile olsa moral olur

ay inşallah 30 kilo oldu bugün çooook mutluyum :halay:

canım sen toparlasın hiç şüphem yok biraz azlatarak ilerle bir geçiş döneminde isen
nerelerden geldin sen bu haftalık birşey hiç takılma, devam et :KK5:

canım arada sistem değişikliği iyidir iyi yapmışsın bende korumada inşallah yapacağım 5/2 yi
Fransa'da olanları takip ediyoruz evet gerçekten üzücü .Allah tüm dünyaya huzur versin bu sene ne olduğumuzu anlayamadık

canım öncelikle tebrikler şifa olsun:KK9:
eğer uzun oruç öncesi karbonhidrat yoğun beslendi isen o da etkilemiş olabilir ama bravo hem sonuc hem süre muhtesem
koruma kısmından bende korkuyorunm eski alışkanlıklara dönmek istemiyorum burada yazıp paylaştıkça uyaralım hep birbirimizi

En sinir olduğum tipler yiyip yiyip kilo almayanlar.
Hiç moral bozma bu hafta düzene girersin :KK19:
nasıl olursan ol yinede gel diyorsun kaptanım kapın hep açık bayılıyorum bu huyuna :KK200::KK200::KK200:

Bugünkü menü 20/4

12.30: 1 haşlanmış yumurta, 50 gr beyaz peynir, 10 siyah zeytin , domates salatalık yeşil çay
Saat 16 civarı : Kıymalı karnıbahar yemeği,1 kase yoğurt,

yeşil çay, kahve maden suyu bol su içtim

Bugün benim için ayrı bir milat. Bugün başlangıçtan itibaren 30 kilo vermiş bulunuyorum 🥳
en son ne zaman bu kilolarda idim inanın hatırlamıyorum 😞
Hedefime çok çok az kaldı umarım başarı ile ulaşırım. 2 gün sonra diyette 6.ayım dolacak ve o günde tartılacağım 🙏
sana maşallah. konu ne olursa olsun azim istikrar başka bir şey... senden bir sen daha çıkacak nerdeyse :sampiyon: bu senin

nasıl olursan ol yinede gel diyorsun kaptanım kapın hep açık bayılıyorum bu huyuna :KK200::KK200::KK200:

sana maşallah. konu ne olursa olsun azim istikrar başka bir şey... senden bir sen daha çıkacak nerdeyse :sampiyon: bu senin
Bırakmak yok canım tabi ki burada aşamadıklarımızı beraber çözmek için varış ve beraber başaracağız 🤩
Bu arada Çok teşekkür ederim 🥰😍

22. saatte açtım orucu
11:30
1 haslanmıs Yumurta
2 közlenmiş yeşil biber
Bol maydonoz yeşil soğan marul
3 yeşil zeytin
1çay kaşığı çilek reçeli
2 tane küçücuk sigara böreği
50 gr kadar köy peyniri
Çeyrek elma

15:30
Tavuk suyuna Bulgur pilavı(8,9kaşık kadar)
Haslanmıs tavuk
Yoğurtlu kereviz salatası (4 kaşık)

Dukan birası yaptım karnımda şişlik var regli yaklaştı sanırım ödem o aldıgım kilolar ve bagırsk problemi yasıyrm azda olsa 2 litre su maden suyu içtm yatana kdr 3e tamamlarım inşş herkese iyi geceler 🥰 (çok yemişsem kızınn)

Alıntıla seçeneğini seçtim ama mesajları alıntılayamadım. Şükür ailemizin sağlığı yerinde. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah yardımcımız olsun.

Hem yatılı misafirimizin olması hem de evden çalışıyor olmamdan kaynaklı bugün benim için çok zor geçti. Yemek yapamadım, acele çıktığımız için ev misafir ağırlamaya uygun değildi. İşin stresi ve yoğunluğu derken anca diğer odaya geçebildim. Neyse herkes bir şekilde kendi kendine karnını doyurdu 🙂 Kaç saat oruç olduğuna bakamadım ama bugün;
09.30 haşlanmış yumurta, zeytin, biraz peynir, salatalık, domates, yeşil ve kırmızı biber, 1 dilim ekmek ve çay.
12:00 şekersiz türk kahvesi
15:00 9-10 tane köfte, bolca salata ve ezme

Bugün ne kadar su içtiğimi bilmiyorum ama 1 litre anca olmuştur. Sabah tartılmayı unuttum az önce tartıldım 55.4 çıktım. blondeaddict blondeaddict güncel akşam kilosunu isterseniz ekleyebilirsiniz. :))

İyi geceler kızlar:KK25::KK25::KK25:
16/8 aralıklı oruç yaptım
5.45 sade kahve
11.00 sütlü muzlu yulaf lapası çay
14.00 2 kibrit kutusu süzme peynir sade kahve
18.00 patlıcan közleme ve salata

Yarım saat leslie boots
10 dk bölgesel
5323 adım blondeaddict blondeaddict

1
Harikasınız tebrikler gerçekten👏👏

X