Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Ama en önemlisi herkes kendi çalışma ve ev düzenine kendisini ayarlayacak stres yapmayandan kilo vereceksiniz....o kadar diyetisyenle çalıştım ki..10 kilo verdiysem 20 kilo geri aldım...bu yöntem hayatımı kurtardı..şu an çok mutluyum..

Bende şuana kadar poğaça 2 aydır 2 tane yedim. Pilav makarna 2 aydır bir kase dolusu kadar yemedim.Ekmeği haftada 2-3 dilim ancak yiyorum. Şerbetli şekerli tatlılarıda kestim. Çikolata gibi paketli gudalarda yemiyordum. Ama 2 haftadır çikolataya düşkünleştim. Evet hafta da birgün normal oruç tutuyorum ama sahur yapmıyorum. Onun için 23/1 felan oluyor. Normalde 16/8 ve 18/6 yapıyorum. Sabahları aç karna limonlu su karbonatlı su sirkeli su içiyorum. İlk öğüne kadar 1lt su içiyorum. Günde 2,5 lt su içiyorum. Hafta da 3-4 gün pilates ve yürüyüş yapıyorum. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza kayılmak istiyorum :)
9 ocak günü 78,6 idim
16 ocak bugün itibariyle 76,4 kiloyum

hedefim ise mayıs ayına kadar 55 olmak.

bir haftadır yarım yamalak aralıklı orucu deniyordum ama dün akşam itibariyle tamamen bu programı denemeye karar verdim ve diyetim yarım yamalakken bile sıkıydı şimdi daha fazla sıkmaya karar verdim.

umarım hepimiz hedefimize ulaşırız

Arkadaşlar tam 2 hafta oldu . Sonunda ödemlerim inmeye başladı 5 kilo ödemim gitti bile size örnek olması amaçlı before after yaptım isteyenlere gönderebilirim

Peki kilo veremedin mi..bunları yaparak

Eğer veremiyorsan Plato dönemine girdin...bu da denektir ki bir yerde yanlış yapıyorsun...suyu fazlalaştırman lazım...20 kiloya karşılık 1 litre su içmen lazım..örneğin .80 kg isen 4 litre su içmen lazım...çörek otu yağını hayatına katmayı ihmal etme.plato döneminden çıkman için ketojenik beslenme yap bir hafta...vücudun hemen reaksiyona girecek ...ve hemen kilo vermeye başlayacaksın...sakın pes etme...zamana Bırak ve sen devam et....stres yapma

Plato dönemi nedir?

Duraklama evresi gibi bir şey mi?

4 ayda 30 kilo çok değil mi?

Kaç kilodan düştünüz gerçi ona göre de değişir?

Sarkma filan oldu mu?

Benim aylık kilo verme rutinim 3.5 kilo.

Oda haftada ortalama 750 gram.

Çok kasıp sporu kokleyince 1.8 kilo verdiğim de oldu haftada bir ama mesela diğer hafta veremedim.

Merhaba . Bende daha önce bu gruba yazıyordum. Fakat epeydir kimse yazmıyor. Bende aralıklı orucun buraya benzer sayfası olan ıf diyeti ile birlikte zayıflayalım adlı konuya katıldım. İsterseniz sizde gelebilirsiniz. Orada birlikte motive oluyoruz.

85 ile başladım İlk hafta 2 kilo verdim. Daha sonra 1 kilo sonra ki hafta hiç mermedim. Sonraki hafta hiç vermedim hatta kilo aldım. Sonraki haftalar 200, 700 gibi verdim. Şuan 79 um.Söylediklerinizi uygulayacağım. Teşekkür ederim. Umarım etlili olur. Vücudum en ufak bir kaçamağı kabul etmiyor. Çok zor kilo veriyorum. Tiroid gibi bir rahatsızlığımda yok. Umarım bende sizin gibi kilo verebilirim.

Olur tabiki teşekkür ederim :)

Merhaba 18/6 olarak başladım 11 gibi kahvaltıya başlayıp 17:00 olarak bitiriyorum biraz ağır başladım ama zorlanmıyorum şuanda normalde ramazan ayında da zorlanmam. Yiyeceklerm konusunda yardımcı olur musunuz? Şuan 95 kg Özellikle haziran ayına kadar en azından 20 kg verirsem düğünüm olacak çünkü. Destek olur musunuz

Merhaba . Bende daha önce bu gruba yazıyordum. Fakat epeydir kimse yazmıyor. Bende aralıklı orucun buraya benzer sayfası olan ıf diyeti ile birlikte zayıflayalım adlı konuya katıldım. İsterseniz sizde gelebilirsiniz. Orada birlikte motive oluyoruz.

her tür diyetlerden geçmiş, pahalı diyetisyenler, bilimum spor malzemeleri, koşu bantları, efendime söyliyim mide botoksuna bayılınan yakın zamanda hiç ettiğim 5000tl, doktorlar vs vs derken kilo vermenin irade dışında hiç bir şey ile mümkün olmayacağını anlamış, ruhu yorgun bir savaşcı olarak aranıza geldim.... ben de yarnı başlıyorum

o söylediğiniz grubu bulamadım bir türlü

Ben yakşalık 1,5 aydır uyguluyorum anca 2 kg verdim bugündne itibaren yemek yeme saatimi erkene çektim saat 17:00 bitiriorum herşeyi birde bunu deniyeyim ...gerçi bu 1,5 ayda da yediğim saatlerde öyle aman aman dikkat etmedim ama neticede normale göre az yedim akşam 8 den ertesi güne 1,45 e kadar hiiiiç bişey yemedim ...Bakalım bunda nasıl olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…