Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

1 hafta ciddi ciddi akşam 8 den sonra bir kırıntı dahi almadım ağzıma... 16 saat aclık suresınede ıkı uc gun ıcınde alısmıstım oysa ki ama 1 hafta sonra acıkcası en azından bıraz motıve edıcı bırsey gormek ıstedım ama goremedım 😭 Nerde nasıl bır yanlıs yaptım..Acaba 8 saatlık dılımde kalorı mı fazla geldı kı ona da ıhtımal vermıyorum ama tekrar denıcem 🤷🏻‍♀️

Slm canim.tesadüf eseri girdim bakim dedim de gelmissin kız.en son senden haber alamamistim.
Ben yine kilo aldim.
Yarin yeniden bi hırsla başlamak istiyorum.sende varsan burdan devam edelim.cok özledim burayi.

Ayy benim canim diyetdasim gelmis kiz hosgeldinnn sen burdaysan bende burdayim bende geri aldim verdigim kilolari 🙈 cok sevindim valla geldigine ayy nasil da ozlemisim 🤗🤗

Ayy benim canim diyetdasim gelmis kiz hosgeldinnn sen burdaysan bende burdayim bende geri aldim verdigim kilolari 🙈 cok sevindim valla geldigine ayy nasil da ozlemisim 🤗🤗
Valla bendr seni cok ozledim.grubu özledim.gel seninle.yeniden baslayalim bugün.
Ben cok kilo aldim.110 kiloya ciktim yine.
Bi türlu baslayamadim.
Bugun pazartesi.baslarim.ben.
Hadi sende yaz neler yedigini
Yaza kadar vereli şu kilolari.
Bugünmü menüm.
Saat 11.30 da
2 az sekerli cay
Az bisey yumurta
Saat 14.30
Sekersis sütlü kahve
Aksam 17 de
Firinda tavuk
Az bisey patates ve
2 bardak ayran düsünüyorum.
Az yicem artik.midemi genisletmicem.

Valla bendr seni cok ozledim.grubu özledim.gel seninle.yeniden baslayalim bugün.
Ben cok kilo aldim.110 kiloya ciktim yine.
Bi türlu baslayamadim.
Bugun pazartesi.baslarim.ben.
Hadi sende yaz neler yedigini
Yaza kadar vereli şu kilolari.
Bugünmü menüm.
Saat 11.30 da
2 az sekerli cay
Az bisey yumurta
Saat 14.30
Sekersis sütlü kahve
Aksam 17 de
Firinda tavuk
Az bisey patates ve
2 bardak ayran düsünüyorum.
Az yicem artik.midemi genisletmicem.

Sosis ekmek ve bol bol ketcap mayonez bi tane de albeni yedim . Yarina dikkat ederim . Hic hareket de yok cok sukur . Valla cozuttum iyice .

Merhaba aralıklı oruca bende katılmak istiyorum.hep kemdi kendime diyetler yapıyorum. Güzelde kilo veriyorum ama uzun sürdüremiyorum.en uzun 1 ay yaptım. Tek oldupum için olmuyor galiba. Birbirimize destek olırsak hedefe ulaşırız inşallah. Kilom 70. Hedef 55

kimle iletişime geçiyoruz ben de katılmak istiyorum akşam tartılayım bildireyim. 18-6 aralıklı oruç istiyoum.

günaydınlar tekrar pazartesi olsun dedim bugün net başladım diyete 18 saat aç 6 saat tok kalacağım. kilom 68 boy 1.63 hedefim. 2 ayda 58 kiloya düşmek. beni de kaydeder misiniz. haftalık mı ne kadar verdiğimizi yazıyoruz.

Merhaba if diyetini ne kadar süre yaptınız kaç kilo verdiniz ve sonrasında geri aldınız mı? Cevaplarsanız çok minnettar olurum.

X