Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bir süre devam ettim evet, 3 gün yaptım fakat eski irademi toplayamıyorum if düzenini oturtamadım😔
72yi görünce artık bi dur dedim🥲 1 haftadır kahvaltı+öğle yemeğini bir arada geçiştiriyorum başka hiçbir şey yemedim. Pilav tüketmiyorum. Sabah 69u tartı da gördüm çok şükür. 60ı görene kadar devam artık🤭

Merhaba ☺️ Nasıl gidiyor diyetiniz devam ediyor musunuz? Ben de başlamayı düşünüyorum arkadaş arıyorum yanıma ☺️ 9 aylık bı oğlum var benimde , hayatımın en kilolu dönemini geçiriyorum su sıralar. 64 kiloyla hamile kalıp 72 ile doğuma gittim. Doğumdan 1 ay sonra 62 kiloydum. Sonra onu ye bunu ye derken ve cikolta bağımlılığından aldım da aldım kiloları. Şuan 168 boyum kilom da 73 ve bı an önce kurtulup 60 olmayı hedefliyorum. Bakalım başlamayı düşünüyorum yarın☺️umarım sen hedefine yaklaşmış sındır. Haber bekliyorum☺️

Merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım daha önce 34 kilo vererek hedef kiloma ulaşmıştım ama sonra hamilelik emzirme filan derken verdiğim kiloları fazlasıyla geri aldım malesef şimdi yeniden başladım pazartesi günü 116 kilo ile bugün itibari ile 113 kiloyum var mı benim gibi yeni başlayanlar birbirimize destek olalım 😊😊
Merhaba ☺️ Nasıl gidiyor diyetiniz devam ediyor musunuz? Ben de başlamayı düşünüyorum arkadaş arıyorum yanıma ☺️ 9 aylık bı oğlum var benimde , hayatımın en kilolu dönemini geçiriyorum su sıralar. 64 kiloyla hamile kalıp 72 ile doğuma gittim. Doğumdan 1 ay sonra 62 kiloydum. Sonra onu ye bunu ye derken ve cikolta bağımlılığından aldım da aldım kiloları. Şuan 168 boyum kilom da 73 ve bı an önce kurtulup 60 olmayı hedefliyorum. Bakalım başlamayı düşünüyorum yarın☺️umarım sen hedefine yaklaşmış sındır. Haber bekliyorum☺️

İyi geceler hanımlar azminize bayıldım tebrik ediyorum güzel kilolar vermişsiniz bende 3gundur aralıklı oruç yapıyorum 2ögün besleniyorum 11gün sonra kuzenimin düğünü var maalesef ben 92kgydum ilk başladığımda kendi bedenime abiye bulamıyorum bu beni çok etkiledi yaşım henüz 28 bu yaşta bu kilodan abiye bulamayınca aşırı rahatsız oldum ve diyetimin 3.gunude bitti -2 kg verdim inanıyorum ki 85olurum 11gunde plates de yapıyorum sizinle devam edebilir miyim diyetime

Herkese merhaba ben bu sayfa sayesinde 10 kilo vermiştim düğün için evlendim çocuğum oldu şimdi yeniden başladım inşallah yine burda destek olarak yaparım

Tabi kilo güncelleme yapmamışım şuan Li kilom 63 değil 😭😭

Burda biz çok güzel bir ekiptik bu forumu kuran arkadaş hala bakıyor mu acaba sayfaya güncel tartı listemiz vardı haftalık tartılıp söylerdik vs çok motive ediyordu hep beraber uzun aralıklı oruç yapardık 24 saat 36 saat vs çok faydasını görmüştüm şimdi yine öyle bir ekip olmak istiyorum ama varmı sayfada azimli bayanlar

Merhabalar bende aralikli oruç uygulamak istiyorum . Grup çalişmasiyla daha motive ilerleyecegimi düşünüyorum. Gruba dahil olmam için yapmam gereken seyler var mi ? Nasil ilerleyecegiz?
grubu kuran bayan aktif değil galiba aslın yapmak isteyenler toplanıp bir fotum açabilirz.hep beraber ielrleriz.

MERHABA KIZLAR YENİ FORUM KURDUM YAPMAK İSTEYENLER BENİMLE BERABER ORDAN DEVAM EDEBİLİRLER .
HEP BERABER GÜZEL KİLOLAR VEREBİLİRZ.

Tamam nasil ilerleyecegiz .? Ben dahil olmak isterim.
forumuma gelebilirisniz :)

Herkese merhaba ben bu sayfa sayesinde 10 kilo vermiştim düğün için evlendim çocuğum oldu şimdi yeniden başladım inşallah yine burda destek olarak yaparım
yaa hoşgeldin canım Allah analı babalı büyütsün hep mutlu olun :)
ben seni takip eidyodum su orucu yaparken düğüne yakındı galib a di mi :) çok özenmiştim :)

yaa hoşgeldin canım Allah analı babalı büyütsün hep mutlu olun :)
ben seni takip eidyodum su orucu yaparken düğüne yakındı galib a di mi :) çok özenmiştim :)
aynen şimdi doğum kilolarını verme derdindeyim aynı yine su orucu vs devam 73 ile başlamıştım şimdi 65 kiloya düştüm hala devam inşallah hedef 58 sende durumlar nasıl

X