Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhabalar. Kendimi kisaca tanıtmak isterim. 5 yıl önce 13.takim cuma zayiflama grubunda 16 kilo vermiştim. Zamanla elbette fazlasiyla aldim. 38 yasinda 2 çocuk annesiyim. Bakmayin yasima çocuklarım üniversiteli:)) sabahtan aksaa kadar oturarak çalışıyorum. Troidim yavas çalışıyor. En son 3 hafta kadar önce 77 ye dayanmisti kilom. Hedefim 60 ı görmek. Suanki kilomu bilmiyorum tartim bozuldu :KK43: kendimce aralikli oruc yapiyorken size rastladim. Musade ederseniz araniza katilmak isterim. Kendimi kararli ve hazir hissediyorum.... artik gercekten zayiflamaliyim.. inşallah sizlerde hedeflerinize ulaşırsınız yaniniza benide alarak:KK49:
sende hosgeldin canim.bende yeniyim burda🤗
Hoşgeldin canım😘😘

Ekmek ve dondurma biraz fazla olmuş canım ama alttaki mesajda gördüm bir aydır yemiyormuşsun o zaman telafi edilebilir🥰🥰

Çok güzel kilo vereceksin canım bu hafta protein yaksın yağları🤣🤣

Hoşgeldin canım umarım hedef kilona ulaşırsın🤲🤲

Çok güzel canım 👍👍

Afiyet olsun canım ayyyy bugün çoğunlukla yeşil fasulye yemiş canım çekti🤣🤣🤣

Ayyyy 69 u görmek isteyen o kadar çok kişi var ki🤲🤲🤲
hosbulduk canim😘
evet canim bu pazar 1 ay olacak.9 kilo verdim.tabi açliktan öldüm.dondurma da beni bayadir buzlukta bekliyordu😋
duraklamaya girince metabolizmayi sasirtmak icin yiyim dedim.yoksa canim istediginden değil😝 (buna kim inanır.bal gibi de yidim valla😅)

Kızlar merhaba
Sabah. Küçücük bir parca kaşarlı tost çay yanına zeytin yedim
Sonra dışarı çıktık bayağı bir saat yoktum saat 3 gibi 1 türk kahvesi
Akşam 6. Da kuru fasulye ve yoğurt
Kizlar 10 gün fln oldu bu diyete başladım.10 gündür ağzıma 1 tane kremalı bisküvi dışında 1 tane tatlı birşey girmedi.hunharca ekmek yiyen ben çok aza indirdim ama hayatımdan çıkaramadım ne yazık ki .resmen su içmeyi öğrendim.paylasimlariniz beni çok motive ediyor.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.kendimde farkı görmeye başladım.tabi çevremden de farkedenler oldu.bugun kalem etek gömlek giydim önceden olsa göbek kendi bağımsızlığını ilan ediyor olurdu ama şimdi o kadar da sırıtmadı be ya :halay:. diyete devam sadece yazmak istedim.

10: 1 yumurta, salatalık, domates, lor peyniri, 2 dilim ekmek (kendim yaptım küçük dilimli ve hafif)
Türk kahvesi

15: 1 hurma, yarım ceviz, 4 badem

19: kıymalı sebzeli yemek, 6 kaşık sanırım

Bugün iyiydi aslında. Ta ki eşim markete gidene kadar 😣 4 günümü heba ettim. Kaç gündür dolaptaki nutellaya direnen ben, luppo yedim. Çok güzelmiş dayanamadım yine yine yedim.

Pazartesiye kadar 3 gün çook az yiyeceğim bari eksiye inmesem de artı görmeyeyim. 58 üstüne çıkmayayım yeter.

yesa yesa sana bir şey sormuştum geçenlerde çok yorum olunca arada kaynadı sanırım göremedin canım 😀 ya da yazdıysan ben cevabı göremedim. Dizlerim baya problemli de dizlere yük bindirmeyen var mı bildiğin video vs? Başka bilen arkadaşlar da yazabilir🙂

Canım kusura bakma gördüm aslında hatta düşündüm ne olabilir diye

Hafif yürüyüş yapsan sıkıntı çıkarıyor mu çıkarmazsa leslie yapabilirsin bence (bazılarında boosted yazıyor onları yapma )

Ben bölgesel farklı farklı kişilerin videolarını yapıyorum ama nedense onları tavsiye edesim gelmedi sıkıntı çıkarır diye

Kızlar merhaba
Sabah. Küçücük bir parca kaşarlı tost çay yanına zeytin yedim
Sonra dışarı çıktık bayağı bir saat yoktum saat 3 gibi 1 türk kahvesi
Akşam 6. Da kuru fasulye ve yoğurt
Kizlar 10 gün fln oldu bu diyete başladım.10 gündür ağzıma 1 tane kremalı bisküvi dışında 1 tane tatlı birşey girmedi.hunharca ekmek yiyen ben çok aza indirdim ama hayatımdan çıkaramadım ne yazık ki .resmen su içmeyi öğrendim.paylasimlariniz beni çok motive ediyor.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.kendimde farkı görmeye başladım.tabi çevremden de farkedenler oldu.bugun kalem etek gömlek giydim önceden olsa göbek kendi bağımsızlığını ilan ediyor olurdu ama şimdi o kadar da sırıtmadı be ya :halay:. diyete devam sadece yazmak istedim.
bende öyle ekmeğe düşkünüm bağımlılık gibi birşey bence ekmekle her şeyi yiye yiye yemeklerin tadını unuttum sade ekmeksiz de lezzetli olduğunu fark ettim ben zeytinyağı tuketemiyorum çok kokuyor demir gibi kaç marka denedik eşim özel getirtti en güzel yağı kullanamiyorum yeme kültürümüz ne kadar bozulmuş ağız tadimiz bile yerlerde abur cubur katkılı paketli herşey maalesef

Herkese iyi geceler..
Menü bildirimi için şimdi vakit bulabildim...
16/8
12.30 : 2 dilim esmer ekmek+tereyağında 2 yumurta +5-6 zeytin+1 dilim kaşar
Ara yok
18.30 : 5-6 adet tavuk nugget +1 kase çoban salata+1 kase yogurt +2-3 dilim karpuz
1 kayısılı form çayı +3 büyük bardak normal çayı +2 litre su

bende öyle ekmeğe düşkünüm bağımlılık gibi birşey bence ekmekle her şeyi yiye yiye yemeklerin tadını unuttum sade ekmeksiz de lezzetli olduğunu fark ettim ben zeytinyağı tuketemiyorum çok kokuyor demir gibi kaç marka denedik eşim özel getirtti en güzel yağı kullanamiyorum yeme kültürümüz ne kadar bozulmuş ağız tadimiz bile yerlerde abur cubur katkılı paketli herşey maalesef

Offf zeytin yagi yenmez mi kahvaltida icine kekik pul biber koyup sicak ekmegi banip banip yiyceksin , derdim diyette olmasaydim . Ekmeksiz doymuyorum bi bahane bence de . Cunku bende oyle saniyodum ama ekmeksiz doyuluyomus . Ben bi tek haslanmis yumurtayi ekmeksiz diyince cikariyorum . Cok denedim olmadi bende omlet yapiyorum simdi . Ekmek guzel sey Kabul ama gereksiz yani 😂

Son düzenleme:
10: 1 yumurta, salatalık, domates, lor peyniri, 2 dilim ekmek (kendim yaptım küçük dilimli ve hafif)
Türk kahvesi

15: 1 hurma, yarım ceviz, 4 badem

19: kıymalı sebzeli yemek, 6 kaşık sanırım

Bugün iyiydi aslında. Ta ki eşim markete gidene kadar 😣 4 günümü heba ettim. Kaç gündür dolaptaki nutellaya direnen ben, luppo yedim. Çok güzelmiş dayanamadım yine yine yedim.

Pazartesiye kadar 3 gün çook az yiyeceğim bari eksiye inmesem de artı görmeyeyim. 58 üstüne çıkmayayım yeter.

yesa yesa sana bir şey sormuştum geçenlerde çok yorum olunca arada kaynadı sanırım göremedin canım 😀 ya da yazdıysan ben cevabı göremedim. Dizlerim baya problemli de dizlere yük bindirmeyen var mı bildiğin video vs? Başka bilen arkadaşlar da yazabilir🙂

Merhaba 😊

Örnek bi video bırakmak istedim diz sorununu okuyunca.

Low impact yani düşük etkili kardiyoların oturarak hatta yaşlılara bile uygun bir versiyonu.
Düşük etkili ama yüksek yoğunluk yapan kişi kendi hızına göre yavaşlatabilir.
Yan diz hareketleri belki baskı yapabilir onuda yaparken ayarlayabilirsiniz.

Leslinin kol ağırlıklı videoları olabilir bazılarında hoplama, zıplama, sıçrama, yaylanma bol hepside dize zararlı.

Benim yaptığım en hafif 2 mil bu.
Sıçramaları yapmıyorum.
Diğer 2 mil videolarını yapınca dizlerim yanıyor arada fark baya var.

Yer hareketleri çok iyi oluyor ısındıktan sonra dizede yük binmiyor.

Offf zeytin yagi yenmez mi kahvaltida icine kekik pul biber koyup sicak ekmegi banip banip yiyceksin , derdim diyette olmasaydim . Ekmeksiz doymuyorum bi bahane bence de . Cunku bende oyle saniyodum ama ekmeksiz doyuluyomus . Ben bi tek haslanmis yumurtayi ekmeksiz diyince cikariyorum . Cok denedim olmadi bende omlet yapiyorum simdi . Ekmek guzel sey Kabul ama gereksiz yani 😂
Bende haşlanmış yumurtayı mutlaka zeytinyağı dökerek yerim az da olsa biber karabiber mutlaka eklerim ekmek zaten ev yapımı incecik sokaktakiler sünger gibi içine ne koyduğunu bildiğin içi çok kabarmamış lifli ekmek tok tutuyor incecik bir dilimi bile

Bende haşlanmış yumurtayı mutlaka zeytinyağı dökerek yerim az da olsa biber karabiber mutlaka eklerim ekmek zaten ev yapımı incecik sokaktakiler sünger gibi içine ne koyduğunu bildiğin içi çok kabarmamış lifli ekmek tok tutuyor incecik bir dilimi bile

Ekmek yemiyorum ben simdi valla oyle cok acikmiyorum da psikolojik mi ne bilmiyorum ama onceden 1 ekmek rahat yiyodum 😂😂😂

Mrb kızlar
Bugun sadece saat 20.00 da yemek yedim 24 saat değilse bile 22 saat oruç tuttum.
Aksam
Domates
salatalık
1 kutu kadar beyaz peynir
4,5 zeytin
2 cay
Bugun ip atlayamadım extra sporda yapamadım🙄🙈
Canım 22 saate göre çok az olmamış mı🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Selam kızlar. Bugünkü menümü yazmaya geldim. 😊 tek öğün seslerdim bugün

13.30
Domatesli biberli kıyma kavurma 2 Dilim ekmek 10 tane yaprak sarma 3 bardak çay.

15.30 3 tane kayısı

2.5 litre su
200 ip atlama
27.000 adım tempolu yürüyüş😍
Allah ım adıma bak 27.000😱😱😱😱
Merhaba arkadaslar bende katılmak ıstıyorum ama bı baslayamıyorum diyete
Hoşgeldin canım😘😘
Ekmek yemiyorum ben simdi valla oyle cok acikmiyorum da psikolojik mi ne bilmiyorum ama onceden 1 ekmek rahat yiyodum 😂😂😂
Ben her öğün de bir ekmek yer gece de yer öyle yatardım😭😭😭😭

X