Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Evet senin fikir gayet masumane zaten iyi niyetten hiç şüphe yok canım Motive amaçlı yazmışsın 🥰🏆
Ama genelde bu konular bu tür topiclerde yarış stresine sokuyor geneli demek ki düşününce oraya varabileceğini düşündüm bende 🥰
Kişi bazında alkışımızs ve toplu rakamlarımızı alkışlamaya devam
Önerilere her zaman açığız tartışır konuşur genele uyarlarız 👍🥰
Anlıyorum canım , tabii önemli olan grubun mutluluğu huzurla kilo vermesi... 😍😍😍 elbette çoğunluk ne isterse o olsun hiç sıkıntı değil... olabilir bazılarını yarış içinde olmak strese sokabilir... 🖒🤗😍😍😍

detoxda kolaylıklar, işyerinde bisküvi yerine çantana badem vs atsana çok kurtarıcı olur 😉

Merakla bekliyorum 🤩

Afiyet olsun spor da var 👍

Yetecek mi biraz az gibi canım ? 🥰
afiyet olsun

Afiyet olsun o çorba bayağı iyi birseye benziyor bir ara denemeliyim 👍

Ay yol hazırlığı telaş kolay gelsin bu telaşla da gider 1-2 kg 🥰🤩

Afiyet olsun 👍🥰

Afiyet olsun ay ne güzel herkes masallah çok motive ve birbirine yardımcı 🤩
Bence gelecek o 69 haftaya buraya 😂

1 çikolata sadece 1 kare ise sorun yok, değilse yarın kontrollü oluyoruz yine sorun yok 😂
Birde sıkma köfte yiyeceğin belli ise sabahtan ekmeği azaltabiliriz 🥰

Şu chloe olayına bi ben giremedim 😂
Afiyet olsun canım gayet güzel 👍🥰

Acayip doyurucu bi ogun oluyo hele yazin soguk soguk sahane gidiyo . Ben kuru fasulyeden hoslanmadigim icin koymadim . Ama orjinalinde var . Istersen ufacik bi sarimsak koyabilirsin sadece hafif bi tat verecek sekilde . Guzel oluyo bence hem sarimsak dogal antibiyotik iyi gelir .

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine ketentohumu yağı

Akşam 16.45
2 adet tavuk pirzola
Bol salata
1 kase yoğurt

3 lt su içildi....

Sabah spor
60 dk eliptik yapıldı
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
2 saat tempolu yürüyüş yapıldı.
Her zamanki gibi çok güzel menü ve harika spor 👏🥰

Fikir benden çıktı sadece öneriydi çoğunluk ne derse o olur...
Bana kalırsa yüzdeye bile takılmaya gerek yok .. o hafta şu 2 kilo verdi 👏👏👏 ... maksat listede bir güdülenme olmasıydı...

Yani kusura bakma kirildiysan , ama dedigim gibi bence Motive bozacak bi sistem olurdu . Ama bu sekilde herkes kendi bedeninin birincisi. Yani ben boyle dusundugum icin demistim .

Yani kusura bakma kirildiysan , ama dedigim gibi bence Motive bozacak bi sistem olurdu . Ama bu sekilde herkes kendi bedeninin birincisi. Yani ben boyle dusundugum icin demistim .
Hayır kırılmadım , herkes fikrini önerisini söyleye bilir .. önemli olan hedefe ulaşmak hiç sıkıntı yok canım 😍😍

Selam kızlar
16/8
22. Gün tartılmadım

sabah
Sirkeli su
2 kahve

kahvaltı 12:00
yulaf lapası

sirkkeli su
Kahve

Akşam 19:00
Mercimek çorbası 1 ince avucum kadar ekmek
Bi tür şaşırtma gibi birsey yapıyorsun sanırsam umarım takılan yerden gider tıkır tıkır 🙏

Bugün chloe 4 video vat üst üste yapamadım 2 tane yaptım diğer ikisini de inşallah 22.30 23.00 gibi :)
blondeaddict blondeaddict başkanım bu baaağğğyanı bloklaybilirmiyiz.. yok be ne kıskanıcam hergün chloe yapıyor diye.. hiçte bile 😂😂😂
yesa yesa kız benim ikinciyi denemeye cesaretim yok, vallahi bravo sana ❤️👏

blondeaddict blondeaddict başkanım bu baaağğğyanı bloklaybilirmiyiz.. yok be ne kıskanıcam hergün chloe yapıyor diye.. hiçte bile 😂😂😂
yesa yesa kız benim ikinciyi denemeye cesaretim yok, vallahi bravo sana ❤👏
Ay sus sus çok fena bu chloe ciler 🤩👏😂
ben daha sadece yürüyüş aşamasındayım kakılmış gibi kalırım diye denemeye cesaret edemiyorum 🙈

yesa yesa kız benim ikinciyi denemeye cesaretim yok, vallahi bravo sana ❤👏

Ya ben de hangi manyak beni bu işe sürükledi diye yazacaktim ahahaahh

Son 2 video da yapıldı

Ama şu 14 gün bitsin chloe yapmicam ahhahah

Arkamdan cok kizma yeter 😂😂 ben gunde 1 video yapiyorum leslieden ve eliptikten sonra (derdime nolduysa) chloeyi karsima cikarana da ona da kendime de neler diyorum neler 😂

Ya ben aslında holly dolke diye bi kadın onun 1 2 videosunu yapiyordum bi de bazen yanına bi chloe ekliyordum

Şimdi sadece chloe yapıorum bunun yanına eklenmiyor :)

Ya ben aslında holly dolke diye bi kadın onun 1 2 videosunu yapiyordum bi de bazen yanına bi chloe ekliyordum

Şimdi sadece chloe yapıorum bunun yanına eklenmiyor :)
Ben videolari degistire degistire yapiyorum chloeyi 3 gun yapio degistiriyorum vucudum alissin 75 oluyum Programa gecicem insallah. 75 kiloyla nasil hissettigimi unuttum 😂 hala zor gelirse 70 I beklerim 😂 onu hrpten unuttum 5 sene oldu 80 altini gormeyeli 😂

X