Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Ya kızlar ben bugün aktara gidecektim

Kabızlık için bi tohum bahsedilmişti ondan alacaktım

Sabahtan beri ikinci wc

Adından bahsetmem bile yetti sanırım bunyeme ahhahaah

Ayyy yeter yeter emin ol aci cehre cok dehset bisey . Onu kullamip tuvalete cikmamak imkansizin sa imkansizi boyle bisey olmazyani. Biz en sonunda nerdeyse baygin vaziyetteydik su icsek tuvalete kosuyoduk. En fazla 2 gun suruyo allahtan 😂 ama bence son care olmali aci cehre . Ondan once tekrar soyluyorum dogadan kayisili Form cayi yada dogus kayisili Form cayi. Muthis bisey kendisi. Haa ama sende ise yaramazsa al aci cehre . Bide tavsiye sana onu cigne der Aktar cigneme . Ez toz olsun agzinda en geride ki yere kadinlari birak yut . Tadini az al . Cunku cok kotu tadi . Ne yesen icsen gecmiyo sonra . Bide aci cehre yaparsan oglen ic 😂

Hiç çıkmıyorki ☕ aklımdan , ama damardan isteyecek kadar kafam iyiymiş demekki .. nasıl bir kahvekoliklikse 😂😂😂😂

Kahvemi her turlusunu bende cok seviyorum ama damardan istemek de ne biliyim 😂😂😂😂 neyse canim allahtan kahve istemissin da alkol isteseydin durum o zaman vahimdi amatem yollari gorunurdu valla sana 😂😂😂😂😂

Günaydın kızlar maşallah herkes yine bol enerjik
Sabah sporumu 20 dk kardiyo 40 dk eliptik yaptım akşama doğru iyi hissedersem fitnes trampolin yapmayı düşünüyorum kabak detoksumun bugün 3.günü 1saat sonra orucumu açacağım kahvaltı protein ağırlıklı olacak akşamda kabak ve yoğurtla inşallah günü kapatacağım :)

Ben cok begendım belki yiyemem diye 2 kabaktan yaptım pısman oldum 4 kabak yapmadığıma pısınce az kalıyor zaten ve gercekten tadı harika ustune sarımsaklı yogurtta koydum soslu yogurtlu makarna gibi oldu
Tamamdır teşekkürler ilk fırsatta deneyeceğim kabağıda çok severim zaten

Ben cok begendım belki yiyemem diye 2 kabaktan yaptım pısman oldum 4 kabak yapmadığıma pısınce az kalıyor zaten ve gercekten tadı harika ustune sarımsaklı yogurtta koydum soslu yogurtlu makarna gibi oldu
Bugün yemeğim var ama eğer bir aksilik olmazsa yarın akşama bende deneyeceğim... :kk77:

Selam kızlar sizlere bir şey soracağım ben göbek yağlarını eritmek için videolar ve tavsiyelere bakıyordum stomach vacuum diye bir videoyla karşılaştım aranızda bunu duyan yada deneyen var mı ? Yapanlar deneyimlerinizi yazabilir misiniz

Slmlarrrr..:)
9:00 kahve
12:00 soğan kavurması yumurtalı, acı yeşil biber
15:00 6.7 erik
Akşam 6 gibide kabak salatası yapar kapatırım günü
Dükan biram elimde, ben çok sevdim bu içeceği, inanılmaz wc yaptırıyor buda böbreklere yarar..
blondeaddict blondeaddict cnm ben cuma sabah kilo bildirimi yapsam çokmu bozarım düzeni.. eve gel dinlen valiz yerleştir derken o hafta çıkamam evden tartılmaya falan gidemem galiba eczaneye.. istersen özelden bildiririm sen pztsi güncellersin istersen burdan yazarım hiç fark etmez

Slmlarrrr..:)
9:00 kahve
12:00 soğan kavurması yumurtalı, acı yeşil biber
15:00 6.7 erik
Akşam 6 gibide kabak salatası yapar kapatırım günü
Dükan biram elimde, ben çok sevdim bu içeceği, inanılmaz wc yaptırıyor buda böbreklere yarar..
blondeaddict blondeaddict cnm ben cuma sabah kilo bildirimi yapsam çokmu bozarım düzeni.. eve gel dinlen valiz yerleştir derken o hafta çıkamam evden tartılmaya falan gidemem galiba eczaneye.. istersen özelden bildiririm sen pztsi güncellersin istersen burdan yazarım hiç fark etmez
Hayır canım hiç problem olmaz sen cumadan at ben güncellerim işin gücün çok senin bu arada nezaketin için ayrıca teşekkür ederim o kadar telase arasında :KK54: C capoeira
Şimdiden iyi yolculuklar :KK200:

23. Gün
Selam kızlar 16/8

sabah kahvaltı 8:45
1 dilim ince elim kadar kepekli ekmek
Yumurta peynir zeytin fıstık ezmesi reçel

kahve, sirkeli su

türk kahvesi bol bol su

mercimek çorba 13:00

kabak yemeği 16:00

mutfak kapanmıştır
blondeaddict blondeaddict halen aynı kiloda kalmak insanın sinirini bozuyor o inatsa bende inadım devam 🤣🤣🤣

Kızlar selam
öncelikle menümü vereyim 14/7 18/6
12.30: 1 haşlanmış yumurta, 2 kaşık kavrulmuş kıyma, 8 siyah zeytin yeşillik, yeşil çay
16:1 bardak kefir
17.30: 1 tabak bamya yemeği, yoğurt
Su,yeşil çay, çay kahve içtim
Akşam maden suyu içerim
8 kilometre yürüdüm

Menü Saatimm :kk77:
Sabah 12:30 bir tabak yoğurt içine kuruyemiş karıştırıp yedim.
Akşam 19:00 bir tabak araka yemeği yanına yeşil mercimek salatası
ara elma, nescafe, türk kahvesi, su 2lt. ,
Spor: 1 saat leslie ve zumba karışık
Canım afiyet olsun
Araka dediğin bezelye mi? Eğer öyleyse hem bezelye hem yeşil mercimek biraz karbonhidrat yükü oluyor gün içi protein alımını arttırırsan daha kolay gelir sonuçlar 🥰
Selam kızlar sizlere bir şey soracağım ben göbek yağlarını eritmek için videolar ve tavsiyelere bakıyordum stomach vacuum diye bir videoyla karşılaştım aranızda bunu duyan yada deneyen var mı ? Yapanlar deneyimlerinizi yazabilir misiniz
İlk defa duydum hiç bilmiyorum canım
Pazara gittim geldim 1.5 saat yurumus oldum 🤗

süper 👏🤩
23. Gün
Selam kızlar 16/8

sabah kahvaltı 8:45
1 dilim ince elim kadar kepekli ekmek
Yumurta peynir zeytin fıstık ezmesi reçel

kahve, sirkeli su

türk kahvesi bol bol su

mercimek çorba 13:00

kabak yemeği 16:00

mutfak kapanmıştır
blondeaddict blondeaddict halen aynı kiloda kalmak insanın sinirini bozuyor o inatsa bende inadım devam 🤣🤣🤣
Canım afiyet olsun menü iyi valla nereye kadar dayanacak bu hain kilo 😂
Aynen devam 👏🤩

X