Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

İyi aksamlar
Sabah
2 Haslanmıs yumurta, 3yk et sote, yarım kabak fırınlanmış
Ara
500gr çilek (biraz abarttım ama çok iyi geldi) bir avuc sarı ve beyaz leblebi
Aksam
100gr ton balık.

Dün akşamdan beri midem bulanıyor bunları bugun zorla yedim çilek hariç. Aç kalınca cunku elim sacma seylere gidiyor. Hepinize afiyet olsun ❤️❤️

menüm :)
17:30 yulaf+2ceviz+15 kuru üzüm + 1 küçük muz
1 sürahi dükan birası,su,kahve,çay.....
21:00 3( üçççç) koca koca Üç tabak hindi göğüslü bamya 😂
Yoğurtlu semiz otu 1 tutam reyhan
Eşime yürüyelim dedim tepe çıkarttı koşa koşa 😂
Sonra sağolsun yürüttü 😅 artık tek takılacağım bu ne böyle

😃🤣ya çok şanslısın benim eşim kutudun kaldın diye dalga geçiyor benimle şş baklavalarımla döverim diyorum ben de🤣🤣 üç tabaktan sonra dağ tepe Allah ne verdiyse iyi olmuş boşver

Selam arkadaşlar bu sabah 12.00 da kırmızı kapya ve yeşil biberli lorlu omlet 1 dilim ekmek 2 zeytin yanında yeşilçay
Akşam 18.00 da yoğurtlu ıspanak bol limonlu salata 1 dilim etimek ve kiraz sapı çayı içtim. 45 dk leslie 20 dk egzersiz ile günü kapattım limonlu naneli su içmeye devam
Afiyet olsun 🥰
İyi aksamlar
Sabah
2 Haslanmıs yumurta, 3yk et sote, yarım kabak fırınlanmış
Ara
500gr çilek (biraz abarttım ama çok iyi geldi) bir avuc sarı ve beyaz leblebi
Aksam
100gr ton balık.

Dün akşamdan beri midem bulanıyor bunları bugun zorla yedim çilek hariç. Aç kalınca cunku elim sacma seylere gidiyor. Hepinize afiyet olsun ❤️❤️
Afiyet olsun 🥰 zararlı bir şey değil nasılsa çilek olsun
Ay afiyet olsun spor da var daha ne olsun 🙈😀😂

Evet kızlar bu haftaki sonuçlarımız aşağıda :KK24:

Listede şu an 37 kişiyiz (çıkarttığım ve eklediklerim oldu )
Toplam bildirim sayımız: 24

TOPLAM BU HAFTA VERİLEN KİLO : 21.8 :KK9::KK5: :KK71:

Katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum. Bu hafta bildirim sayımız daha az, biraz kilosu sabit veya kilo alan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki hafta herkesin daha iyi bir şekilde toparlayıp, gelecek haftaki rekorumuzu egale edeceğimizi düşünüyorum.

Konuya aktif katılıma ve menü paylaşımına herkesi bekliyorum. Hafta içi listede kapsamlı bir kontrolü tekrar yapacağım.

@zeyneppk @Sevincoz @birbeste ekledim, hoşgeldiniz. :KK68:
@gulebilmek mavikara mavikara @nurd35 aktif katılıma devamınız halinde hafta içi ekleyeceğim :KK68:

@Aylakkadin @Hulahula @Sss33301 @Kmsl Hnd @Ekrl @oslem_ Oaktree Oaktree ada81 ada81 @parfumkokusu @Penguen @Mysedef @Umay- bildirimlerinizi göremedim, merak ettim

Haydi kızlar kopmadan, istikrarla devam edelim sonuç aldığımız bir sistemde destek olarak devam edelim birbirimize. :KK19:
Canım inşallah pazartesi kilo bildirimi ile tekrar başlıyorum.. antibiyotiklerin fena yan etkisini yaşadım afferdersin ishal yaptı.. ne yesem hemen wcdeyim o yüzden çoook acıkıyorum.. pazartesi kilo bildirimi ile dönecem aranıza...

Canım inşallah pazartesi kilo bildirimi ile tekrar başlıyorum.. antibiyotiklerin fena yan etkisini yaşadım afferdersin ishal yaptı.. ne yesem hemen wcdeyim o yüzden çoook acıkıyorum.. pazartesi kilo bildirimi ile dönecem aranıza...
Çok geçmiş olsun canım .
Bitti mi canım tedavi işlerin hayırlısı ile 🙏🥰

Çok geçmiş olsun canım .
Bitti mi canım tedavi işlerin hayırlısı ile 🙏🥰
Sağol canım , yarın son ilacımı alacam bitecek inşallah... temzilendi diş etlerim toparladı çok şükür... benim gibi ilaç kullanmayan biri için bu antibiyotikler beni çok sarstı... benki ağrı kesicim bile hamile hanımların kullandığı ilaçlardan birini alırdım sadece oda ayda yılda bir başım ağrırsa.. ilaçları hiç sevmem doğal yollarda ararım hep çareyi ...mecbur kulladık şükür yarın bitiyor....🤗🤗🤗

Sağol canım , yarın son ilacımı alacam bitecek inşallah... temzilendi diş etlerim toparladı çok şükür... benim gibi ilaç kullanmayan biri için bu antibiyotikler beni çok sarstı... benki ağrı kesicim bile hamile hanımların kullandığı ilaçlardan birini alırdım sadece oda ayda yılda bir başım ağrırsa.. ilaçları hiç sevmem doğal yollarda ararım hep çareyi ...mecbur kulladık şükür yarın bitiyor....🤗🤗🤗
Sevindim canım bitiyor olmasına 🙏
zorlu bir süreç tabi
Bitince bomba gibi dönersin sen 🤩

Bugun sabah 1 haslanmis yumurta zeytin peynir salatalik 2 tane Mini sosis oglen 30 40 gr kadar kuruyemis aksam 3 tane tavuk but (derisiz) ve yogurtlu pancar salatasi yedim . Sabah once 30 dk leslie ardindan 2 chloe videosu ogleden sonra 40 dk eliptik 20 dk egzersiz (plank squat mekik gibi) . 2 lt su cay kahve ohh mis 😂 bu kadar spora hala tartida neden fazla ciktigimi anlamayan bir ben var 😂😂😂

Dünü yazmamışım
30. Gün 16/8
Uyanış sabah 07:00
Filtre kahve ve bol su

kahvaltı 12:00
Süzme peynir yumurta haşlanmış zeytin4 adet salatalık incir reçeli yeşil çay

öğlen bol su latte

akşam 18:00 de 🤫 1 kadeh beyaz şarapparmak kadar dil peyniri elim kadar kırmızı üzüm ve erik 3 kraker

bugün bol sirkeli sularla telafisi yapılacaktır arada rahatlamak lazım 🤓

herkesinki degisir canim.benimki daha bi degisik.
ben yumurtlama döneminde şisiyorum.kilo veremiyorum.kasigim şişiyor.bi ağrı bi halsizlik bi kilo alma.
regl olunca da çözülüyorum.bi tuhafım ben ya😆
Bende bı tuhafım yumurtlama donemimde 400 500 gr alıyorum 3 4 gun sonra onu veriyorum adete son 5 gun kala sısmeye tekrar baslıyorum ayda 2 defa sısıyorum yanı sısmeye kilo almaya yer arıyor vucudum

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum hepinize 🥰
orucumun 45.5 inci saatindeyim iyiyim
Sabah tartıldım ne olur ne olmaz diye 77.9 çıktım yani -1.1 ama bu normal düzenime dönünce eminim azalır yarısı su ödem vs dir zaten. Fakat ben bu uzun oruçta içten temizlenme kısmı ile, mental katkıları ile daha çok ilgili olduğumu farkettim 🙏
Bugün ne zaman açacağımı bilmiyorum ama şimdilik benden bu kadar 😊
Canlar, kesin soruldu bu soru , ama işte, hatırlamıyorum 🙄
Açlık döneminde sirkeli su içiliyormu ?
Canım bardak bardak olmadığı takdirde sirke ve birkaç damla limon kullanılabilir. Sirke 1 kaşık 2-3 kalori gibi düşün ama çokça tüketirsen oruç fazından çıkartır.
Bugun sabah 1 haslanmis yumurta zeytin peynir salatalik 2 tane Mini sosis oglen 30 40 gr kadar kuruyemis aksam 3 tane tavuk but (derisiz) ve yogurtlu pancar salatasi yedim . Sabah once 30 dk leslie ardindan 2 chloe videosu ogleden sonra 40 dk eliptik 20 dk egzersiz (plank squat mekik gibi) . 2 lt su cay kahve ohh mis 😂 bu kadar spora hala tartida neden fazla ciktigimi anlamayan bir ben var 😂😂😂
Afiyet olsun. Ay sen bi yağ kas oranı ölçümü mü yaptırsan önceden elinde var mı? Ben kesin kas aldığını düşünüyorum
Dünü yazmamışım
30. Gün 16/8
Uyanış sabah 07:00
Filtre kahve ve bol su

kahvaltı 12:00
Süzme peynir yumurta haşlanmış zeytin4 adet salatalık incir reçeli yeşil çay

öğlen bol su latte

akşam 18:00 de 🤫 1 kadeh beyaz şarapparmak kadar dil peyniri elim kadar kırmızı üzüm ve erik 3 kraker

bugün bol sirkeli sularla telafisi yapılacaktır arada rahatlamak lazım 🤓
Arada olur bugün dikkat
Afiyet olsun 🥰
Günaydın kızlarrrr

Bugün uzun aradan sonra evdeyim

Kahvaltı olabildiğince geç yapıp spOr yapacağım inşallah

Kafama göre karışık 2 ya da 3 video insallah
Günaydın canım hoşgeldin evine ve düzenine 🥰
GünAydınlar mutlu huzurlu bol eksileri günümüz olsun 🥰
Günaydın 🙏🥰

Son düzenleme:
Dunkı menum