Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Ben varım canım 48 rahat 72 için şimdiden motive edeyim kendimi 😂😀

O Tat kalmadı Benim ağzımda fakat sürekli bir su içme halim var 🥰
48 rahat yaparsınız ama psikolojik olarak hazır olursanız 72 yaparsınız ben 54.4ten 53.2ye düştüm çok mükemmel bir sonuç oldu ve en önemlisi hem beynim hem vücudum temizlendi bu kilo vermekten daha önemli. :KK200: :KK200:

Bende otomatik şekilde su içmeye devam ediyorum alıştık valla :KK70: :KK70:

Sanırım uzun oruca girince vücudun açlığı kesiliyor o nedenle iştah çok olmuyor. Bak sende 60 saatte benim gibiymişsin. Bende 72de öyle oldum. Demek herkeste aynı oluyor uzun yapanlarda
Aslında en zor kısım ilk iki gün içinde diyorlar daha uzun yapanlar
Bende açlık hissi her iki orucumda da yaklaşık 20 İla 36. Saatler arası yaşadım ara ara
Ama hiç biri dayanamayacağım gibi değildi

Aslında en zor kısım ilk iki gün içinde diyorlar daha uzun yapanlar
Bende açlık hissi her iki orucumda da yaklaşık 20 İla 36. Saatler arası yaşadım ara ara
Ama hiç biri dayanamayacağım gibi değildi
Sonrası daha önemli aman 72 saat aç kaldım hadi gömeyim dersek 1.2 kilo verdiysek 2 kilo olarak geri gelir. Allahtan iştah yoktu atlattım bugünü 600 kalori almışım toplamda. yarın yavaştan yükselteceğim 800e sonra 900 1000 devam ederim

Sonrası daha önemli aman 72 saat aç kaldım hadi gömeyim dersek 1.2 kilo verdiysek 2 kilo olarak geri gelir. Allahtan iştah yoktu atlattım bugünü 600 kalori almışım toplamda. yarın yavaştan yükselteceğim 800e sonra 900 1000 devam ederim
Ben hep diyorum onu işte
Orucun en zor kısmı açması
Kendine hakim olmak, bir anda aşırı kalori almamak, sağlıklı şeyler yemek, vücudu alıştıra alıştıra gitmek
Süpersin ve doğruyu yapıyorsun canım 🥰

Afiyet olsun tebrikler 👏🤩🥰
20/4 ile de gelir O hedef pazartesiye kadar merak etme bu kadar yakınken aman kaçamak yapma 🧿🙏

Hoşgeldiniz 🥰
Estağfirullah çok teşekkür ederim beraberce çaba gösteriyoruz ekip süper 🙏🥰🧿
Allah bağışlasın bebişi emziren anne olarak menülere ekstra özen göstermek lazım
düzenli menüleri bekliyoruz o halde 🥰

Bravo kendine iyilik etmişsin yememekle o baklavaları, çıkar onları aklından 😂
Gün içi menünde sadece yumurta var, belki biraz o da tetiklemiştir çok az gelmiştir.
Adet gününde özellikle aşırı az yemeyelim sonra o abuk subuk birsey yemeye teşvik edebilir. Proteinden zengin şeyleri menünde rahatlıkla yemelisin
Akşam menüsünde de kızartmayı görmedim 🙈
Çok teşekkür ederim. Bir de birşey sorucam. Ben 16/8 yapabilirim. Örneğin bir gün 10-18.00 saatleri arasında yedim, ertesi gün 10.30-18.30 yiyebiliyor muyum? Hep aynı saat mi olması lazım?

45 dk aletli plates
45 dk fitness yaptım 34. Saatteyim ve sporda hiç zorlanmadım şükür ama canım su bile istemiyor artık 65.4 sabahtan akşama bile 500 gr gitmiş inşallah daha güzel eksiler olacakkk 💪🏻💪🏻💪🏻🤩🤩🤩
Süppppersin hadi bu geceyi atlat sabaha 48 saat ile açarsın MAŞALLAH 🤩 🤩
Ben.varim bu sefer sizinle basliyacagim ....
20sinde katılırsın canım bize 14 gün sonra. O vakte kadar da kendini ufaktan 20/4 sistemine alıştır zorluk yaşama oruçta. 20/4 yapınca uzun süre rahat geçiyor. :)

Süppppersin hadi bu geceyi atlat sabaha 48 saat ile açarsın MAŞALLAH 🤩 🤩

20sinde katılırsın canım bize 14 gün sonra. O vakte kadar da kendini ufaktan 20/4 sistemine alıştır zorluk yaşama oruçta. 20/4 yapınca uzun süre rahat geçiyor. :)
Suan normal de 26 saattir hicbirsey yemedim ama 22 de da limonlu cay ictigim icin 24 saat olmasina cok az kaldi..iyiyim hafien basim.agirmaya basladi ama uyurim 11 gibi sabaha tok.uyanirim insaAllah...ruyamda yemek yerim...

Suan normal de 26 saattir hicbirsey yemedim ama 22 de da limonlu cay ictigim icin 24 saat olmasina cok az kaldi..iyiyim hafien basim.agirmaya basladi ama uyurim 11 gibi sabaha tok.uyanirim insaAllah...ruyamda yemek yerim...
Ahaha bizde öyleyiz yemeklerle rüyalarda buluşuyoruz valla :KK70:
Dayanırsam 72 ye kadar devam kötü olmazsam bırakmayacağım pazartesi 63 görmek çok istiyorum pazartesiye kadar bile tutarım öyle gaza geldim 😅😅
Gazı almışken hiç durma sabahları aç uyanmıyorsun zaten akşam saatleri zor oluyor içtiğim suların haddi hesabı yok 5 6 gitti öyle vallahi :KK70:

Çok teşekkür ederim. Bir de birşey sorucam. Ben 16/8 yapabilirim. Örneğin bir gün 10-18.00 saatleri arasında yedim, ertesi gün 10.30-18.30 yiyebiliyor muyum? Hep aynı saat mi olması lazım?
Değiştirebilirsin hiç sorun yok sadece açılışı öne çekme ki bir gün önceki saat hedefin tutsun 😉
Bazen bizde yapıyoruz öyle mesela geç açıyoruz erken kapatıyoruz filan 🥰
Kafana takılan şeyleri sor her zaman 😊

Arkadaşlar ben bugün izmire geldim izmir çok sıcak ya 2 köfte ve salata yiyebildim canım hiç çekmedi deli gibi su içtim belki 5 litre
Sıcakta yemek eziyet zaten
Bu da bir faydadır orucumuz İçin diyelim iyi tarafından bakalım 😀🥰
45 dk aletli plates
45 dk fitness yaptım 34. Saatteyim ve sporda hiç zorlanmadım şükür ama canım su bile istemiyor artık 65.4 sabahtan akşama bile 500 gr gitmiş inşallah daha güzel eksiler olacakkk 💪🏻💪🏻💪🏻🤩🤩🤩
Helal valla ne diyeyim ki sana 😍
ne grup olduk arkadaş 🧿
Hatunların hepsi birer azim birer irade abidesi 👏🤩🏆❤️
Ben.varim bu sefer sizinle basliyacagim ....
Süper olur canım beraberce ilerleriz hedefe 😍🤩🥰
İyş geceler sabah olunca her şey daha rahat olur inşallah 🙏🥰🤩

Menümü paylaşıyorum canlar
18 saat açlık ile
İlk menüm 12.30 da
domates çorbası
3 adet köfte

son menüm 8 de
1 tabak bamya yemeği
2 kibrit kutusu kadar karpuz

bugün içtiğim su 2.5 lt oldu
Yatanada kadar 3.5 tamamlarım inşallah🤲🏻

Menümü paylaşıyorum canlar
18 saat açlık ile
İlk menüm 12.30 da
domates çorbası
3 adet köfte

son menüm 8 de
1 tabak bamya yemeği
2 kibrit kutusu kadar karpuz

bugün içtiğim su 2.5 lt oldu
Yatanada kadar 3.5 tamamlarım inşallah🤲🏻
Gayet güzel afiyet olsun, o bamyanın yanına bir ayran veya yoğurt yakışırdı ( etli mi zeytinyağlı mu bilmiyorum, etli olsa bile gün içi proteinin az biraz arttır canım 👍🥰)

Gayet güzel afiyet olsun, o bamyanın yanına bir ayran veya yoğurt yakışırdı ( etli mi zeytinyağlı mu bilmiyorum, etli olsa bile gün içi proteinin az biraz arttır canım 👍🥰)
Evet benim tek ve en büyük eksiğim bu sanırım🤦🏻‍♀️
az yicem diye protein yoksunu olarak besleniyorum kilom da az gidiyor
Bundan sonra arttırıcam proteini haklısınız🤲🏻

Ay kızlar ne anlatacağım size. Bugün tam 71. saatte solaryuma gittim salak gibi randevum vardı iptal etmedim. Defalarca gittim solaryuma alışığım ama 10 dakikalık seansta bayılacak gibi oldum tansiyonum düştü sıcağı yiyince. Zor bitirdim uzandım koltuğu 3-4 dakika derin derin nefes aldım. Hem açlık hem sıcak mahvetti. Çıkınca hemen soda aldım toparladım öyle.

Demem o ki oruçlarda sıcaktan uzak durun bana da ders oldu bir daha açken solaryuma gitmeyeceğim -,-
bugun benimde tansiyonum düştü sabah 9/6 ölçtük isyerinde, aksam daha kötü oldum arkadaslara bişey demedim telaşlanmasinlar diye birdahada tansiyon ölcmedim. eve geldim yürüyüse gitmek bi tarafa su içmeye bile kalkarken tansiyonum düstü bende bozdum orucu. dün gece cok sıcakladim birden ates bastı klimayı actim altina yattim ama gece 4 e kadar uyumadim 6.30 da kalktim sanirim yorgunluktan oldu...

coj
Değiştirebilirsin hiç sorun yok sadece açılışı öne çekme ki bir gün önceki saat hedefin tutsun 😉
Bazen bizde yapıyoruz öyle mesela geç açıyoruz erken kapatıyoruz filan 🥰
Kafana takılan şeyleri sor her zaman 😊
Çok teşekkür ederim, ne güzel grupmus böyle,iyiki gelmişim😍

Evet benim tek ve en büyük eksiğim bu sanırım🤦🏻‍♀️
az yicem diye protein yoksunu olarak besleniyorum kilom da az gidiyor
Bundan sonra arttırıcam proteini haklısınız🤲🏻
Protein kilo vermede ve verirken tok tutmada en büyük silahın kullan onu inşallah farkı göreceksin 😉🥰
bugun benimde tansiyonum düştü sabah 9/6 ölçtük isyerinde, aksam daha kötü oldum arkadaslara bişey demedim telaşlanmasinlar diye birdahada tansiyon ölcmedim. eve geldim yürüyüse gitmek bi tarafa su içmeye bile kalkarken tansiyonum düstü bende bozdum orucu. dün gece cok sıcakladim birden ates bastı klimayı actim altina yattim ama gece 4 e kadar uyumadim 6.30 da kalktim sanirim yorgunluktan oldu...
Ay canım geçmiş olsun ya dikkat et şimdi iyisindir umarım 🙏💐
Bedenini dinle ve kendini aşırı zorlama bir iki gün 🥰

X