Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydınlar herkese
Başkan -500 grm da gayet güzel 👍benimde sporu artırmam lazım pazartesi hem kendimi hemde grubu sevindireyim eksilerle
Dün uzun orucumu açınca vicdan yaptım bir de yürüyüşe çıktım 15bin adım attım bugün her yerim ağrıyor eliptik bana ben ona bakıyorum artık ne zaman yaparım hiç bilemiyorum 🙂
Canım çok teşekkürler 🥰
insan psikolojik olarak uzun oruç yapınca daha fazla gitsin istiyor. Ama her eksi iyidir kabulümüz 🤩
Sen de bayağı iyi yürümüşsün helal inşallah pazartesi iyi sonuçlar gelecek senden de 🙏🤩🏆
Dün kilom 53.2
Bugün 53.1

Akşam oruç açıp yememe rağmen kilo almadım 100 gram daha verdim süpeeeer :KK200::KK200::KK200::nazar:
Ay süper canım tebrikler 👏🏆🤩
herkese günaydın kızlarrrr
45. saatten selamlarrr herkeseee:halay::halay:
ne açım ne halsisim harika gidiyor
bide tartıda 65,1 i görünce kim tutar beni beeee
Ayyyy ❤️🤩
Süpersin canım haydı sağlıkla gitsin kilolar 🥰🧿

Dün kilom 53.2
Bugün 53.1

Akşam oruç açıp yememe rağmen kilo almadım 100 gram daha verdim süpeeeer :KK200::KK200::KK200::nazar:
düşük kilolarda daha zor harikasın son 1 kg hedefe nerdeyse zayıfladım diyip kaçma hemen geri alırsın bakkk korkutayım da gitme :lülülü::lülülü:

Çok sagol canım aynen 2.5 kilo artı düz karın inşallah

Hâlâ göbek var

Dün arkadaşlarla buluştuk göbeğini içine çek dediler çektim.hala vardı hahaahahha
spor yap tek çözüm o canım göbek için korseler var alabilirsin faydasını gördüm ben spora gitmeden göbek bölgesi terleme için sarabilirisn inceltici yağlar var onlardan alıp masajla sürebilirsin kısa vade değil ama zamanla hepsi birleşince güzel sonuç oluyor

Hâlâ göbek var

Dün arkadaşlarla buluştuk göbeğini içine çek dediler çektim.hala vardı hahaahahha
bnmde hiç göbek yok mide göbek içine göçük resmen ama belim odun gibi kap kalın ve sırtımda yağlı bölgesel incelme lazım banada kilo verim yine incelmezse gerekirse kavitasyon falanyaptıracam odun belime :oops::oops::oops:

:KK52: saygıyla eğiliyorummmm başkanım 75 dedin daha mutlu ettin beni sabah sabah oz maan sabah kahvesi filtre(nescafeye göre diyette daha iyi dedi diyetisyenim) bendennn :KK50::KK50::KK50:
Aldım kabul ettim kahveyi çok teşekkürler 🥰❤️
Gunaydın kızlar dun yazamadım hemen yazıyım tek ogune gectıgım ıcın sabahtan aksama kadar yesıl cay kahve ve su ıctım 17.30 18.30 arası 3 adet tavuk baget ve kabak spagetti yogurt yedım malum adetim yaklastı tatlı krızındeyım 2 ceviz 2 kuru incir 1 bardakta sutle onları yedim krizim gectı fakat spor yapmadım ondan oncekı gun 1.5 saat yuruyus yapmıstım ıns dengeler sımdı yesıl cay ıcıyorum 😘
Gayet güzel canım afiyet olsun 🥰
Kizlar bende 36 saatten size merhabalar diyorum...suan gayet iyiyim hedefim aksam 5 6 ya kadar devam etmek
Helal 🧿🤩
Gunaydijnnnn caaaaaannnnniiiiimmmm diyet arkadaşlarım

Sabah kahvaltımı yaptım

Ogleeden sonra da menü belli o yüzden yazayim

Sabah erken oldu bugün 9.00 sanırım

Yumurta salatası
Tam.yagli peynir
Domates
2 lokma pide (domates biber kızartması yapmış anacığım ona bandirdim çok canım çekti de :)

15.00 gibi
Sac kavurma

Ve kapanış:)
Ay bu arada yazmayı unuttum.eksi 200 çıktım annemin tartı:) 50.5

Inşallah pazartesiye daha da eksi gorurum
Tartı sonucu süper Devamı gelsin inşallah 🙏🧿
Menü iyi afiyet olsun 👍

Günaydın dün uğrayamadım buralara siz uzun oruçlar yaparken ben sizin yeinize yedim.
21. günde utanarak yazıyorum.

07:00 1 haşlanmış yumurta,peynir,3 zeytin,1 dilim ekmek,şekersiz çay

Ara : soda,kefir,şeftali

13:00 1 tabak çorba,1 dilim ekmek

Sonrasında ne siz sorun ne ben söyleyim

20:00 yarım tabak pilav üstü döner, biber kızartma

Yatmadan önce : Türk kahvesi , dondurma

10.120 adım

Sapıttığımın resmidir.

Günaydın dün uğrayamadım buralara siz uzun oruçlar yaparken ben sizin yeinize yedim.

10.120 adım

Sapıttığımın resmidir.
olan oldu geride kaldı bugun kalori miktarını düşür sporu artır devam yola bişi olmaz hepimizde oluyor dönem dönem önemli olan uuzn vade

Kizlar bende 36 saatten size merhabalar diyorum...suan gayet iyiyim hedefim aksam 5 6 ya kadar devam etmek
Harikasın 48i görebilsen mükemmel olur hiçbir şey kalmamış zaten tam oruç tutmuş olursun bol bol su iç canım açlık hissini azaltacaktır.
66,7 bayram dönüşü bayrama gitmeden 65,5 dim şimdi 65,1 oldum bakalım 72. saatte kaç olacagım çok heyecanlı bekliyorummm:halay::halay::halay:
Ayy bir 72 daha geliyor vallahi :KK70: 20'sinde de yapıcaz biz kaptan ile kendini iyi hissedersen gelirsin sende :KK200:
düşük kilolarda daha zor harikasın son 1 kg hedefe nerdeyse zayıfladım diyip kaçma hemen geri alırsın bakkk korkutayım da gitme :lülülü::lülülü:
Gerçekten öyle artık verdiğim 300 400 gramda bile vücudumda fark oluşuyor çok bir kilo kalmadığı için. 52leri görüp sonra korumaya devam edicem zaten kolay kilo alan bir yapım olduğu için al ver al ver devam edicez bir şekilde :KK70:

Hâlâ göbek var

Yaa göbek gider mi öyle kolay :KK70: bölgesel çalışmak şart yoksa ne kadar kilo verirsen ver göbek hep önde kalır:emir_bebek::emir_bebek:

Günaydın benim de bugün üçüncü günüm dün şöyle yaptım
12:00 den önce bir fincan yeşil çay
12 de kahvaltı
Sucuklu yumurta
Azıcık peynir
2 ceviz
8 zeytin
Domates ve salatalık
Arada Türk kahvesi su
16:00 da13 tane kiraz
Arada su sadece
18:30 da akşam yemeği
Et sote ve bol salata
Yürüyüş 7 km soda su ve yeşilçay
Gece 2 de kalktım uyuyamıyorum açlıktan yarım salatalık yedim
Kızlar yanlış şiir şey yapıyorum acaba 4 kilom var fazlalık 54,400 üm

Günaydın benim de bugün üçüncü günüm dün şöyle yaptım
12:00 den önce bir fincan yeşil çay
12 de kahvaltı
Sucuklu yumurta
Azıcık peynir
2 ceviz
8 zeytin
Domates ve salatalık
Arada Türk kahvesi su
16:00 da13 tane kiraz
Arada su sadece
18:30 da akşam yemeği
Et sote ve bol salata
Yürüyüş 7 km soda su ve yeşilçay
Gece 2 de kalktım uyuyamıyorum açlıktan yarım salatalık yedim
Kızlar yanlış şiir şey yapıyorum acaba 4 kilom var fazlalık 54,400 üm
Canım gece yemeği iyi değil kendini frenleyip gece yemeyi bırakman lazım bir de meyvede çok şeker oluyor meyve yüzünden de kilo alabiliyor olabilirsin. :/

10.120 adım

Sapıttığımın resmidir.
Aynı krizleri pazartesi günü yaşadım ki sen yine dondurma pilav ile kurtarmışsın ben dondurma + şekerli kahve + çikolata kek cheesecake falan filan yedim saçma sapan sonra bin türlü pişmanlık. Ama sonra ne yaptım toparladım dizginledim kendimi oruca girdim pazartesi sabah 54.4 iken şimdi 53.1im yani o yediklerim pişmanlıklarım hepsi gitti canım sende moral bozma salma kendini bugün karbonhidrat ve şeker düşük beslen yeterli.

Ayy bir 72 daha geliyor vallahi :KK70: 20'sinde de yapıcaz biz kaptan ile kendini iyi hissedersen gelirsin sende :KK200:

Gerçekten öyle artık verdiğim 300 400 gramda bile vücudumda fark oluşuyor çok bir kilo kalmadığı için. 52leri görüp sonra korumaya devam edicem zaten kolay kilo alan bir yapım olduğu için al ver al ver devam edicez bir şekilde :KK70:
her hafta 36 saat yapacagım zaten ayın 20 sinde sizinle 72 yaparm süper olur banada ben hazııırm şimdiden :KK200: :KK200:

Yani salatalık durumu etkiler mi?akşam geç saate kadar oturunca acıkıyor insan açlıktan uyuyamadım 😭

X