Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Izlememmi ahhh ahhh

Aha birine benzettim bu kafayi.. Buldum bennnn ✋😂

Kilo vercem diye de mutsuzluktan depresyona giremem yani 😂😂😂 gunluk 800 kaloriyi zor biliyorum cogu zaman ama hep sevdigim seyleri yedim 😂 sevecegim sekilde pisirdim yemekleri 😂 bence bu kada en guzeli 😂 yoksa cabuk sıkılıp yemeklere saldiririm 😂

estagfurullah canim.ben degil artik herkes herseyi bilebilir.bilgi çağindayız.
pilates de zor.tabi bedeni kuş gibi olunca daha az yoruluyordur.
ben olsam top patlar😅

hosgeldin canim.hadi bakalim diyetisyene de baslamişız.daha kolay ve motive olur hersey.
lütfen bizimle de paylaş.
aksam yada sabah ne yiyecegimi ne kadar yiyecegimi sasiriyorum.kilolarimiz da yakin.bana da uyar gibi.
bende bundan sonrs 16-8 yapicam.
Eve bir tane almanı tavsiye ederim kuzum, pilates topu. Bebekler de çok seviyor, enerjisini atar senin oğluş, pilates topunun başka bir faydası bu da😅

günaydın kızlar baya yoğundum gruba bakamadım
dün ki menüm
20/4 yaptım 17:30 da yarım tavuk dürüm 1 ayran
20:00 gibi biraz maraş tarhanası, kuru kayısı,kuru dut ve çay yedim oruca başladım.

Herkese günaydıınnn... :KK36:
Bu sabah dayanamadım tartıldım aslında çok umutlu değildim ama ptesi ye göre baya bi kilo vermiş görünüyorum. 1 kilonunda altında ama haftaya ptesi tartıldığımda muhtemelen böyle çıkmayacak.. hep öyle oluyor çünkü. hafta içi düşük çıkıyorum. ptesi hep yüksek.. çok sinir bozucu... :olamaz:

neyse dünkü menümü paylaşayım ben..
16-8 yapıyorum normalde ama dün akşam yemeğim biraz geç saate kaldı maalesef..:KK43:
12.00 : klasik kahvaltı.. ( 2 dilim esmer ekmek+ çok az sucuklu yumurta+ zeytin bol miktarda+ çok az reçel+ domates salatalık)
20.30 : yarım kase yayla çorbası + 2 adet baget (tavada az suyla pişirip hafif kızarttım..)

Bu sabah dayanamadım tartıldım aslında çok umutlu değildim ama ptesi ye göre baya bi kilo vermiş görünüyorum. 1 kilonunda altında ama haftaya ptesi tartıldığımda muhtemelen böyle çıkmayacak.. hep öyle oluyor çünkü. hafta içi düşük çıkıyorum. ptesi hep yüksek.. çok sinir bozucu... :olamaz:

16-8 yapıyorum normalde ama dün akşam yemeğim biraz geç saate kaldı maalesef..:KK43:
12.00 : klasik kahvaltı.. ( 2 dilim esmer ekmek+ çok az sucuklu yumurta+ zeytin bol miktarda+ çok az reçel+ domates salatalık)
20.30 : yarım kase yayla çorbası + 2 adet baget (tavada az suyla pişirip hafif kızarttım..)
bnmde öyle oluyor ama ben pazar kaçamak yapıyorum hep ondan oluyor :KK43: :KK43:

Günaydın saat 11:30 kahvaltı bir tane tost tost ekmeği ile domates salatalık4 tane zeytin çok az peynir
Yeşilçay su
Saat 16:30 sütlü nescafe bir çatal sadece ceheescake
Su ve soda
Saat18:30 akşam yemeği:3 tane sarma bir tabak türlüyemeği bir kase yoğurt

Yeşilçay çay ve su
9000 adım

bnmde öyle oluyor ama ben pazar kaçamak yapıyorum hep ondan oluyor :KK43: :KK43:
yaa bende de aynısı oluyor .. hafta sonu hep bişeyler ters gidiyor ve ya düzensiz besleniyorum ya geç yiyorum.. ondan öyle çıkıyor farkındayım ama bu hafta öyle olmayacak..:KK20: bu sabah tartıda gördüğüm rakamlar çok güzeldii. azcık daha inmiş halini görmek istiyorum ptesi günü.. ve mutlulukla paylaşmak istiyorum sizlerle... :dua::olamaz:

Günaydın kızlar, 6.gunum bugün, toplamda 800 gram vermisim. Grubun en çok yiyeni olabilirim😄. Ama yine de bu sonucu görmek harika, başka bir diyet tarzi olsa kesinlikle veremezdim. Aslında bunu ömür boyu yapmak lazım,yaşam tarzı olarak.
aslında işin sırrı akşam 6 dan sonra bişey yememek...bunu ömür boyu uygulayabilsek zaten bi sıkıntı yaşamayacağımız kesin kilo konusunda.. şu akşam çayın yanında çerez pasta tatlı olayı bitiriyor insanı...:olamaz: ama bu kadar emek verip uğraşıp kilolardan kurtulduktan sonra artık yok öyle tatlı pasta abur cubur yemek..:KK66:

aslında işin sırrı akşam 6 dan sonra bişey yememek...bunu ömür boyu uygulayabilsek zaten bi sıkıntı yaşamayacağımız kesin kilo konusunda.. şu akşam çayın yanında çerez pasta tatlı olayı bitiriyor insanı...:olamaz: ama bu kadar emek verip uğraşıp kilolardan kurtulduktan sonra artık yok öyle tatlı pasta abur cubur yemek..:KK66:
Buzdolabinin üstune hatta içine bile ince olduğumuz fotoğraflarimizi asmamız lazım😅

Günaydın kızlar 🥰
Harika bir gün diliyorum ❤️
Ay Bugün persembe dimi ben koşturmaktan ne olduğumu anlamadım bu haftayı 😂

Biraz önce denedim canım
5 dk tutabildim ağzımda
Garip bir histi ya ilk denemeye göre beceremedim biraz da 😁
Sonra midem bi bulanır gibi olunca bıraktım
Ama 5 dk yapabilmek bile güzek oldu
Daha çok arttırarak yapacağım çok ferahlattı ağzımı
Bir de birçok faydası varmış
Evet canım çok faydalı 5 dk iyi yapmışsın yine 👍👏 arada denersin 🥰
Merhaba. 16/8 şeklinde gidiyorum birkaç gündür. Sanırım benim için en uygunu bu dilim. Menü ise;
12:00 1 bardak süt, orta boy domates, 10 tane zeytin, yeşil ve kırmızı biber, 3 parça peynir, 1 dilim köy ekmeği
14:30 hindistan cevizli ve tarçınlı şekersiz türk kahvesi
19:00 kuru fasülye, 5 kaşık pilav, yoğurt, birkaç tane acı biber.
Afiyet olsun canım 🥰
Rahat olduğun yeme saatlerini buldu isen hiç bozma canım 👍
Kilo vercem diye de mutsuzluktan depresyona giremem yani 😂😂😂 gunluk 800 kaloriyi zor biliyorum cogu zaman ama hep sevdigim seyleri yedim 😂 sevecegim sekilde pisirdim yemekleri 😂 bence bu kada en guzeli 😂 yoksa cabuk sıkılıp yemeklere saldiririm 😂
Çok doğru canım yol uzun hepimizin 🥰
Herkes bu yolu Farklı yürür hedef aynı ama 🤩
Ben mesela asla ağzıma sürmüyorum yersem hala sıkıntı yaşayacağımı biliyorum bazı gıdalarda durduramayabilirim kendimi biliyorum 🙈

Ama sen mesela ufak ödüller vere vere gidiyorsun bu seni mutlu ediyor devam 👏🤩

Dünkü menüm
Sabah 1 dilim peynir bir dilim ekmek
Akşam fasulye Corba 1 dilim ekmek Birer kaseler
Arada dondurma kahve çay ayran midem balon gıbı
1 lt su
10000 adim
Afiyet olsun 🥰
Proteinin çok az canım biraz ona dikkat 😉
günaydın kızlar baya yoğundum gruba bakamadım
dün ki menüm
20/4 yaptım 17:30 da yarım tavuk dürüm 1 ayran
20:00 gibi biraz maraş tarhanası, kuru kayısı,kuru dut ve çay yedim oruca başladım.
Kolay gelsin afiyet olsun canım 🥰
Maraş tarhanası ne merak ettim çiğ mi yeniyor yoksa çorba mi?
Tarhanalar genelde çok faydalı da merak ettim 🥰

Canım sevindim güzel rakamlar görmene
Bozmadan devam et lütfen 🙏🥰
Afiyet olsun
Günaydın kızlar, 6.gunum bugün, toplamda 800 gram vermisim. Grubun en çok yiyeni olabilirim😄. Ama yine de bu sonucu görmek harika, başka bir diyet tarzi olsa kesinlikle veremezdim. Aslında bunu ömür boyu yapmak lazım,yaşam tarzı olarak.
Gayet güzel tebrikler 👏🥰
Önemli olan kendi hızında ilerliyor olmak illaki yemeği çok kısıtlayacagız diye bir şart yok sadece zararlı ve basit karbonhidratları kısma hedefimiz var, genel kalori içinde sağlıklı proteinleri ekleyelim hep 😉
Günaydın saat 11:30 kahvaltı bir tane tost tost ekmeği ile domates salatalık4 tane zeytin çok az peynir
Yeşilçay su
Saat 16:30 sütlü nescafe bir çatal sadece ceheescake
Su ve soda
Saat18:30 akşam yemeği:3 tane sarma bir tabak türlüyemeği bir kase yoğurt

Yeşilçay çay ve su
9000 adım
Afiyet olsun 🥰
günaydın
12.08.2020
9.00 turk kahvesi
14.00 mantı patates salatası ve corba içtim
21.00 kıymalı yumurta cay peynır ve 5 adet zeytin yedim .
3ltre su içtim aralarda 2 kupa yesıl cay
kosubandında 30 dk. yürüyüş cok iyi hissediyorum şimdi kahvemi yudumluyorum. herkese kolay gelsin
:nazar::KK15:
Afiyet olsun 🥰
Öğlen karbonhidrat yükü çok olmuş bunlar hepsi şeker dengesini bozarak daha acıktıran şeyler (mantı patates ) aklında olsun canım tercih edeceksen birimden birini yemekte fayda var. 😉
Akşam menüsü iyi olmuş 👍

yaa bende de aynısı oluyor .. hafta sonu hep bişeyler ters gidiyor ve ya düzensiz besleniyorum ya geç yiyorum.. ondan öyle çıkıyor farkındayım ama bu hafta öyle olmayacak..:KK20: bu sabah tartıda gördüğüm rakamlar çok güzeldii. azcık daha inmiş halini görmek istiyorum ptesi günü.. ve mutlulukla paylaşmak istiyorum sizlerle... :dua::olamaz:
bende bu hafta kararlıyım 4 gün oldu düzenli bişi yapamadım hep yarım yamalak su bile az içtim pazrtesiye hiç bişi vermiş olmak istemiyorum bugun uzun oruca başladım kaç saat olursa artık kaldım 63 de

Günaydın kızlar 🥰
Harika bir gün diliyorum ❤
Ay Bugün persembe dimi ben koşturmaktan ne olduğumu anlamadım bu haftayı 😂

Afiyet olsun 🥰
Proteinin çok az canım biraz ona dikkat 😉

Kolay gelsin afiyet olsun canım 🥰
Maraş tarhanası ne merak ettim çiğ mi yeniyor yoksa çorba mi?
Tarhanalar genelde çok faydalı da merak ettim 🥰
tesekkür ederim canım sanada afiyet olsun çorbasıda oluyor ama biz genelde cips gibi yemeyi seviyoruz incecik hatta bu tarhana için kilo aldırmaz falan yazıyor 100 gr 130 kalori falan yoğurtla yapılıyor çok lezzetli bize göre baharatlısı vs de var

bende bu hafta kararlıyım 4 gün oldu düzenli bişi yapamadım hep yarım yamalak su bile az içtim pazrtesiye hiç bişi vermiş olmak istemiyorum bugun uzun oruca başladım kaç saat olursa artık kaldım 63 de
Hadi inşallahhh..... :dua:
şuan işteyim.. açlık hissetmeye başladım ama sade nescafe yaptım onunla idare etmem lazım öğlene kadar. zaten burda bişey yeme şansım yok. Allahım önceden işe gelirken simit poaça felan alıp gelirdim.. 1 simit yada 2 poaça yerdim...:olamaz: nasıl yapmışım kendime bu eziyeti anlamıyorum yaaa...

Günaydın kızlar ,Günaydın başkanım bu hafta hiç katılamadım kabızlık durumu beni çok kötü etti sporda yapamadım karnıma kramplar giriyor çok ağrı yapıyor nefes almakta bile zorlanıyorum en son dün akşam sinameki kullandım sadece karın ağrısı var ilk defa böyle oldum yaa bitkisel çözmeye çalıştım ama bu gidişle eczaneden ilaç alacak gibiyim sinamekini bekleyim olmazsa yarın ilaç alırım artık
Sevincoz yanlış hatırlamıyorsam sende kabızdın nasıl oldun
Başkanım bu hafta fazla katılım yapmazsam kusuruma bakma pazarteside tartılmayım bi sakıncası olur mu artı görüp moralimi bozmak istemiyorum da

X