Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

İyi akşamlar kızlar
Yeniden otofajiye merhaba ama nasıl şiş hissediyorum kendimi reglim çok yakın ondan galiba 😔😔 regl öncesi daha mi kilolu çıkarız kızlar regl bitince mi tartılayım
Bence hiç moral bozmayın, regl bittikten sonra tartilin. Regl öncesi olunca benim zamanında gittiğim diyetisyen 1.5 kg falan eksilmiş givi kabul ediyordu, bende tutuyordu. Kimisinde 3 kg'ye kadar olabiliyormuş.

Bugünki menüm
14:00
2h yumurta süzme peynir salatalık
1dndrm😅
17:00
Mercimekli kabak yemeği ve cacık
3 lt su şimdilik-4e tamamlarıö
Spor -1070kcal
Dondurma menüsünü altına ben de dondurmalı menümü yazayım, cesaret aldım burdan, nasıl olsa sessiz harflerle de azılsa bizi kurtaramayacak arkadaşım😅
Sabah:2 dilim ekmek, yumurta, çeçil, yeşillik, karpuz
Ara:KK70: Dondurma
Akşam:1 köfte, nohutlu çorba, cacık, 1 kurabiye.

21.saatte açtım orucumu
Biber dolması
Karpuz
Sonrasında ayran
20/4 de illaki 2 öğün yenmesi gerekir mi açlık yok yarın da 20/4 yaparım muhtemelen
Kayısı form çayını da içeceğim dün pek faydasını görmedim bi bana fayda etmedi heralde🙈😅
Kendini yalniz hissetme diye söylüyorum bana da hicbir faydasi olmadi kayisi çayının😀

Kızlar form Çayı demlediniz içtiniz aynı poşetin üzerine tekrar şu ekleyip yine içtiniz 3 bardak falan yapın o zaman tam.etki :)

Bence hiç moral bozmayın, regl bittikten sonra tartilin. Regl öncesi olunca benim zamanında gittiğim diyetisyen 1.5 kg falan eksilmiş givi kabul ediyordu, bende tutuyordu. Kimisinde 3 kg'ye kadar olabiliyormuş.
Teşekkür ederim ufacık bir motivasyon bozulması beni dağıtır beni

İyi akşamlar kızlar
Yeniden otofajiye merhaba ama nasıl şiş hissediyorum kendimi reglim çok yakın ondan galiba 😔😔 regl öncesi daha mi kilolu çıkarız kızlar regl bitince mi tartılayım
Bende regl dönemindeyim inşallah şiş olduğumdan hala 70 in altına inemiyorumdur bir kere 69 küsür gördüm tekrar 70 in üstüne çıktım😔
Kızlar form Çayı demlediniz içtiniz aynı poşetin üzerine tekrar şu ekleyip yine içtiniz 3 bardak falan yapın o zaman tam.etki :)
2 defa içmiştim 3 e çıkarayım o zaman🙈
Kendini yalniz hissetme diye söylüyorum bana da hicbir faydasi olmadi kayisi çayının😀
🙈

Merhaba, iyi akşamlar. Ancak gün sonunda mesajlara bakabiliyorum ve yetişemiyorum. 🙂 Ayrıca her seferinde bildirim de gelmiyor, anlayamadım.
Bugün 18/6 uyguladım. Menüde ise;
13:00 1 bardak süt, 1 dilim ekmek, yeşil biber ve kırmızı biber, 3 parça peynir, zeytin, 7 dilim sucuk, kırmızı erik, domates, 1 küçük parça helva.
16:00 şeftali
20:00 terbiyeli şehriye çorbası, haşlanmış et, yoğurt ve bol salata
21:00 şekersiz türk kahvesi
2 litre su.

10bucuk: 1.5 kepçe tarhana, peynir, salatalık, 1 dilim ekmek, 1 tatlı kaşığı ballı tereyağ

Karpuz, badem, ceviz vs
(3 luppoyu ve dünkü fincan keki itiraf edeyim ki pazartesi artış olursa sebebi belli olsun🙈🙈)

19: 1 tabak barbunya, 4 5 kaşık pilav, yoğurt

Yarın yola çıkacağız. Yolumuz uzun. Yolda pek dikkat edemiyorum ve ödede olacak tabi. Bakalım pazartesi ne olacak. Ya pazar ya pazartesi tekrar katılabileceğim aranıza eve dönünce inşallah.

Dondurma menüsünü altına ben de dondurmalı menümü yazayım, cesaret aldım burdan, nasıl olsa sessiz harflerle de azılsa bizi kurtaramayacak arkadaşım😅
Sabah:2 dilim ekmek, yumurta, çeçil, yeşillik, karpuz
Ara:KK70: Dondurma
Akşam:1 köfte, nohutlu çorba, cacık, 1 kurabiye.
Yaaa şanslı 21,5 ben yeşilin sınırında olunca🤣🤣🤣 kaçak göçek ama yazmamaya da gönlüm elvermiyor😅😅

9
hareket dışinda diger seyler iyi canim.
bu noktada hareket kilit noktasi.bagirsaklarimiz bi nevi dügülenmis gibi.hatta tempolu hoplaya ziplaya bi yürüyüs yapmalisin.imkanin varsa evde biraz ip atlasan iyi olur.ben kültür fizik hareketlerinden hoplamali biseyler yaptim.faydasi oldu.
kabizligim gecti.ama biraz sancim var daha.
kefiri mutlaka al bugün.
cok gecmis olsun.
Canım bugün bekunis aldım eczaneden yemekten sonra 2 tane içtim🙈 inşallah sabaha kadar faydasını görürüm kefiri yarın alırım evdeki mayamı da aktif hale getireyim ki acil durumlarda faydalanayım haraketi de dikkate alacağım teşekkürler

Ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm hay Allah ya
Çözemezsen mutlaka doktora git
Katılım dert değil canım sen bi iyi olda ben not ettim 🙏

Ah ah okul konusu derin konu gidilse bi türlü kalınsa diğer türlü
Çocuklar koptu resmen eğitimden
Ortalık da hala virüs hakkımızda hayırlısı
Tamamdır canım not ettim iyi tatilller👍🥰

Ay niye atayım aşkolsun 😂
Menü ya da gruba katkı diyoruz, sen bu yolculuğunu sürekli paylaşıyorsun zaten katkın var 😉
Su orucu Farklı bir boyut, ben yapmadım umarım senin için şifa dolu bir deneyim olur
Sağlığına dikkat ederek ilerle lütfen
Bedenini dinle 🥰🙏

Aşama aşama ilerlemek lazım yoksa psikolojik ve bedenen zorlayabilir bence
Niyetin varsa ufak ufak tuttuğun oruç sürelerini uzatarak denemeler yap önce 🥰

biraz az ama afiyet olsun 🥰

Komutanıma sesli güldüm 😂🤩
Ay valla bazen yazınca diyorum çok karışıyor muyum ama herhalde o kadar sert değilim ama sakin sakin peşinizdeyim 😎😍
Aynen öyle mekanizmadoğru 👍
Başkanım çok teşekkür ederim inşallah doktora gitmeden sorun çözülür hafta sonunda her şey normale döner inşallah 🙂

13 ağustos persembe

Sabah
1 bucuk Haslanmıs yumurta
1 Çiğ kapya biber
1 burgu peynir
2 karper
3 top peynir
Domates salatalık (yarımşar)
50 gr kaşarlı mantar
3 zeytin

Ara
Bir Türk kahvesi
3 hurma
30gr Çiğ fıstık

Aksam
300gr mantarlı tavuk sote

3 lt su. Yarım saat yıruyus. Bugun misafirim vardı o yuzden çokça yapamadım 😊✌️

Bugun karisik
Sabah klasik kahvalti ve kiymali yumurta 2 dilim cavdar ekm. Cay

Oglen cigkofte marul

Aksam 🙄 buskevit kola icim yandi ya napim 😁 yemek yemege vakit olmadi bi baktim ki saat 8. Vazgectim

16+8 yaptim
Su 1.5litre
Spor yok

X