Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam kızlar, Selam başkan
Dün herşey yoluna girdi elhamdülillah 🤭 ama dün yakın bir akrabamın virüsten dolayı vefat ettiğini duydum çok etkilendim ve dünden beri baş ağrısı çekiyorum umarım uzun sürmez bu hafta benim için hiç verimli bir hafta olmadı inşallah ilk ve son olur
Pazartesi çok sağlıklı enerjik bir şekilde görüşmek üzere 🙋‍♀️

if ten baska cagremiz yok inanki. Bende yeni basladim sayilir. Boyle biseyi naisl kacirmisim diye kiziyorum kendime
insallah kaptanim 😊 hafta sonu benm icin nor al bir hafta ici gunu. Zaten biyere gitmiyorum esimde calisiyor. Gene ayni 😊✋ bol su bol su 😁💃

Biz sana inaniyoruz sende inan kendine yola devam 💃💃😊✋

Esim bana diyo ki eziyet ediyorsun kendine az az yesen gene verirsin ya arkadas az yiyebilsem yerdim dimi 😂😂😂 olmuyo bana sınırlama lazim kural lazim 😂😂😂 anlamiyo . If ile de kilo veremezsem daha da veremem 1 sene sonra beni agir yasamlarda izlersiniz 😂😂😂

slm kızlar.menu yazsam mi acaba. birileri bana terliğini firlatmasa bari😅
saat 10.30 da
minik tabakta menemen
5 zeytin
3 4 lokma krem peynir
yarim somun😣
4 5 lokma çilek reçeli😣
sekersiz cay
saat 13.30 da
1 bardak kefir

saat 17 de
dana rosto yicem.300 gr olur heralde.
günu kapatacam.3 lt su.yürüyüşu de belki yaparim esim gelince.
buarada hesapladim 1500 kalori yapiyor.
günlük sınırım 1600 kalori.

Merhaba bende ilk bugün başladım
Sabah kahvaltımda
10:30 bir küçük sigara böreği bir fincan çay üç zeytin yedim
12:00 bir çubuk dondurma yedim ve ben o dondurma sonrası tartılıp 69 görünce diyete başladım aklımdaydı ama cesaret edemiyordum
18:30 bir tabak bezelye bir dilim kepek ekmeği bir küçük kase yoğurt yedim bu saatten sonra artık yeşil çay içerim akşam

Bugün herkesin ödül günü sanırım ben de öyle yaptım :KK22:
11de kahvaltı erikli şeftalili smoothie
1 ara türk kahvesi ceviz badem
2 buçukta öğle yemeği köfte pilav pide salata ezme ve sonra iki kaşık sütlaç
4 ara öğün un kurabiyesi, siyah üzüm
6 akşam yemeği taze fasülye,yoğurt ve 2 dilim siyez ekmeği
spor sadece yürüyüş yaptm 10 bin adım 420 kalori

Bugün 20/4 yaptım. 18:30 da yemek faslını kapattım.
13:45 hergün hemen hemen aynı şeyleri yediğim için artık yazmak istemiyorum. 😬 Ek olarak menüye bazen meyve girip, çıkıyor.
18:00 bir kase terbiyeli şehriye çorbası, bir tabak fasülye dizmesi, bir kase yoğurt, iki orta boy dilim karpuz, küçük bir kase salata.
Şimdilik 2 litre su.
Bir de açlık diliminde şekersiz türk kahvesi içilebildiğini biliyorum ama kahveye birer çay kaşığı hindistan cevizi yağı ve tarçın da koyuyorum. Acaba bu karışımı beslenme penceresinde mi içmek gerekir? Bu durum uygun değilse bundan sonra dikkat edeyim.

Selam kizlar
20/4 yaptım
16.00
Yulaf lapasi 1 küçük muz 3 bogurtlen 3 cilek 1 tatli kasigi bal 5 cig fındık 5 cig badem ile
20.00
Etli taze fasulye 2 servis kasigi
3 yemek kasigi pilav
Yogurt
3.500 su
1 karisik bitki cayi
1 sade Türk kahvesi

Kizlar bugun bugazlarim kotu agiz icim 1 haftadir hep yara. Soguk ter atiyorum. Covid degilimdir insallah 😁
geçmiş olsun.insallah değilsindir
Selam kızlar, Selam başkan
Dün herşey yoluna girdi elhamdülillah 🤭 ama dün yakın bir akrabamın virüsten dolayı vefat ettiğini duydum çok etkilendim ve dünden beri baş ağrısı çekiyorum umarım uzun sürmez bu hafta benim için hiç verimli bir hafta olmadı inşallah ilk ve son olur
Pazartesi çok sağlıklı enerjik bir şekilde görüşmek üzere 🙋‍♀️
başiniz sağolsun canim
Merhaba bende ilk bugün başladım
Sabah kahvaltımda
10:30 bir küçük sigara böreği bir fincan çay üç zeytin yedim
12:00 bir çubuk dondurma yedim ve ben o dondurma sonrası tartılıp 69 görünce diyete başladım aklımdaydı ama cesaret edemiyordum
18:30 bir tabak bezelye bir dilim kepek ekmeği bir küçük kase yoğurt yedim bu saatten sonra artık yeşil çay içerim akşam
canim bende yarın sabah aç karnına en ince giysiyle WC den sonra tartil.baslangic kilosu onu baz al.
13:45 hergün hemen hemen aynı şeyleri yediğim için artık yazmak istemiyorum. 😬 Ek olarak menüye bazen meyve girip, çıkıyor.
18:00 bir kase terbiyeli şehriye çorbası, bir tabak fasülye dizmesi, bir kase yoğurt, iki orta boy dilim karpuz, küçük bir kase salata.
Şimdilik 2 litre su.
Bir de açlık diliminde şekersiz türk kahvesi içilebildiğini biliyorum ama kahveye birer çay kaşığı hindistan cevizi yağı ve tarçın da koyuyorum. Acaba bu karışımı beslenme penceresinde mi içmek gerekir? Bu durum uygun değilse bundan sonra dikkat edeyim.
Yemek penceresinde diye biliyorum canım.

Esim bana diyo ki eziyet ediyorsun kendine az az yesen gene verirsin ya arkadas az yiyebilsem yerdim dimi 😂😂😂 olmuyo bana sınırlama lazim kural lazim 😂😂😂 anlamiyo . If ile de kilo veremezsem daha da veremem 1 sene sonra beni agir yasamlarda izlersiniz 😂😂😂
Bende az yiyemiyenlerdenim nasil millet az birseyle doyuyor hayret ediyorum..benim mide genisledikce genislemis galiba anlamiyorum...ben yedikce yiyesim geliyor midem.doyar gozum doymaz...bir dur dedik sonuda gelecek insaAllah

Saat 12 de
Domates salatalık
Kıymalı yumurta
Peynir kaşar zeytin
Çay(malesef şekerli)

Saat 18de
Tavuk Izgara
Salata
3 bardak ayran
1000 ip atladım ve 1 saat yürüdüm
Çok su içmedim
Yarın için ne yapsam karar veremedim pazartesi tartıya kadar oruç mu tutsam ya da 20/4 mü emin değilim

Bende az yiyemiyenlerdenim nasil millet az birseyle doyuyor hayret ediyorum..benim mide genisledikce genislemis galiba anlamiyorum...ben yedikce yiyesim geliyor midem.doyar gozum doymaz...bir dur dedik sonuda gelecek insaAllah
Boğa burcu musun?
Sanki yemek yemeyi sevmekle ilgili.
Bende hiç doymam. :KK45:

Şimdilik 2 litre su.
Bir de açlık
Boğa burcu musun?
Sanki yemek yemeyi sevmekle ilgili.
Bende hiç doymam. :KK45:
Kova burcuyum...

Ben simdi az yiyerek doyuyorum Eger esim evde degilse 😂😂 ama esim evdeyse gozum doymuyo 😂😂 bakalim pazartesi gorcez anyayi konyayi 😂😂

X