Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Tebriklerrr👏👏👏 cok iyi bencede. Boy kacti senin?
Darisi basima. Bende 73 u gormeyeli yillllaaaaaaarrrrrr oldu 😁

Bi de abarttığım gün yarım kilo aldım tekrar verdim filan,bu hafta daha dikkat edicem ha bi de ekmek bile yiyince ödem olduğunu hissettim az da olsa o yüzden düşük karbonhidrat devam edicem yine arada bozsam da :KK22:

Herkese günaydın...😊
Çok güzel kilolar verilmiş bu hafta... herkesi tebrik ediyorum..👍
Gelelim bana...
Güncel kilo : 75.2
Geçen hafta: 75.9
Fark : -700 gr
Bu fark beni üzdü aslında..😑 perşembe 74.7 kg görmüştüm. Regl oldum gerçi onunda etkisi vardır muhakkak.. artık su 70 lerden kurtulmak istiyorum...🙁

Günaydın herkese nama pek gün aymadı canım çok akılın ben bunu beceremiyorum galiba dün yine açlıktan uyuyamamdım saat 2:30 oldu ağladım sinirimden artık bir yudum süt içtim biliyorum bozuldu diyetim ama kızlar benimki normal bir açlık değil midem kazınıyor resmen çok kilo da veremiyorum moralim çok bozuk birazdan tartılacağım ve ancak 200 300 gram ya gitti ya gitmedi o kadar aç kalıyorum her gün yürüyorum sonuç daha iyi olmalıydı 😭😭
canm bu is sabir istiyor sende benm gibi agzi bos kalmayanlardan sin buyuk ihtimal. Zorlanma oyuzden. Karnimizda batma mide susuz kaldiginda aclik sinyeli veriyormus su ic bol bol. Cunku bide büzüsüyormus. Bence sabret. Bakti
Vücut kütle indeksin de normale doğru yaklaştıkça , yani yeşil aralığa indikçe kilo vermen yavaslar kaptanım. Bir de daha önce 75'lerde uzun süre kaldiysan orda da duraklama yapar.
buna siddetle katiliyorum
Çok sağol cnm darısı başına inşallah boyum 1.64 cnm :KK200:
Oh iyi boyumuzda ayni umudum arttı 😁

Herkese günaydın kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum veremeyenler moral bozmak yok haftaya veririz inşallah
Geçen hafta 71.4
Bugün 71.4
Fark 0
Bu hafta ne eksi ne artı görmedim aynı kilodayım artı çıkmadığıma seviniyorum çünkü geçen hafta bağırsak sorunumdan dolayı yememe dikkat etmedim haftaya inşallah eksileri görürüm

Günaydın
Geçen pazartesi 76.1
Bugün 75.9
Fark -200
Sanırım öğün saatleri dışında yediklerime daha çok dikkat etmeliyim.
Kaptanim k. Bakmayin gelemiyorum cok hastalandim bide ustune regl oldum. Covid testi yapildim. Oyuzden beni bu hafta mazur gorun. Haftaya pazartesi toparlanmis sekilde gene hergun menu bildirimi ile gelirim yuruyuslerimide yapicam insallah 😊
canim test sonucun belli oldu mu?
Çok geçmiş olsun.
Merhabalar :) geçen pazartesi 74.9
Bugün 73.5
Fark -1.4 kg
Sizinle olmak çok güzel destek olan herkese çok teşekkür ediyorum:KK28: bayağıdır görmemiştm bu kiloyu
Veren herkese de tebrikler öbür hafta çok daha iyi olacak inanıyorum :super::cool:
Tebrikler canım harikasın..
Devamını bekliyorum.
Bunyen de alışıyor diyete.

Kaptanim k. Bakmayin gelemiyorum cok hastalandim bide ustune regl oldum. Covid testi yapildim. Oyuzden beni bu hafta mazur gorun. Haftaya pazartesi toparlanmis sekilde gene hergun menu bildirimi ile gelirim yuruyuslerimide yapicam insallah 😊
Çok geçmiş olsun💐
Herkese günaydın...😊
Gelelim bana...
Bu fark beni üzdü aslında..😑 perşembe 74.7 kg görmüştüm. Regl oldum gerçi onunda etkisi vardır muhakkak.. artık su 70 lerden kurtulmak istiyorum...🙁
Çok iyi anlıyorum bende 2 hafta sürekli hafta içi aldıklarımı verdim bir müddet böyle devam etti 15-20 gün 72-70 aralığında takıldım bırakmayın beslenme saatinizi değiştirebilirsiniz

19. Saatte bozdum orucu

Kahvaltı yapmak istemedim 11.30

Karışık kuru sebze haşlama salça tereyağ ile soyle bi cevirme ve sarimsakli yogurt esliginde yeme

16 17 civarı
TOn balikli salata ile kapanış

Sekersiz 1. Gün:)

Çok iyi anlıyorum bende 2 hafta sürekli hafta içi aldıklarımı verdim bir müddet böyle devam etti 15-20 gün 72-70 aralığında takıldım bırakmayın beslenme saatinizi değiştirebilirsiniz
[/QUOTE]
Genelde hafta sonları eşimle evde olunca düzen çok değişiyor.. bozuluyor. Bu sebeple ptesi hep yüksek çıkıyor. Bundan sonra daha dikkatli olmam lazım ama.. 👍😊

Selamlar...
Geçen hafta: 77.60
Bu hafta: 76.70
Fark: 900 gr
Gecen hafta şehir dışında olmam alt üst etti herşeyi üstüne birde bu hafta yoğun soğukalgınlığı yaşadım anca bu kadar toparlayabildim hiç yoktan iyidir tabi ama daha iyi olacak inşallah...

Günaydın herkese nama pek gün aymadı canım çok akılın ben bunu beceremiyorum galiba dün yine açlıktan uyuyamamdım saat 2:30 oldu ağladım sinirimden artık bir yudum süt içtim biliyorum bozuldu diyetim ama kızlar benimki normal bir açlık değil midem kazınıyor resmen çok kilo da veremiyorum moralim çok bozuk birazdan tartılacağım ve ancak 200 300 gram ya gitti ya gitmedi o kadar aç kalıyorum her gün yürüyorum sonuç daha iyi olmalıydı 😭😭
Günaydın herkese🤗
Geçen Hafta 70,15
Bu hafta 69,1
Fark 1,05 kg 🙈
Çok şükür 60ları görebildim 😊
Form çayı bir müddet içmemeyi düşünüyorum yanma ve ağrı yaptı
Darısı basıma bende 60 ları bı gorsem 69.9 bile kabulumdur ☺️

Bi de abarttığım gün yarım kilo aldım tekrar verdim filan,bu hafta daha dikkat edicem ha bi de ekmek bile yiyince ödem olduğunu hissettim az da olsa o yüzden düşük karbonhidrat devam edicem yine arada bozsam da :KK22:
insllah canm. Bol. Sanss
Günaydın
Geçen pazartesi 76.1
Bugün 75.9
Fark -200
Çok geçmiş olsun.

Devamını bekliyorum.
negatif canm. Pozitof olmasi imkansiz zTen
1600 gitti canım
Waooww super. Demek. Regli olmasan dahada eksi olurdu 😍

selam kızlar birazdan listeleri düzenleyeceğim :KK49:

canım açlıktan uyuyamayacak kadar ne olduğunu anlayamadım ?
menülerin sıkıntılı görünmüyor ama gerekirse sıkı kalori takibi ve proteinlere ağırlık ver
olmazsa bence sonradan bir doktora gidip birde bir tahlil filan yaptır belki altta yapan bir şey vardır. Umarım oylar değildir
Gunaydın 40 saatlik oruc sonrası havuc ve salatalık suyu ıcıyorum suan.
Gecen hafta 75.3
Bu hafta 74.2
Fark 1100 🤩
şifa olsun ve tebrikler :KK9:
Günaydin kizlar
Onceki kilom :80.3
Bugun : 78.6
Fark : -1.7
🤗🤗🤗

Sali gunu 81.1 ile basladim diyete super gitmis 🙈🤗🤗
tebrikler :KK9:
Vücut kütle indeksin de normale doğru yaklaştıkça , yani yeşil aralığa indikçe kilo vermen yavaslar kaptanım. Bir de daha önce 75'lerde uzun süre kaldiysan orda da duraklama yapar.
herhalde öyle oluyor artık iyice hissedilir halde bakalım göreceğiz :KK19:
Hepinizin Allah yardımcısı olsun bayanlar bende bu diyete başlamıştım hâlâ ekleme yapıyor musunuz gruba
merhaba ilk sayfa ilk postu okursan katılımını bekleriz :KK36:
Günaydın herkese🤗
Geçen Hafta 70,15
Bu hafta 69,1
Fark 1,05 kg 🙈
Çok şükür 60ları görebildim 😊
Form çayı bir müddet içmemeyi düşünüyorum yanma ve ağrı yaptı
Darisi basima sayin baskanim 😂😂😂 ilk hedef Kilo 75 ama bi iki haftadir benim de cok yavas gidiyo . Arada bi arti cikiyo . Ama savasa devam gidicek bu yaglaarrrr 😂😂😂
amin inşallah yok sen gayet güzel yaklaştın artık 75'e :KK50::halay:
Aralıklı oruca başlama tarihim 05.08.2020
Başlangıç kilom:54,400
Bugün kilom:52,700
Kayıp:-1700
Çok yavaş gidiyor ama reglim gelmek üzere onun da etkisi olabilir herkese bol şans 🍀
canım gayet iyi bence 50 li kilolarda haftada 800gr gibi vermişsin bence gayet iyi :KK9:
Bu güzel sonuçların yanında utanarak yazacağım 😀 + olmuşum ancak ödemim de var. 54lerdeyim tahminimce çünkü o kadar da yemedim yani ama yine de aldım neticede. Bu hafta daha sıkı tutacağım inşallah.

Bu hafta kilo : 55.3
Geçen hafta : 53.9
Fark : +1.4
utanacak bir şey yok , bu hafta dikkat edersin canım :KK68:
Gecen hafta 69
Bu hafta 68 200
Fark 800 gram
canım ne demek dikkat et kendine sonucun belli oldu mu ? umarım sıkıntısız atlatırsın dualarım seninle :dua::KK200:
Merhabalar :) geçen pazartesi 74.9
Bugün 73.5
Fark -1.4 kg
Sizinle olmak çok güzel destek olan herkese çok teşekkür ediyorum:KK28: bayağıdır görmemiştm bu kiloyu
Veren herkese de tebrikler öbür hafta çok daha iyi olacak inanıyorum :super::cool:
süper tebrikler :KK9:
Herkese günaydın...😊
Gelelim bana...
gayet güzel hiç moral bozmak yok :KK9:
Günaydın
Geçen pazartesi 76.1
Bugün 75.9
Fark -200
Çok geçmiş olsun.

Devamını bekliyorum.
tebrikler her eksi eksidir :KK9:
merhaba herkese güzel eksili haftalar
hafta sonu normla ve iraz abartılı beslendim ve reglim geçikti ondan kilo kaldı üstüme yapıştı
haftaya daha güzel sonuçlarla geliirm inşallah
geçen hafta 63,8
bu hafta 62,9
fark 900
tebrikler canım :KK9:
Selamlar...
Geçen hafta: 77.60
Bu hafta: 76.70
Fark: 900 gr
Gecen hafta şehir dışında olmam alt üst etti herşeyi üstüne birde bu hafta yoğun soğukalgınlığı yaşadım anca bu kadar toparlayabildim hiç yoktan iyidir tabi ama daha iyi olacak inşallah...
gayet iyi bu hafta daha da iyi olur:KK9:
Merhaba kızlar ben de geçen selam verdim ama devamını getiremedim
geçen haftaki kilom :67.8
Bu hafta :66.4
Hedefim 59-60 olmak
Bı gruba katılmadan tek başıma iradesiz olduğumu gördüm umarım buraya devamlı yazar hedefime ulaşırım,herkese bol eksiler🤗
bekleriz ve tebrikler :KK9:

X