Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Dun ben giremedim bi turlu ya Internette sorun vardi yada programda. Dunun menusunu yaziyim 1 parmak kadar doner durum , 3 tane de kurabiye 😂 cok saglikli biliyorum. Ama regl zamani yaklastikca cilginlar gibi yemek istiyorum .Zaten dun gene sporumu da yaptim suyumu da ictim.
Tartildim onu da yaziyim .
Gecen hafta 78
Guncel 77
Fark 1 Kilo.
Bence daha cok vermis olabilirim ama bu hafta regl olcam sanirsam onun sisligi de var . Neyse bu hafta o kadar yememe ragmen arti cikmadigima sevinip ustune 1 Kilo eksi cikmanin mutlulugunu yasiyorum 🥰🥰🥰
Bu hafta kacamaksiz bi hafta diliyorum hepimize 😂

Kızlar günaydın :KK200: :KK73:
Bu hafta 73
Geçen hafta 75
Fark -2 :halay: :KK6:

Ayyy ben nasıl mutlu oldum iki haftadır yarımşar kilo gidiyordu bu hafta uzun oruç sonrası aldığım sonuç çok çok mutlu etti beni :dua::halay:

Şimdi hemen yazdıklarınıza bakayım sonra evden çıkacağım umarım iyi sonuçlar geliyordur :dua::KK50:

Bu hafta hiçbir şey anlamadım yakınımızla ilgili kötü bir haber aldık moral olarakta iyi değildim çok veremedim sanırım yarına artı çıkmasam yeter ,
haftaya nasip olursa daha düzenli bir şekilde devam etmek istiyorum
bugün dar gelen bir gömlek ile pantolonumu denedim belimin inceldiğini biliyordum ama kollarım için çok emin değildim kollarımında inceldiğini farkettim bacaklarda aynı şekilde tam oldu üstüme
görenler hep diyor baya vermişsin diye ama kollarımın ve bacaklarımın inceldiğini farkedince zayıfladığıma ikna oldum
Canım yakınınız İçin ne diyeyim bilemedim 🙏
İnşallah bu hafta güzel sonuçlar gelecek 🙏❤️
Ben simdiden yazayim. Geçen haftayi hic hatrlamiyorum. Buyuk badire atlattim. Yeniden basliyor gibi olayim bugun tartilmistim. 75.3 çıktım
Tamamdır canım yeni başlangıçlar iyidir 👏🥰
Merhaba günaydın kızlar
3 hafta aradan sonra yine geldim ailelerimizin yanına tatile falan gittik yazamadım bundan sonra burdayım 🙏🏻Gelelim kilo durumuna 😕😕
73 kilo ile yeniden sahalardayim 🤣🤣
Kahvaltı öğünüm
Tereyağına yumurta
Domates salatalık
Maydanoz
Bir dilim peynir
1 ceviz
Herkese iyi haftalar
Hoooşgeldin tekrar canım izin uzun sürdü senin 😀🤩🥰
Günaydın Kızlar 🌸🌺
Bugun itibariyle dönüş yaptım çok yoğun gecen 3 haftanın sonunda anca gelebildim
Güncel kilo 60.1 2 gün içinde regl olacam ona baglıyorum. haftaya daha da zayıflamış olarak geleceğim inş blondeaddict blondeaddict
Hoşgeldin canım 🥰 tamamdır 👏🤩
Günaydınlar
Geçen Hafta 76.70
Bu Hafta 76.50
Fark -200
En azından artıda değilim diye mutlu olmaya calisiyorum...
Süper Eksi çıkmışsın 👏tebrikler 🤩
Günaydın canlar :KK54:
Gecen hafta 67.8
Bu hafta 66.2
Fark 1600
Süper tebrikler canım 👏🤩😍
Günaydın kızlar,

gecen haftaki kilom 76.9
bu haftaki kilom 76.4
aradaki fark -500 gr

tartida herkese bol eksiler diliyorum...
Süper canım tebrikler 👏🤩😍
🌸🌸🌸Günaydınnnn güzel kadınlar 🌸🌸🌸
Dün kahvaltıda biraz Allah affetsin menüsünden sonra birşey yemeyerek günü kapattım karnım acıktıkça sizlerin yorumlarını okuyup kendimi motive ettim ve bu sabah ölçümlerimde
Geçen hafta kilom
64-63.90 gr civarı idi
Bu sabah
61.60 gr
Fark 2300 gr hepinize çok teşekkür ederim.
Spor yapabilseydim çok daha farklı kilolar verebilirmişim birde sağlığım ile alakalı da bir durum vardı onda da fark etti aralıklı beslenme hakikaten bir yaşam şekli olmalıymış.
Hepinizin hedeflerine ulaşacağı sadece tartı anlamında değil kalbinizden ne geçerse bu hafta bütün güzelliklerin sizi bulacağı bir hafta geçirmenizi dilerim🌸🌸🌸
Tebrikler canım harika 👏😍🤩
Günaydın kızlar
Pazar günü kaçırdığım için bugün tartılmadım canımı sıkmamak için son tartımı yazacağım
Bu hafta 61.1
Geçen hafta 62.9
Fark 1.8
daha çok olacaktı ama ah şu hafta sonları ahhh 😅😅😅
Güzel güzel bu hafta içi toparlarsın sen 👏🤩😍
Dun ben giremedim bi turlu ya Internette sorun vardi yada programda. Dunun menusunu yaziyim 1 parmak kadar doner durum , 3 tane de kurabiye 😂 cok saglikli biliyorum. Ama regl zamani yaklastikca cilginlar gibi yemek istiyorum .Zaten dun gene sporumu da yaptim suyumu da ictim.
Tartildim onu da yaziyim .
Gecen hafta 78
Guncel 77
Fark 1 Kilo.
Bence daha cok vermis olabilirim ama bu hafta regl olcam sanirsam onun sisligi de var . Neyse bu hafta o kadar yememe ragmen arti cikmadigima sevinip ustune 1 Kilo eksi cikmanin mutlulugunu yasiyorum 🥰🥰🥰
Bu hafta kacamaksiz bi hafta diliyorum hepimize 😂
-1 iyi canım süpersin 👏🤩😍
Regl sonrası daha iyi olacaktır ❤️

Canım yakınınız İçin ne diyeyim bilemedim 🙏
İnşallah bu hafta güzel sonuçlar gelecek 🙏

Tamamdır canım yeni başlangıçlar iyidir 👏🥰

Hoooşgeldin tekrar canım izin uzun sürdü senin 😀🤩🥰

Hoşgeldin canım 🥰 tamamdır 👏🤩

Süper Eksi çıkmışsın 👏tebrikler 🤩

Süper tebrikler canım 👏🤩😍

Süper canım tebrikler 👏🤩😍

Tebrikler canım harika 👏😍🤩

Güzel güzel bu hafta içi toparlarsın sen 👏🤩😍

-1 iyi canım süpersin 👏🤩😍
Regl sonrası daha iyi olacaktır ❤

Sevgili baskanim ayrica belirtmek isterim ki 2 ayda sizinle beraber
-10.7 kg
Belden -11cm
Gobekten -14 cm
Basenden - 11 cm
Gogusten - 5 cm
Bacaktan da sag -7 sol -8 olmak uzere bana gore cok guzel bir incelme oldu . Bu yuzden basta sen sonra da butun diyetdaslarima verdiginiz destekten dolayi cok tesekkur ederim . Bazen tokezlesemde (gecen hafta full tokezlesemde) desteklerinizle toparlamaya basliyorum . Hepinizi tanimadan cok sevdim iyiki varsiniz hakkinizi helal edin 🥰🥰🥰🥰 2 ay sonra yine genel Bir olcu bildirimi yapcam . 2 ay sonra 6 li kilolara dusmus biri olup adimi da buseferoldu diye degistircem 😂😂😂😂😂

Kızlar benim duraklama ve hiç dikkat etmeme dönemi

Inşallah bu da geçecek diyorum

50.9 um bu sabah ( en az en son gördüğüm 50.7)

Bir ben daha 😂 yeminle kendimi duraklama donemine girmis osmanli gibi hissediyorum. Gerileme donemine girmemek icin bu hafta daha dikkatli olmaliyiz 😂😂 yoksa sonumuz dagilma ve dagitma donemi olacak full dagitip sonra da dagilacaz 😂😂😂

Günaydın canlar
Geçen hafta 71.4kg
Bu hafta 68,2kg
Fark 3,2 kg
Çok şükür ilk defa böyle kilo verimi yazıyorum hep gram yazıyordum darısı diğer haftalara ve bütün grup arkadaşlarıma olsun bugün normal orucum iftara kadar menü bildirimi yok
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: TEBRİKLER CANIM ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH BU HAFTA BANA DARISI YA CUMAYA DÜĞÜN VAR BEN BU HAFTA SADECE 1,8 VEREBİLFDİM BU HAFTA VİRÜS YÜÜZNDEN SPORADA GİDEMEİYORUM BİRAZ YÜRÜYÜŞÜ ARTIRACAGIM DAHA ÇOK SU İÇEÇEĞİM HALA ABİYEM DAR GELİYOR BÖYLE VEREMEZSEM GENİŞLETİLEBİLİR Mİ ONUDA BİLMİYORUM ÇOK ÜZGÜNĞM YA :KK42::KK42:

günaydın kızlar.kilo veren herkesi tebrik ederim.msjlari okudum ama dönemedim.malum.bugün okul acildi.esim de gidince evdeki bebe sürekli arkasina ağliyor.firsat bulamadim yazmaya.kusuruma bakmayin.
gelelim benim tarti sonucuma.
gecen hafta 82.4
bu hafta 80.6
fark -1800 gr.
79 a düşemedim ama bu da iyidir.çok şükür Rabbime.

Sevgili baskanim ayrica belirtmek isterim ki 2 ayda sizinle beraber
-10.7 kg
Belden -11cm
Gobekten -14 cm
Basenden - 11 cm
Gogusten - 5 cm
Bacaktan da sag -7 sol -8 olmak uzere bana gore cok guzel bir incelme oldu . Bu yuzden basta sen sonra da butun diyetdaslarima verdiginiz destekten dolayi cok tesekkur ederim . Bazen tokezlesemde (gecen hafta full tokezlesemde) desteklerinizle toparlamaya basliyorum . Hepinizi tanimadan cok sevdim iyiki varsiniz hakkinizi helal edin 🥰🥰🥰🥰 2 ay sonra yine genel Bir olcu bildirimi yapcam . 2 ay sonra 6 li kilolara dusmus biri olup adimi da buseferoldu diye degistircem 😂😂😂😂😂
Bende gobekten okadar incelsem baska birsey istemem nasil.basaracagim bilmiyorum

X