Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Herkese günaydın..🤗
Dünkü menüm:
11.30 : klasik kahvalti ama beyaz ekmek yedim birazcik..🙈
20.00 :1 tabak fasulye diblesi + 2 ad. tavuk şnitzel ketcap ve mayonez ile maalesef..🙈🙁
Gun icinde de cikolata parcalari atmış olabilirim agzima 🤦‍♀️🤦‍♀️ yerken iyiydi de suan moralim cok bozuk.. 🙁
Bugun mümkün olduğunca gec yiyecegim.. suana kadar sadece su içtim.. birazdan sade kahve icerim..
Moralini hiç bozma cnm yapabildiğin kadarıyla geç yemeye odaklan bende dün gece en son 23.00 gibi üzüm yedim 24 saatlik oructayım. niyetim de yarın bu saate kadar tutabilmek.

merhaba kızlar ben çok yoğunum bu hafta bakamıyorum hiç buraya rejimide yapamıyorum doğru düzgün yoğun stresden kendime gelemiyorum iş biyandan hazırlıklar bi yandan bu haftayı rejimsşz kilo almadan atlatıyım yeter artık planım bu bildirim yapamazsam kusuruma bakma başkanım blondeaddict blondeaddict düğün telaşı beni çok gerdi yoruyor

slm kızlar.bugünu erken kapattim.malûm pilav var menüde.
saat 11.30 da
7 8 tane kuruyemiş.çiğ.
1 tane minicik seftali

saat 14.30 da
1 tabak etsiz az yağli yesil fasülye
minik tabakta mercimekli bulgur pilavi
süs biberi bolca

başka bisey yemem heralde bugün.baya doydum çünkü.
su 3 lt olur yatana kadar.1 saat yürüyüş.

merhaba kızlar ben çok yoğunum bu hafta bakamıyorum hiç buraya rejimide yapamıyorum doğru düzgün yoğun stresden kendime gelemiyorum iş biyandan hazırlıklar bi yandan bu haftayı rejimsşz kilo almadan atlatıyım yeter artık planım bu bildirim yapamazsam kusuruma bakma başkanım blondeaddict blondeaddict düğün telaşı beni çok gerdi yoruyor
yine de yediklerine dikkat et canim.ağzina biseyler atma stresten.kolay gelsin.

sabah kahvalı 09:30 da yarım avakado, 1 domates, 1 salatalık,5 zeytin, tam buğday ekmek, haşlanmış yumurta
öğlen ise 15.00 de yiyorum 3 köfte 4 kaşık z.yağlı fasulye, yeşil salata
akşam ise 19:00 da yarım kase yoğurtlu yulaf kepeği
sizce doğru mu gidiyorum. bu şekilde olur mu ?

Olur da tam anlamiyla aralıklı oruç olmaz

19.00 da yemeği bıraktın ertesi gün 9 a kadar 14 saat yapar

En azından 16 ya da 18 çıkarabilsen daha da süper olur

Son düzenleme:
Moralini hiç bozma cnm yapabildiğin kadarıyla geç yemeye odaklan bende dün gece en son 23.00 gibi üzüm yedim 24 saatlik oructayım. niyetim de yarın bu saate kadar tutabilmek.
Valla başarabilene super 24 saatlik oruç..👍 bende bu saate kadar yemedim bisey.. sadece kahve ve su içtim. 24 saat olmasa da 20 saati bulacak sanırım benim oructa..😊

Menü bırakıp kaçacağım kızlar hiç okuyamadım da yazdıklarınızı kusura bakmayın🥰
acayip yoğunum yarına inşallah tam gaz burada olurum 🙏
12.30: ızgara tavuk şiş, 1 ayran
16.00: 4 yemek kaşığı kısır, 1 kase yoğurtlu semizotu salatası,

dışarıdayım ancak bunlar oldu geç döneceğim o sebeple bugün bu kadarla kapatacağım
Maden suyu, kahve, su ve yeşil çay içtim

İyi aksamlar 😊😊💪
Sabah
3 yumırta
1 kapya biber
1 salatalık
Yarım şeftali
2 çubuk peynir
1 karper

Ara
1 Türk kahvesi
2 gun kurusu
26gr Çiğ yer fıstığı

Aksam
100gr ton balığı (markası harras tadı çok güzel)

1 saat ağırlık antremanı 💪
3 lt su şimdilik. 4e tamamlarım
Aksamda yıruyus yapacağım inşallah. Bu gunluk bu kadar 💟

X