Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugünkü menüm geliyorrrr 😂😂.
12:15 üzüm
14:30 bir avuç sarı leblebi
17: 00 bir top dondurma 4 tane petibör bisküvi
18:30 küçük birer Porsiyon bulgur pilavı ve kuru fasulye
19:30 tarçınlı Türk kahvesi
Kızlar bu saatten sonra çay içip günü kapatırım
NOT: Kızlar tarçınlı kahve harika yorumlarda okumuştum kim tavsiye ettiyse teşekkürler ben çok beğendim bundan sonra sade içmem

kuruyemis , 3 kucuk kurabiye ve bitter cikolata yedim . Baska da bisi yemedim yesilcay kurunden ictim koca 2 bardak onceki kacamaklari kapatmak lazim 😂 yarin da tum gun oruc olmayi planliyorum . Bi daha da evde kurabiye falan yapmicam gozume batiyo yiyorum 😂 allahtan bittiler de rahatladim 😂 2 leslie videosu yarim saat bolgesel hareketler yaptim . 2 saat sonra da yapabilirsem 1 saat eliptik yapmayi planliyorum .

Selam kizlar menüm
Sabah yoğurt icine kuruyemiş ve 1 armut

Öğlen az daha kuruyemiş ve eti form bisküvi

Akşam tavuk izgara kavun karpuz kefir

Uzun orucumu baslattim 2 saat olacak hadi insallah hayırlısı. Bakalim artık ne kadar dayanabilirsem :KK49: :KK55::KK50:
Bekle beni kahve su soda :KK70:

Kızlar şimdi gelebildim ancak 😅

geçmişi okudum tek tek menü yorumu yapamadım kaçamakları görmedim sanmayın 😂🙈

Yaş kaç kaptanım🤩merak ettim ,menü gayet güzel yorumsuz 👍
46 🥰
Bugun ki menüm
4 tane Altınbaşak
Kıvırcık ve roka
1 haşlanmış yumurta
Kaşar peyniri
Sabah kahvaltıdan önce 1 bardak yeşil çay
Ve devam ediyorum 😂
Akşam ton balıklı bol yeşil salata ve 2 hurma tahin ile
Allah affetsin :)
Hurma ve tahin yerine Altınbaşak gereksiz bence Tabi hurma ve tahini abartmadı isen
İkisi de vücudun kullanacağı sağlıklı yağ ve karbonhidrat 🥰
günaydın 64tüm 61.8 e düştüm:)

mutluyum bugün:)

bugün 18/6yla devam ediyorum:)
Tebrikler 👏🤩
günaydın 🙋‍♀️
aranıza yeni katıldım dün başladım ama bildirim yapamadım.
69.3 başladım bakalım haftaya kaç çıkacağım.
güne 1 bardak limonlu su ve kakaolu türk kahvesiyle başlıyorum.
Merhaba 🥰
Aralıklı oruç esnasında oruç kısmında iken yeşil çay, şekersiz kahve, sade çay, maden suyu dışında hersey orucu bozar
yeme fazında yada tam açılış evveli tüketin👍
Günaydın Kızlar 🌺🌸
Bugun 24 saat ve üstü ne kadar tuttuysam orucundayım🤣
Helal 👏😂
Selam 😀 kakaolu da güzel ama Bir de tarcin li dene. Istahi güzel dengeliyor.hatta cayima bile cok az kabuk tarcin atixorum.
Merhaba 🥰
Oruç fazında içmeyin tokluk fazında İçin yukarıda da yazdım 🥰
merhaba kızlar ben çok yoğunum bu hafta bakamıyorum hiç buraya rejimide yapamıyorum doğru düzgün yoğun stresden kendime gelemiyorum iş biyandan hazırlıklar bi yandan bu haftayı rejimsşz kilo almadan atlatıyım yeter artık planım bu bildirim yapamazsam kusuruma bakma başkanım blondeaddict blondeaddict düğün telaşı beni çok gerdi yoruyor
Tamam canım çok kopma ama çok da takma zaten gayet iyi verdin moral bozacak hiç birsey yok 👏🤩😍
bende 16/8 yapıyorum çok başarılı bir sistem 2 hafta da 4,4 gitti :) ve devam
Tebrikler 👏🤩
Kizlar bu uzun oructan onceki yemek saglam olmali demi?
Yarin 24 saat yapicam bakalim dayanabilicemmi 🙈
Kolay gelsin 🤩
Evet sağlam olmalı ana karbonhidratlara yüklenme sakın çok acıktırır protein salata yoğurt vs iyidir 👍
Selam kızlar en son öğünümü yiyerek günümü kapatıyorum bakalım kaç saat dayanabileceğim
Ay bir rekor daha mı 🙏🧿😍
Bugünki menüm gelsinnnnn :kk77:
Sabah
semizotu salatası (peynir domates ceviz keten tohumu eşliğinde)
Kefir

Aksam
kuruyemiş (fazla yedim)
1 karnıyarık (fırında közlenmiş patlicanla)
1 kaşık bulgur pilavı
Süt
Meyve kavun

Kizlar bugün vücut şaşırtmak adına if yapmadım hatta aksam 21 de bile agzima kuruyemiş attim. Bilerek ve zevkle fazla yedim bugün :KK76:

Yarın protein günüm 3 öğün yapabilirim yarinda.
Çarşamba uzun oruca başlayacağım bakalim ne olursa. Bu sistem bana cok iyi geldi 2 haftadır
Selam kizlar menüm
Sabah yoğurt icine kuruyemiş ve 1 armut

Öğlen az daha kuruyemiş ve eti form bisküvi

Akşam tavuk izgara kavun karpuz kefir

Uzun orucumu baslattim 2 saat olacak hadi insallah hayırlısı. Bakalim artık ne kadar dayanabilirsem :KK49: :KK55::KK50:
Bekle beni kahve su soda :KK70:
Kızlar kızlar haydi var mıı yarınki oructa bana katilacak olan birileri çıksında buralar şenlensin yahuuu:rapci:
Haydi hayırlısı kolay gelsin 👏😍🤩
Ben geçen haftaki uzun oruçtan sonra vucüdü alıştırmamak adına biraz bekleyeceğim canım
Yoksa bırakmazdım seni kusura bakma 🥰

Menü vereyim.
If 17/7
Kahvaltı
13.25
Sucuklu yumurta.1.5 dilim eksi mayalı ekmek.1 er çay kaşığı bal.recel.tereyag.12 siyah zeytin.3 dilim beyaz peynir.4-5 bardak çay
19.45 akşam yemeği
1 tabak semizotu yemeği.1 tabak etli bamya

Susadikca su içiyorum.Sayamadim.
Spor 66 dk yürüyüş
5400 adım
30 dk boosted
132 ip atlama

İyi akşamlar herkese. :) Bugün 18/6 yaptım.
14:20 1 dilim ekmek, 1 bardak su, 4-5 ince dilim sucuk, zeytin.
20:00 ev yapımı fırında KFC tavuğu. (3 tane but, 3 tane kanat).
2 litreye yakın su. Yatana kadar tamamlarım.

Şu an kendimi öğretmeninden azar yiyecek bir çocuk gibi hissediyorum ama dürüst olmak istiyorum. 😌Beslenmeme dikkat ederken yapmamam gerekiyordu biliyorum ama bugün keyfim çok yerindeydi. Saat 15:30 civarı üç kadeh şarap içtim. Fazladan 372 kcal kalori yok yere. Aralıklı oruç yaparak bedenimizi arındırırken bu iş hiç olmadı. 🙊🥺

Kızlar şimdi gelebildim ancak 😅

geçmişi okudum tek tek menü yorumu yapamadım kaçamakları görmedim sanmayın 😂🙈

46 🥰

Hurma ve tahin yerine Altınbaşak gereksiz bence Tabi hurma ve tahini abartmadı isen
İkisi de vücudun kullanacağı sağlıklı yağ ve karbonhidrat 🥰

Tebrikler 👏🤩

Merhaba 🥰
Aralıklı oruç esnasında oruç kısmında iken yeşil çay, şekersiz kahve, sade çay, maden suyu dışında hersey orucu bozar
yeme fazında yada tam açılış evveli tüketin👍

Helal 👏😂

Merhaba 🥰
Oruç fazında içmeyin tokluk fazında İçin yukarıda da yazdım 🥰

Tamam canım çok kopma ama çok da takma zaten gayet iyi verdin moral bozacak hiç birsey yok 👏🤩😍

Tebrikler 👏🤩

Kolay gelsin 🤩
Evet sağlam olmalı ana karbonhidratlara yüklenme sakın çok acıktırır protein salata yoğurt vs iyidir 👍

Ay bir rekor daha mı 🙏🧿😍

Haydi hayırlısı kolay gelsin 👏😍🤩
Ben geçen haftaki uzun oruçtan sonra vucüdü alıştırmamak adına biraz bekleyeceğim canım
Yoksa bırakmazdım seni kusura bakma 🥰
Aha 1 fire verdim bile :KK70:
Bu iş sağlık işi kaptanım ben seni değil 1 hafta haftalarca beklerim :KK70: :KK25:

İyi akşamlar herkese. :) Bugün 18/6 yaptım.
14:20 1 dilim ekmek, 1 bardak su, 4-5 ince dilim sucuk, zeytin.
20:00 ev yapımı fırında KFC tavuğu. (3 tane but, 3 tane kanat).
2 litreye yakın su. Yatana kadar tamamlarım.

Şu an kendimi öğretmeninden azar yiyecek bir çocuk gibi hissediyorum ama dürüst olmak istiyorum. 😌Beslenmeme dikkat ederken yapmamam gerekiyordu biliyorum ama bugün keyfim çok yerindeydi. Saat 15:30 civarı üç kadeh şarap içtim. Fazladan 372 kcal kalori yok yere. Aralıklı oruç yaparak bedenimizi arındırırken bu iş hiç olmadı. 🙊🥺
Afiyet olsun dert etme madem keyfin yerindeydi 😍
Yarın ama bol bol su iç ve mümkünse biraz hareket gider o şarap 😊
Aha 1 fire verdim bile :KK70:
Bu iş sağlık işi kaptanım ben seni değil 1 hafta haftalarca beklerim :KK70: :KK25:
Teşekkürler Canım 😍❤️
ysparız beraberde en kısa zamanda 🤩🙏

Bnde kç gündür iyice abarttım yaniiii.. :KK43: artık kendime çeki düzen vermem lazım yoksa eksilerimm artıya dönecek sporuma devam etmem lazım karbonhidratları azaltmam lazım üff çok stres oldum neyse saat 8de son kapadım uzun oruç tutmayı planlıyrm rekorum 35 ama bakalım ne kdr dayanabilcem inş kilo almamıs olurum çok üzülürüm gerçekten artı görürsem :mad::KK34:

X