Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın günaydın günaydın 😍😍😍😍
Dün işlerden hiç giremedim menü de yazmadım çünkü pazartesi akşam kapatmıştım şu an 40.saatteyim uzun oruçtayım siz nasılsınız kızlar ❤️

Bugün harika haberlerim var kendi adıma sizle bu yolculukta geldiğim noktayı paylaşmak istedim 🥳

Bugün diyette 6.ayım bitti ve sonuçlar şükür çok iyi 🤩

Bugün itibarı ile 64.8 kiloyum HEDEFİM 65 ti 🤩😍🏆

6 ayda Toplam verilen kilo : 31.2 🥳🏆🧿
(Son 1 ayda verilen kilo: 5.2 )

Ne desem ne yazsam bilmiyorum başlangıçta bir hayaldi belkide, aslında yolda giderken güçleniyor insan bunu anladım
Gün be gün an be an 🙏

Ne olur vazgeçmeyin vazgeçmeyelim 🙏
Burada artık koruma evresine geçiyor olacağım ve elimden geldiğince sizlere destek olacağım .
Hepinize desteği varlığı için çok teşekkür ediyorum 🥰❤️
ayy sana maşallahhhh gözlerim doldu.. işte buuuu. :super: :KK36::KK9::KK9::KK9:
ben şahsen arada nefsime yenik düşerken sen aç gezdin spor yaptın... sen vazgeçmedin.. allahta nasip etti... senin adına çok mutluyum canım.. azim bu işte.. sayfamızın tüm güzel hatunlarına nasip olsun hedefine ulaşmak inşallah... önümüzde güzel örneksin.. teşekkür ederim sana:KK200:

Kaptanım bana karbonhidrat acıktırır demişti canım. K.h. ı azaltınca benim acıkmam geçiyo. Bir de sade kahve tek geçerim. Acıktığımda bi sade kahve oh miss😘

Afiyet olsun canım😍😍

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım😍 Yeşil çay benim midemi ağrıtıyo

Amin🙏 afiyet olsun canım.tek öğün vay be. Süpersin.

Afiyet olsun😉 Burada mı başka yerde mi okudum bilmiyorum ama yağsız mısır patlağı iyi bir ara öğünmüş.tek öğün helal olsun👏👏

Uzun açlıklar için yorum yapamam ama kahve benim için mükemmel bir kurtarıcı...

Afiyet olsun canım

Tebrikler hocam💐

Afiyet olsun canım😍. Limon kürü nasıl bişey gerçekten merak ettim.

Afiyet olsun kuzu da karbonhidrat karbonhidratı getiriyo valla tecrübeyle sabittir. Oluyo öyle şeyler arada😘

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım.😍
Turşu mükkemmel bir hastalık savar olmasına rağmen su tutuyo vücutta.hımm ne de severim hele de fasulye turşusunu

Afiyet olsun o s
Evet kuzum dediğin gibi mısır iyi bir ara öğün ama yağsız yapmadım :-) Bir de gece yenilen her şey tartıda kesin artıı :süslü: Tek öğün artık benim yaşam tarzım oldu. 1 Eylülden beri böyle yaşıyorum :KK70:

Dün işlerden hiç giremedim menü de yazmadım çünkü pazartesi akşam kapatmıştım şu an 40.saatteyim uzun oruçtayım siz nasılsınız kızlar ❤️

Bugün harika haberlerim var kendi adıma sizle bu yolculukta geldiğim noktayı paylaşmak istedim 🥳

Ne desem ne yazsam bilmiyorum başlangıçta bir hayaldi belkide, aslında yolda giderken güçleniyor insan bunu anladım
Gün be gün an be an 🙏

Burada artık koruma evresine geçiyor olacağım ve elimden geldiğince sizlere destek olacağım .
Yaaa muazzam bir örneksin hepimize :KK71: Maşallahhhh :nazar: :sampiyon: :nazar:
Darısı başımıza inşallaaahh.:KK23:

Gün be gün an be an 🙏

İdolümsün kaptanım. 👏👏👏👏👏Süpersin

yaaa başkanım valla süpersin.. çok büyük alkışı hakediyorsun. Allah birdaha kilo sorunu yaşatmasın.. istediğini ye ama kilo alma inşallah...:KK49:

ayy sana maşallahhhh gözlerim doldu.. işte buuuu. :super: :KK36::KK9::KK9::KK9:
ben şahsen arada nefsime yenik düşerken sen aç gezdin spor yaptın... sen vazgeçmedin.. allahta nasip etti... senin adına çok mutluyum canım.. azim bu işte.. sayfamızın tüm güzel hatunlarına nasip olsun hedefine ulaşmak inşallah... önümüzde güzel örneksin.. teşekkür ederim sana:KK200:

Yaaa muazzam bir örneksin hepimize :KK71: Maşallahhhh :nazar: :sampiyon: :nazar:
Darısı başımıza inşallaaahh.:KK23:

İdolümsün kaptanım. 👏👏👏👏👏Süpersin

çok sağolun iyi dileklerinize 😍
Hepimiz başaracağız şimdi yeni bir yolculuğa çıkmış gibiyim anlamazsın ya ilk etapta yolu uzunluğunu işte o ruh hali
Bir iki güne sabitlerim insallah kiloyu

bu arada uzun orucumu 44.saatte açtım
1 Küçük bardak taze havuç suyu aşıktım içtim
aksama doğru sebze yemeği yiyeceğim

Kaptanım bana karbonhidrat acıktırır demişti canım. K.h. ı azaltınca benim acıkmam geçiyo. Bir de sade kahve tek geçerim. Acıktığımda bi sade kahve oh miss😘

Afiyet olsun canım😍😍

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım😍 Yeşil çay benim midemi ağrıtıyo

Amin🙏 afiyet olsun canım.tek öğün vay be. Süpersin.

Afiyet olsun😉 Burada mı başka yerde mi okudum bilmiyorum ama yağsız mısır patlağı iyi bir ara öğünmüş.tek öğün helal olsun👏👏

Uzun açlıklar için yorum yapamam ama kahve benim için mükemmel bir kurtarıcı...

Afiyet olsun canım

Tebrikler hocam💐

Afiyet olsun canım😍. Limon kürü nasıl bişey gerçekten merak ettim.

Afiyet olsun kuzu da karbonhidrat karbonhidratı getiriyo valla tecrübeyle sabittir. Oluyo öyle şeyler arada😘

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım.😍
Turşu mükkemmel bir hastalık savar olmasına rağmen su tutuyo vücutta.hımm ne de severim hele de fasulye turşusunu

Afiyet olsun o s
Kızlar telefon ve benim ufaklık error verince diğer alıntıları cevaplayamadım. Dondu ekran.. Hepinize afiyet olsun😘😘😘
Ayy çok teşekkür ederim ben de diyorum niye fazla çıktım. Artık yemem bu saatten sonra ama tam ben niye fazla çıktım derken sizin mesaj ilaç gibi geldi😍😍😍

Gün be gün an be an 🙏

Ben yaklaşık 5 ayda 15 kilo verdim 😂 sen benim 2 katımı vermişsin başkanım helal olsun valla 👏👏👏👏👏👏

Uzun oruç diye niyetlendm dün 28 saat içindeyim 30. Saatte açarım heralde daha uzun yapcktım ama boğazımda hafiften başlayan Bi agrı var yutkunurken ilaç içmem lazım malum daha tam düzelmedm
Madımak çorbası(sivas yoresininin yemeği)
Fırında sebzeli bud
Pirinç pilavı
Yoğurtlu kereviz salatası
Ağlayan pasta
Belki azcık çekirdek çitlerim film izlerken
Menü bu miktarları olabildiğince az tüketmeye çalşcmm suyum 2 litre olmustur maden suyu yeşil çayımıda içtim 3, 3 bucuk litre içerim yatana kadar bugunluk bu kdr bnden kızlar 🥰

çok sağolun iyi dileklerinize 😍
Hepimiz başaracağız şimdi yeni bir yolculuğa çıkmış gibiyim anlamazsın ya ilk etapta yolu uzunluğunu işte o ruh hali
Bir iki güne sabitlerim insallah kiloyu

bu arada uzun orucumu 44.saatte açtım
1 Küçük bardak taze havuç suyu aşıktım içtim
aksama doğru sebze yemeği yiyeceğim
Tebrikler her kilo için 10 gün güçlendirme sonra koruma evresi mı yapacaksın?
Yoksa direk her kilo için bir ay koruma mı?
Ben korumaya geçip henüz korumayı tam becerememis durumdayım 🤪
Aramıza hoşgeldin 🤩
Bu cuma olmazsa haftaya Cuma toparlarim gibime geliyor 🤩

Selam kızlar menüm gelsin :kk77:
Öğlen saat 13:00
1 kase Kuruyemiş 1 paket çizi

Aksam 19:00
Yarım litre kefir
1 dilim ayva
Spor:
1 saat leslie

Dünden kalma midem küçüldü sanırım canim bir şey istememisken bugünde böyle olsun dedim cizi yemesem iyiydi sadece

iyi akşamlar canlar

Saat 10.00

2 haşlanmış yumurta , bir domates , 7 zeytin , kibrit kutusu kadar peynir , beş ceviz

Akşam alışverişe çıkmıştım , yemeğim geç saate kalınca bende şöyle bir şey yedim 🙈

19.30
1 kase elmalı, armutlu yoğurt ( meyveli yoğurt yaptım 😅)
1 fincan elmalı yeşil çay ( etkili midir bilemedim . Çaykur’un bugün aldım marketten )

3 litre su

Şuan 6500 adım, çocuğu uyutunca Leslie yaparım . 💪🏻

Bugun 18/6 if yaptim yine ,
7.30 da limon kuru zencefilli.
10.40 ta hibiskus cayi
11.00 de her gunku kahvalti gibi : 1 haslanmis yumurta 5 zeytin 3 ceri tomat 10 dal maydanoz 1 2 kasik lor, 2 tane wasa tanesi 36 kcal 1 tanesinin.

Oglem 14.00 te 1 siyah kahve 1 bardak haslanmis limon kuru.
Yarim saat sonra 3 kasik yogurt ile yarim ceviz.

16.30 da kendime yagsiz kabak corbasi yaptim ama ancak 4 kasik i ancak cebildim midemcok bulandi 🙈🙈 onun yerine 5 6 kasik yogurt ile 1 wasa yedim.

Toplamda 496 kalori oldu .

En åz 2 lt su ictim ve 1 bardak hibiskus cayi ictim.6800 adim attim 100 mekik 100 ip atlama 20 squat yaptim.
Bugun sabah tartildim dune gore 100 gr vermisim hic bisey yemiyorum nerdeyse niye bøyle durakladi adet haftam onunla ilgili olabilirmi sizde de bøyle oldumu

herkese günaydın.. :KK24:
Hemen dünkü menümü paylaşıp kaçıyorum.. çok yoğun bir gün beni bekliyor..
12.30 : klasik kahvaltı 2 dilim tam buğday ekmeği ile birlilte.. (zeytin peynir reçel)

19.00 : 1 tabak kuru fasülye + hamsi buğulama+ bol lahana salatası + 1 dilim tam buğday ekmeği (ekmeksizde doyabilirdim ama balık yerken ekmeksiz yiyemiyorum..:KK43: )
Gün içinde 15 litre su ( bu ara günlük su miktarım düştü sanki) Çay ve sade kahve..
spor yok :olamaz:

X