Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugünkü menü
Sabah zerdecalli süt
Biber sote
3 tane Peynirli poğaça
Domates zeytin

Aslında daha yemicektim ama acı biber turşusu çekince canım 1 tane daha poğaça acı biber turşusu ve domates yedim

Bugün karbonhidratı costurdugum ve 3 haftadır uzun oruç yapmadigim için uzun oruca başlıyorum pazartesi öğlene kadar oruç olmayı planlıyorum.
afiyet olsun canim.insanin cani pogaca ekmek gibi seyler istiyor dimi.
bende bugün hayatimda ilk defa pişi yaptim.cok güzel olmustu.sicak sicak dayanamadim yedim.bu sira ekmekli seylere doyamiyorum.aşeriyor gibi canim istiyor.neyseki aksami yemedim de dengeledim.
pazartesi tarti bizi mutlu eder inş.

afiyet olsun canim.insanin cani pogaca ekmek gibi seyler istiyor dimi.
bende bugün hayatimda ilk defa pişi yaptim.cok güzel olmustu.sicak sicak dayanamadim yedim.bu sira ekmekli seylere doyamiyorum.aşeriyor gibi canim istiyor.neyseki aksami yemedim de dengeledim.
pazartesi tarti bizi mutlu eder inş.
Yok canım istediğinden değil aslında alışkanlık bence varken yiyorum canımın istemesi yada ac olup olmamam önemli değil 😂 eskiye göre azaldı tabi bu durum . Zamanla kontrolüm artıyo tabi ama kışın daha zor olduğu bi gerçek 😂😂

Merhaba iyi akşamlar :) birkaç gün uzak kalınca bayağı mesaj birikmiş. Önce menümü yazayım, sonra mesajları okuyacağım. :) Bu hafta neredeyse hiç dikkat edemedim, pazartesi gününün stresine girdim 😬😂 Hala yemekler, kahvaltılar eşim ve kardeşimden. Tembelliğe iyi alıştım, böylesi çok güzel oluyormuş 🤣
Bugün 16/8
12:00 omlet, bir dilim otlu börek, bir fincan filtre kahve, bir parça peynir, bir tane İzmir bombası.
14:00 şekersiz türk kahvesi, 5-6 tane kuru üzüm ve fındık
19:00 tarhana çorbası, mercimek yemeği, 3 çorba kaşığı makarna, bir kase yoğurt, bolca salata.

2 litre su henüz tamamlanmadı.

Yok canım istediğinden değil aslında alışkanlık bence varken yiyorum canımın istemesi yada ac olup olmamam önemli değil 😂 eskiye göre azaldı tabi bu durum . Zamanla kontrolüm artıyo tabi ama kışın daha zor olduğu bi gerçek 😂😂
evet kışin cok zor.yurüme isi nerdeyse bitti bende.havalar cok soğuk oluyor işim gücüm bitince.o zaman da cocugu alip gidemiyorum.
kış sebze meyveleri çerezler de zaten beni mestediyor.
son kilolar ama cok zorlaniyoruz.

Slm kizlar bugun 18/6 if kahvaltida :
10.40 : 1 yumurta , lor , 2 ceri domates maydanoz , 2 wasa, 2 zeytin. 1 fincan siyah kahve

13 .00 3 kasik yogurt ile corek otu yagi

16.30 da 1 tavuk gogsu yagsiz kadarmis, yarim salatalik domates ve maydanozla yapilmis salata.

2 lt su
4000 adim ile yarim saat leslie 100 mekik.

Merhaba canlar:KK24::KK24::KK24:
Affınıza sığınarak bu hafta menümü paylaşıp kaçacağım. Şu tez belasını bu hafta bitirip kurtulmak istiyorum...
Yine 8/16 yaptım
Sade kahve
2 tane etimek
3 zeytin
Süzme peynir
1yumurta ve çay
Ara 1 tane orta boy armut
1dibek kahve
Akşam 3 kaşık kıymalı makarna ve ayran
Adım 4304

Tünaydın kızlaaar 🤗
10 kahvaltı : yumurta, ıspanaklı gözleme, peynir, zeytin, yarım haşhaşlı çörek, çay
2.5 lt su içerim bugün ya da 3 lt.
Yarın akşama kadar bitki çayı veya kahve dışında bir şey yok.
Şuan 63.400 gr 😍
Yarın tartı günü, bakalım kaç kilo bildiricem. 😂🤗

slm kizlar bugunku menüm
kahvaltidan önce 1 muz
saat 12 de
2 haş yum.
yarim pişi
1 dilim peynir
sekersiz cay

saat 14 de
5 sıkım ev yapimi köfte acı süs biberi tursusu
1,5 pişi
yarim elma

saat 17 de
kucük tabakta güveç
1 bardak ayran
olarak dusünuyorum.
su simdilik 1.5 lt.yatana kadar 3 olur.

Kızlar iyi geceler

Bugün hiç fırsatım olmadı girmeye umarım herkes iyidir🥰

Yarın için kilo bildirimlerinizi 14.00 öncesinde
Bu hafta
Geçen hafta
Fark olarak bekliyorum
Umarım herkes iyi sonuçlar ile gelir 😍🙏🏆
İdolümsün🥰 En bastan beri takip ediyorum ara ara 6li kilolara inmissin süpersin👏👏

Bugun 20/4 if
menum 10.30 : 1 yunurtayla menemen, 4 zeytin 1 kasik lor peynir 2 wasa 1 fincan kahve
Arada yarim ceviz 1 tane balik kraker🙈😂

14.00 de 3 kasik yogurt 2 kasik kalan menemen ve 2 wasa 1 tane diyet bisküvi yedim .

Yarim saat leslie , 100 mekik 100 Karin altiegzersizi
1 lt detoks su
1 fincan aclik otu
1,5 lt su

X