Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canım tebrikler 👏😍
Sonradan düzeltirim listeden

Tabi ki
zaten arkadaşımız birbeste birbeste yazmış sağolsun 😍 umuyorum başarı ile devam edersiniz
normal bu mesajlarınız gibi yazabilirsiniz ben gruba katılıma göre 1 hafta süreç sonunda ekliyorum düzenli bildirim bekliyoruz 🥰

Merhaba hanımlar,

Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Evet kesinlikle devam etmelisiniz 😍
Ben bu sayfayı açtığımda umudum ya var ya yoktu hiç arkadaş yoktu zorladım kendimi hergün ve 6 Ayda 31 kilo gitti neden sizin de gitmesin ? Burada sonra bir aile gibi olduk çok kilolar verdik, iyisini de kötüsünü de yazıyoruz savaşıyoruz 🙏
ilk sayfa ilk postu okuyun ve kurallarımız uyarsa bekleriz 🥰
Hosbuldum bakicam simdi valla kabak detoksu yaptim aksam patladik olmadi ya detoks falan da olmuyor 😭

Hosbuldum bakicam simdi valla kabak detoksu yaptim aksam patladik olmadi ya detoks falan da olmuyor 😭
Bugun baslayip buhunki menünü tam olarak yazmakla baslamanizi tavsiye ederim. Yazan arkadaslara bakin nasil yazıldığını öğrenin yarin bambaska bir siz olun insallah

aslında burada aktif olmayı isterim dediğiniz gibi tek başına olmuyor ınstagram sayfasından sozde kendımı motıve edıyorum ama o da 1 kaç hafta sürüyor çevre sadece izliyor destek olan yok malesef. Aksine aman ye azcık birşey olmaz yanıtları alınca hepten hevesım kaçıyor. Burada aktif olmak isterim telefonda uygulama ve bildirim özelliği var mı ben o kısımları henüz bulamadım da. Ve şuan kabak detoksu yapıyorum en azından şu ödemleri atıp öyle bende sizlerle devam edebilirim ve belkı dedıgınız gıbı kendı hatamı burada farkederım
Meil adresinize direkt gelebilir yada her seferinde bu sayfaya girersiniz ben oyle yapiyorum. Yukarda sagda zil varya oraya gelenlere bakip ordan takip ediyorum

Hoşgeldiniz buhun gelmek isteyen 3. Kisi oldunuz ne güzel:) diger arkadaslara yazdıklarımı okur musunuz 1 sayfa geride.
galiba anladım kilomu ve kendi hakkımdaki bilgilerimi ekleyeyim mi? cidden çok heycanlandım her gün yediklerimi yazmak zorundayom galiba elimden gelen her şeyi yapacağım :KK70:

sayfaya çok aşırı yabancıyım bir türlü çözemedim sayfa düzenini
Simdi biz 582. Sayfadayız yaza yaza buraya gelmişiz. 1. Sayfaya gidin bu gruba katilma sartlari yaziyor orayi okuyun tekrar bu sayfaya gelin . Gunluk yediklerinizi bizlerle paylaşın yaptığınız sporu yazin. Gun içindede bir kac defa bu sayfayi açıp yazmalarımızı okuyun. Okuyunki bu mucadelede kendinizi yalniz hissetmeyin ve kilo vermekle ugrasmaktan vazgeçmeyin. Mesela 581. Sayfayi okuyun 580 i okuyun kim ne yaznis bakin. Zaten az kurcalayinca öğrenirsiniz

kilom 80 hedefim 54 boyum 164 uzun zamandır kilo vermeye çalışıyorum hem kendim hem de çevremin etkisiyle çabuk demorilize oluyor 3 sene önce kilo vermiştim bir uygulama vardı ordada herkes birbirini motive ediyordu ve bu beni de etkiledi yaklaşık 5-6 kilo verdşm sonra bıraktım o zamanlar 70 kiloydum fakat şimdi 80 kiloyum inanılmaz aburcubur yeme isteğim var sğrekli oturuyorum ve habtallaşıyorum inşallah sizin sayenizde hedefime ulaşacağım ço teşekkürler şu an inanılmaz inançlıyım kilo vereceğime daair :)

Simdi biz 582. Sayfadayız yaza yaza buraya gelmişiz. 1. Sayfaya gidin bu gruba katilma sartlari yaziyor orayi okuyun tekrar bu sayfaya gelin . Gunluk yediklerinizi bizlerle paylaşın yaptığınız sporu yazin. Gun içindede bir kac defa bu sayfayi açıp yazmalarımızı okuyun. Okuyunki bu mucadelede kendinizi yalniz hissetmeyin ve kilo vermekle ugrasmaktan vazgeçmeyin. Mesela 581. Sayfayi okuyun 580 i okuyun kim ne yaznis bakin. Zaten az kurcalayinca öğrenirsiniz
çok teşekkürler beste hanım çözdüm biraz bakalım inşallah hepimiz hayalimizdeki vucütlara ulaşırız

kilom 80 hedefim 54 boyum 164 uzun zamandır kilo vermeye çalışıyorum hem kendim hem de çevremin etkisiyle çabuk demorilize oluyor 3 sene önce kilo vermiştim bir uygulama vardı ordada herkes birbirini motive ediyordu ve bu beni de etkiledi yaklaşık 5-6 kilo verdşm sonra bıraktım o zamanlar 70 kiloydum fakat şimdi 80 kiloyum inanılmaz aburcubur yeme isteğim var sğrekli oturuyorum ve habtallaşıyorum inşallah sizin sayenizde hedefime ulaşacağım ço teşekkürler şu an inanılmaz inançlıyım kilo vereceğime daair :)
Harikasiniz insallah. Tek diyeceğim şu ki 1 karbonhidrat yada abur cubur yediginizde doymayacak hatta bir daha bir daha isteyeceksiniz. Acikmanizin sebebide o cısslar. Aytica eminolun bu sayfada abur cubur sevmeyen belkide hic yoktur. Olay kendini tutmak

Harikasiniz insallah. Tek diyeceğim şu ki 1 karbonhidrat yada abur cubur yediginizde doymayacak hatta bir daha bir daha isteyeceksiniz. Acikmanizin sebebide o cısslar. Aytica eminolun bu sayfada abur cubur sevmeyen belkide hic yoktur. Olay kendini tutmak
şu an aşırı motive oldum vallahi ya biraz yürüyüş yapacağım

Bende son 1 aydır 85 e çıktım. Ne zaman 3-5 kilo versem iki katıyla geri alıyorum. Artık çok sıkıldım. Kesin ve kalıcı şekilde kilo vermek istiyorum. Ama artık hiç birşey beni motive etmiyor. Çünkü çok kolay kilo alıyorum. Ama maalesef çok zor veriyorum. 10 kilo vereyim derken 10 kilo alıyorum maalesef. Bu beni çok yordu. İnşallah burada birbirimize destek olup motive oluruz. Vee bu kilolardan sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak kurtuluruz😍🤲

+ 400 çok değil canım... bu hafta halledersin. ben yarının yemeğini bu akşamdan yapıyorum şiddetle tavsiye ederim
Akşamdan yapmak büyük kolaylıktır muhtemelen. Gün içinde iş tempom çok yoğun oluyor, akşama masayı hazırlayacak halim bile olmuyor bazen. Yemekten sonra mutfağı toplayıp bir daha hiç girmiyorum 😂🙈😬 Bugünün işleri daha bitmedi, yarına hazırlık yapmam gerekiyor. Bugün biraz fazla yaptım yemeği, birkaç gün idare etsin diye. Birkaç kere de sizin dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım 🙂

Bende son 1 aydır 85 e çıktım. Ne zaman 3-5 kilo versem iki katıyla geri alıyorum. Artık çok sıkıldım. Kesin ve kalıcı şekilde kilo vermek istiyorum. Ama artık hiç birşey beni motive etmiyor. Çünkü çok kolay kilo alıyorum. Ama maalesef çok zor veriyorum. 10 kilo vereyim derken 10 kilo alıyorum maalesef. Bu beni çok yordu. İnşallah burada birbirimize destek olup motive oluruz. Vee bu kilolardan sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak kurtuluruz😍🤲
bende motive olmak amacıyla geldim cidden 3 sene önce buna benzer bir platformda kilo vermiştim ve asla zorlanmıyordum hep daha fazla ve daha istekli uyandım inşallah kilolarımızda kurtuluruz hepimiz

Merhaba herkese. :) Şöyle bir göz attım ne güzel kilolar vermişsiniz. Tebrik ederim 🥰
Açlık tokluk saat hesaplaması yapamıyorum uzun zamandır, ama her gün kesin 12/12 oluyor en azından.
Bugün
14:00 2 tane yumurtadan sütlü omlet, biraz peynir, 5 tane zeytin, 1 tane kapya biber, birer tane hindi füme ve salam, 1 bardak süt, 1 tane domates, 1 tane küçük boy salatalık
15:30 bir tane havuç, bir bardak süt
19:30 tarhana çorbası, mercimek yemeği, bolca salata ( nar ekşisi yerine 1 yemek kaşığı karadut pekmezi koydum) ve bir kase yoğurt.

2 litre suyu tamamladım.

X