Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba arkadaslar.
bende bugun tekrar aralikli oruca baslamaya karar verdim. Uzun suredir ara vermistim 😊.
Sabah iki yumurta ile basladim. Sizin aksam yemekleriniz neler 😊
Merhaba 🥰
Genellikle menülerde protein ve sebze ağırlıklı yemeye gayret ediyoruz
İlk sayfada bir örnek menü de var o da faydalı olup fikir verir belki 🥰

Aslinda ilk baslarda sizinle birlikte baslamistim bende, fikir olsun diye sormustum 😍
O zaman devam edelim yine 😂
Ben genelde akşamları et,tavuk balık varsa yanında salata veya yoğurt ile yada sebze yemeği yiyorum
Öğünlerimde mutlaka ya yoğurt ya ayran oluyor
Ekmek pilav makarna Yemedim ve yemiyorum hala ( koruma dönemimde olmama rağmen )

Ben genelde akşamları et,tavuk balık varsa yanında salata veya yoğurt ile yada sebze yemeği yiyorum
Ekmek pilav makarna Yemedim ve yemiyorum hala ( koruma dönemimde olmama rağmen )
Boşver yeme ya ipin ucu kaçınca tutması zor oluyor 😁
Karbonhidrat yedikçe yiyesin geliyor çünkü.
Ben bu ara if saatlerini aksatiyorum baya .
Toplarlanmam lazım.

Selam kızlar nasılsınız
Yeni düzen beni çok zorluyor kusura bakmayın düzensiz giriyorum bundan dolayı yetişemiyorum 😞
Koruma dönemi devam diyet yönünden abartılı bir şey hala yemedim bu güzel ama spor konusunda hava soğukluğu sebebi ile çok çıkmak istemiyorum evde zaten iş bitmiyor bakalım bu dönemi nasıl atlatacağım 😩

hoşgeldiniz hepiniz umuyorum hedeflerinize burada beraberce ulaşırız 🥰

canım ya çok teşekkürler yokken arkadaşlara yardımcı olmuşsun 💐
Ya yok zayıfladım diye değil ben buraya giremeyince inan acayip huzursuz oluyorum az çok tanımışsınızdır disiplinli bir yapım var ama yukarıda da yazdım bu ara çok zorlanıyorum akşamlar günler nasıl geçiyor bilmiyorum herkesin düzeni bozuldu etkilendi umuyorum kısa vadede bitsin diyorum ama daha da artıyor karmaşa yoğunluk nasıl oturtacağımı bilemiyorum 😩
Diyetsel olarak koruma dönemindeyim hala bozacak şeyler yemedim ama bu iyi haber
Seni tebrik ediyorum canım su orucu konusunda 👏🤩
Tam temizlik yapıyorsun 👏😍

Canım umuyorum iyidir çocuklar 🙏
Hastalanınız insallah çabucak atlatsın 💐geçmiş olsun
Hoşgeldin kaptancım seni biliyoruz allah kalbimi biliyo ben bi hastalık vs.den korktum aslında. takıldım şaka yazdım filan ama :KK68: aman öyle olmasında biz buralardayız düzenini otuttur gel. sen o kadar çabayla veriğin kiloları yağlıya unluya tercih etmeyecek istikrarda hatunsun. öyle olmayan biri varsa ben başı çekerim :)
teşekkür ederim tebrikine canımcım inşallah tam temizlik gerçekleşmiştir ilk amacım bu. ikinci amaç zaten belli :KK49::KK68:

sık sık ağzına bir şey attığın için sık sık acıkıyorsun canım. 2 öğün arasını 8 saat tutmaya alıştırınca kendini öylede gidiyor. tabi KH 1 lokma bile kaçırsan o zaten sık acıkmana sebep oluyor.
troid hastası olmama rağmen 6 kg. civarı versim :)
Canım kaç gündür yapıyorsun su orucunu? Ne kadar kilo verdin? :) Senden gaz alarak başlasam mı diye düşünüyorum da :KK19:

Bende sebze yemege calisiyorum, en cok zorlandigim sey 😂🙈 bugun ilk gunum, anneme geldim, yaprak sarmasi yapmis, gel de yeme 😂

Hoşgeldin kaptancım seni biliyoruz allah kalbimi biliyo ben bi hastalık vs.den korktum aslında. takıldım şaka yazdım filan ama :KK68: aman öyle olmasında biz buralardayız düzenini otuttur gel. sen o kadar çabayla veriğin kiloları yağlıya unluya tercih etmeyecek istikrarda hatunsun. öyle olmayan biri varsa ben başı çekerim :)
teşekkür ederim tebrikine canımcım inşallah tam temizlik gerçekleşmiştir ilk amacım bu. ikinci amaç zaten belli :KK49::KK68:
Beste 3 günde bir lavman yapıyor musun?

Burada insan hata yapsa bile öyle tatlı tatlı uyarılıyorki motivasyonun hiç düşmüyor. Hoşgeldinnn😍😍😍

Muhteşemsin😍😍😍 Enerjin hiç düşmüyor mu ? Benim başıma inanılmaz bir ağrı giriyor biraz zorlayınca... Allah esirgesin çocuklarını...
Düşüyor valla canım bide eltimler korona onlara yardım etmeyede calisiyorum. Bitigim aslında. Başım benimde ağrıyor gözlerim kararıyor elim ayağım titriyor valla🙄😊

Kızlarrr bugün yine tek öğün yedim , kahvaltıda 10.50 : 1 haslanmis yumurta , 1 tane yagsiz balık köfte (60kalori) , 5 çeri domates, 1 buçuk wasa 1 kasik lor, 3 zeytin , maydanoz .
Daha sonra da 1 tane yeşil elma yedim canım çok istedi .
10000 adim attım bide akşama kadar iş güç yaptim başka spor yapamadim oglum evde hastaydı.

Merhaba 64.5 olmuşsun tebrikler eski yeni foto yaptinizmi çok merak ettim paylaşırsanız mutlu olurum 🧿🧿💃💃👏👏

Selam kızlar nasılsınız
Yeni düzen beni çok zorluyor kusura bakmayın düzensiz giriyorum bundan dolayı yetişemiyorum 😞
Koruma dönemi devam diyet yönünden abartılı bir şey hala yemedim bu güzel ama spor konusunda hava soğukluğu sebebi ile çok çıkmak istemiyorum evde zaten iş bitmiyor bakalım bu dönemi nasıl atlatacağım 😩

Ya yok zayıfladım diye değil ben buraya giremeyince inan acayip huzursuz oluyorum az çok tanımışsınızdır disiplinli bir yapım var ama yukarıda da yazdım bu ara çok zorlanıyorum akşamlar günler nasıl geçiyor bilmiyorum herkesin düzeni bozuldu etkilendi umuyorum kısa vadede bitsin diyorum ama daha da artıyor karmaşa yoğunluk nasıl oturtacağımı bilemiyorum 😩
Diyetsel olarak koruma dönemindeyim hala bozacak şeyler yemedim ama bu iyi haber

Sağol canım teşekkür ediyorum inşallah bizimde dualarımız o yönde. 1 haftayı atlatirsak rahatlayacaz inşallah.

Canım kaç gündür yapıyorsun su orucunu? Ne kadar kilo verdin? :) Senden gaz alarak başlasam mı diye düşünüyorum da :KK19:
Bugün 8. Günüm bitti sukur canım. 6 kg.ı geçti şükür. Buyur gellllllll beklerimmmmmmmmm bi arkadaşla dsha güzel :KK55:

Burada insan hata yapsa bile öyle tatlı tatlı uyarılıyorki motivasyonun hiç düşmüyor. Hoşgeldinnn😍😍😍

Muhteşemsin😍😍😍 Enerjin hiç düşmüyor mu ? Benim başıma inanılmaz bir ağrı giriyor biraz zorlayınca... Allah esirgesin çocuklarını...
Hoşbuldum. İnşallah öyle olur. Çünkü yolum uzun 😊🤲

Selam kızlar nasılsınız

Hoşbuldum teşekkür ederim. Inşallah bizde senin gibi hedefimize ulaşırız kaptancığım. Bizi yalnız bırskma bizi biraz motive ettt😔🥰😊🤣🤣

X