Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugun 24 saat yapiyorum yine kizlar . 10.40 de yine ayni kahvaltiliklar yedim 30.dk sonra kapattim zatem. Dunden detoks su yapmistim 1 lt onu ictim 2 lt su toplamda. 12000 adim ve 150 ip atlama. Daha fazla spor yapamadim cocuklar biraz rahatsiz insallah corona degillerdir eltim ler corona olmuslar malesef bakalim ne yapicaz
Geçmiş olsun canım. İnşallah birşey yoktur. Allah şifa versin. 🤲

Kızlar sosyal medyadan filan görüşen var mı?
@Amanedenolmuyo 9 Kasım'da n beri hiç girmemiş siteye.
İnşallah iyidir.
Burayı boş bırakmaz di hiç.
10 gün dur yok
merhaba canim.bende merak ediyorum.en son burdan msj yazdim.cvp alamadim.ins kötu bisey yoktur.cocugu da kendi de sağlıklıdır inş.

Merhaba, iyi geceler herkese:)
Bugün;
10:30 bir bardak süt
18:00 tarhana çorbası, et sote, yoğurtlu semizotu salatası, 3-4 kaşık domates soğan salatası
20:30 küçük bir dilim ıslak kek ve bir bardak süt

Bugün su konusunda geçtiğimiz günlere göre daha iyiydim bence. 3 litre de su.

Iyi geceler kızlar
Dün klasik kahvaltı
Akşam hamsi buglama bol salata
Bugün yine klasik kahvalti
Ev yapımı çiğ köfte bolca ayran marul salatalik domates
Benim kucukte ateşli rabbim hayır etsin öyle bir dönemki çocuklar usutse hafif oksurse ödüm kopuyor
Rabbim bu musibeti başımızdan def etsin inşallah

Bugün 8. Günüm bitti sukur canım. 6 kg.ı geçti şükür. Buyur gellllllll beklerimmmmmmmmm bi arkadaşla dsha güzel :KK55:
Yaa çok güzel Beste :nazar::KK68:
Maşallahhh, ben de deneyeceğim bugün başlayayım ama senin kadar dayanabilir miyim bilmiyorum,nefsime hakim olmam gerek :) bugünden başlasam bir de cmt günü de çalışıyorum iş yerinde bayılmam değil mi :-):-)

merhaba canim.bende merak ediyorum.en son burdan msj yazdim.cvp alamadim.ins kötu bisey yoktur.cocugu da kendi de sağlıklıdır inş.
Canım ben sosyal medya kullanmıyorum.
Profilinde sosyal medya hesabı varsa biri ulaşabilir aslında.
Burayı bırakacak biri değildi.
Yesede yemesede mutlaka gelirdi.
İnşallah sağlıgi yerindedir.

Günaydın hanımlar ya ben de haftaya ızınlı olucam acaba haftasonu öğünlerde kabak detoksu yapıp gelecek haftaya da tek ogunle korusam mı dıyorum bugün dayanamadım tartıldım 100,8 çıktım ben 97,7 ye düşmüştüm kaçamaklarla kilo aldım 2li rakamlara düşmüşken şimdi yine 3lü rakamlarda olmak hoşuma gitmedi. Detoksla ödem vs hızlıca atıyorum ama genelde eski düzenime geçince bir kısmını alıp sonrasında kaçamakla hepsini geri alıyordum şimdi aklıma tek gelen detokstan sonra tek öğün yapmak ama saati nasıl yapmalıyım bilmiyorum 2 öğünde bile akşamları öncekine göre fazla yemeye başlamışken tek öğüne dayanabilir miyim ondan da emin değilim.
Aranızda belki detoks deneyip koruma sağlayanlar vardır fikirlerinizi bekliyorum :)

Selam kızlar. Dün menü yazamadım. Dün ben niyetliydim. Akşam yediğimle oruç tuttum.
Dün akşam menüsü çorba, sebze yemeği, salata ve yoğurt.
Bu sabah Haşlanmış yumurta, kaymak, zeytin, ceviz kayısı kusuru.
Akşam balık ve bol salata.👌😍🥰

Yaa çok güzel Beste :nazar::KK68:
Maşallahhh, ben de deneyeceğim bugün başlayayım ama senin kadar dayanabilir miyim bilmiyorum,nefsime hakim olmam gerek :) bugünden başlasam bir de cmt günü de çalışıyorum iş yerinde bayılmam değil mi :-):-)
Sagol canim valla herşey beyinde bitiyo sirf sürecimi hızlandırdigima sevonoyorum en cok. Saglik anlaminda ayak parmağımda bir agri vardi o geçti saç dökülmem azaldı. Cildim cok degil biraz daha güzelleşt. Zayiflamam zaten süper. Anlayacagin faydasi cidden var. Tabi bunlar hissettiğim faydalar. Ama bugün cok acıktım mesela bu kadar hic olmamisti.
Dayanamazsan 3 gun yap pazartesi tartilirken aklina geleyim:) sonra her hafta pazar yap tartiya bak nasol yansıyo. Cumartesi pazar da iyi tabi:) zorlanirsin ama bayılmazsın emin ol:) ani kaljista bas dönüyo tansiyon değişebilir bende sorun olmadi bu.. basin agrir ki bende ilk 3 gün feci ötesiydi işte böyle. Hayırlı olsun açlığın cok mutlu oldum hoşgeldinnnnnnn :KK49: :21::KK24: bulunduğun acıktığın anı sakın önemseme valla hepsi geciyo hemen aksam oliyo hemen sabah oluyo saka gibi

Günaydın hanımlar ya ben de haftaya ızınlı olucam acaba haftasonu öğünlerde kabak detoksu yapıp gelecek haftaya da tek ogunle korusam mı dıyorum bugün dayanamadım tartıldım 100,8 çıktım ben 97,7 ye düşmüştüm kaçamaklarla kilo aldım 2li rakamlara düşmüşken şimdi yine 3lü rakamlarda olmak hoşuma gitmedi. Detoksla ödem vs hızlıca atıyorum ama genelde eski düzenime geçince bir kısmını alıp sonrasında kaçamakla hepsini geri alıyordum şimdi aklıma tek gelen detokstan sonra tek öğün yapmak ama saati nasıl yapmalıyım bilmiyorum 2 öğünde bile akşamları öncekine göre fazla yemeye başlamışken tek öğüne dayanabilir miyim ondan da emin değilim.
Aranızda belki detoks deneyip koruma sağlayanlar vardır fikirlerinizi bekliyorum :)
Sonrasinda yemege saldirmazsan drneyebilirsin canim. Salata diyetide guzel bak.

Ben cok yiyorum nedense napcam.bilmiyorum 😭😭
Miden küçülene kadar acıkma sesini dinlemeyeceksin canım. Dinlersen dahada çok ister genişliyo çünkü. Zsten aralıklı oructada en büyük avantaj midryi küçültmesi. Tek öğün bu konuda cok ideal. Sen zannetmeki bizler acıkmıyoruz. Acıkmalarimizi dinlemesek buralarda olmazdikki :KK70::KK70:

X