Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın güzellikler :)
Gün gün kilo bildirimi yapıciğimmmm.. :rolleyes:
Su orucuna başlayalı 39 saat filan oldu heralde. Sabah tartıldığımda 62.6 idim .:cool:
Zayıflıyor muyum neeeee:KK55:
Devam ediyorum,yarın akşam sonlandırıcam. Sonucu merak ediyorum valla. :KK68::KK68:
Tam olarak nasıl oluyor sadece su mu içiyorsunuz?

Bugün 18/6 if yaptım
Sabah
Sade kahve
Limon kürü
9.30
6 dilim salam
2 yumurta 2 zeytin bir tabak yeşil salata
1 dilim etimek 1 bardak çay
Dibek kahve
13.00
Dünden kan yarım dürüm çiğ köfteyi yedim
15.30 son öğünüm
yarım elma, yarım armut ve 2 cevizli Sütlü yulaf lapası
Bir tabak salata
Bir dibek kahve
2 litre su
Adım 6000
kardio 20dk
blondeaddict blondeaddict

Günaydın güzellikler :)
Gün gün kilo bildirimi yapıciğimmmm.. :rolleyes:
Su orucuna başlayalı 39 saat filan oldu heralde. Sabah tartıldığımda 62.6 idim .:cool:
Zayıflıyor muyum neeeee:KK55:
Devam ediyorum,yarın akşam sonlandırıcam. Sonucu merak ediyorum valla. :KK68::KK68:
Ben de çok istiyorum yapmayı ama inanılmaz bir baş ağrısı başlıyor aç kalınca... Tebrik ederim canım

Selam güzeller 5. Gün alıştırma menüm :kk77:

11:30 1 sb. greyfurt mandalina suyu karışık

14:30 sarımsaklı yogurtlu kabak yemegi
1 yk. Zeytinyağla pişirilmiş tuzsuz
30 gr.ekmek (tb.)

20:00 yağsız tuzsuz salata

Kilo almaya devam ediyorum 1 kg.tamamlanmak üzere hayırlısı artık:)

Slm kizlar bugun yogurt kurunu yapmadim. Yaptigimada cok pismanim acikcasi .
Cunku 2 gunde hic bir ise Yaramadi sadece zman kaybi benm icin 😔 bugun 23/1 if yapiyorum

11.00 de haslanmis 1 yumurta, 4 ceri domates 3 dilim salatalik 2 wasa 1 kucuk yemek kasigi lor ve maydanoz .

Sonra ben doymadim bugun ve bayaga køtü oldum yemek yaparken
12.00 de 1 kasik soganli et kavurma ile 1 kasik yogurt ve 1 bucuk wasa yedim.

Sonra pisman oldum 2. Sefer yemek ydigime ve butun gun baska hic bisey yemedim .
12.30 da leslie boosted, 140 Karin alti hareketi, 100 mekik , 20 jumping juck ve
11300 adim attim
2 lt su yesil cay , form cay, tarcinli ve siyah kahve ictim.

Ben de çok istiyorum yapmayı ama inanılmaz bir baş ağrısı başlıyor aç kalınca... Tebrik ederim canım
Teşekkür ederim canımm.. :KK200:
Baş ağrısı bende de yapıyor ne yalan söyleyeyim. :rolleyes: Haklısın yani zor biraz ama direniyorum alıştırmak için.:confused:

Kızlar şuan 53 saatteyim ve sanırım açacağım iş yerindeyim ve kendimi iyi hissetmiyorum 🥴 daha fazla dayanamam sanırım 😓 valla bu 5-6 gün su orucu yapanlara da helal olsun diyorum 👏🏻👏🏻👏🏻Ama ben pes ediyorum 🥺😭
Tebrik ederim canım. Geçmiş olsun. Kendini zorlamaman iyi olmuş bence,önce sağlık. :KK33:

Günaydın kızlar😍😍😍
Herkese hayırlı cumalar
Geçen Cuma kilom 84kg
Bu Cuma 83.3kg
Fark 700gr
Yüzde 0.833 Zipzip- Zipzip-
Capture+_2020-11-27-09-34-11.png

Mesaj yazmak istediğim o kadar çok arkadaş varki... Nolur beni bu ara hoşgörün... Işık hızıyla girip çıkıyorum topiğe... Alıntı yapamadım ama hasta olan arkadaşlara çok geçmiş olsun... Bu geçiçi bi süreç ve geçecek inşaallah... Hepiniz İyiki varsınız canlar💗

Dunku menum
Turk kahvesi
Tost ve kabak detoksu
Turk kahvesi fit kek
Aksam corba biraz patates kizartmasi

Su icemiyorum.☹️ Odem var hissediyorum ama su icemiorm isyerinde.daha cok iciyordum evde aklima.bile.gelmio.

Ve ben saate.dikkat.ediorm.ama yediklerime edemiyorum. Bu konuda eksigim sporda yapiorm kizimla az da olsa ama yemek olayi hele.de bu hafta kotu bana gore. Kabak detoksu yapim.dedim hic yiyesim yok. Nette sut detoksu gordum.kabak detoksu yapamayan ben onu hic yapamam diye vazgectim

X