Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

ayaysel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
1.071
2.431
canım ara ara oluyor öyle
aslında en büyük motivasyon o pantolonlar düşün ki bol gelmeye başlamış :KK68:
yaa çok şükür gerçekten 2-3 senedir hiç giyemedğim pantolonlarım oldu ve çok sevindim... daha nelerim var giymek için beklediğim. haklısın en güzel motivasyon bunlar.. neyse toparlanacağım elbet biliyorum da benim dikkatimi dağıtan eşim oluyor genelde.. bu aralar gündüz evdeydi. o olunca yemek düzenim çok bozuluyor benim.. ama yakındır sahalara dönmem... :KK39: :dua:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :75.3 Kg.

Amanedenolmuyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.611
5.477
Menu
Sabah 1 elma
Sonra yesil salata 2 tane kucuk sigara boregi
Birde diyet pasta yaptim ondan da 2 dilim yedim ama 2 dilim 200 kalori . Isterseniz tarifini yollayabilirim . Bence tadi guzeldi . Sekersiz ve 2 kasik yag var icinde . Bal ve pekmezle tatlandiriliyo . Daha spor yapmadim ama benim rutinim belli zaten . 2 leslie videosu 15 dk egzersiz 30 dk eliptik . Tekrar chloe ye baslamayi dusunuyorum . 2 haftalik programina . Belki bugun baslarim.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :87.7 Kg. Şimdiki Kilom :72.7 Kg.

Nefesimmmsin

❤ 26.07.2017 ❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2017
2.184
5.028
27
Mrb kızlar bildirimde çok geç kaldım
geçen hafta 60.2
Güncel 59.5

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

blondeaddict

Aralıklı Oruç ile 6 ayda -31 🤩 gncl 64.5🏆🥳
Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.718
7 EYLÜL 2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam bildirim sayısı : 20
Verilen toplam kilo : 17.85 :KK9: :halay:

Geçen hafta 21 bildirim ve 10.3 kg verilen vardı bu hafta toparlamaya başlamışız demek ki :KK50::KK15:

İstikrarla devam edelim sonuçlar görülüyor zaten, kilo veremeyen veya artıda olan arkadaşlarım da bu hafta daha dikkatle devam edecekler eminim haftaya daha da iyi sonuçlar alacağız.

Eylül'e iyi başladık daha da hafifleyelim kızlar emeklerinize sağlık, sadece bu hafta eksilenlere demiyorum bu yolda çaba gösteren hepinizin çabası yeter ve sonuçlara adım adım ilerliyoruz :KK200::nazar:

blondeaddict

Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.718

Nefesimmmsin

❤ 26.07.2017 ❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2017
2.184
5.028
27

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

aazra

Başlangıç: 71,5, Güncel :63,5, Hedef: 56
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
489
1.883
33
çok tşk ederim canim.cok sükür 7 leri gördük.surda 8 kilom.kaldi 6 lara gecmeye.ins beraberce ineriz.

saol kaptanım.

size layık olmaya çalisiyoruz kaptanim.
gecen hafta söz vermistim.haftaya toparlicam diye.dikkatli gecti bu hafta.ins bu hafta da dikkat ederim de baya gider.

tsk ederim canim.bana göre az.cünkü ben bu rakami hafta basinda görmüştüm.son günler de 100 er gr gitti.aslinda hedefim 4700 dü.tutturamadim.haftaya ins.
darisi ins basina olsun.sende 5 li rakamlara düsersin ins
inşallah canım ya bende bu hafta kendime geldim şükür iki haftadır nerdeyse normalden fazla beslendim stres açlığı oluştu ama şimdi iyiiym kaldıgım yerden devam inşalalh

nisandeniz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
7.375
11.571
Allah bağışlasın yavrunu 🥰
Fırsat buldukça ilave et ne kadar olursa , spor çok önemli
düzenli gidersen 3-4 aya çok hafifleyeceksin aynı kilodaymışız bak
Günlük menülerini bekliyoruz 🥰

Kızlar süpersiniz ya bu hafta inişler güzel gibi sanki 🤩🏆😍
İnşallah 🤲 her gün aynı saatlerde mi yemek gerekiyor? Mesela bugün 10.00-18.00 arası yesem yarın 12.00-20.00 arası yesem olur mu?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-07-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Sevincoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
947
4.362
inşallah canım ya bende bu hafta kendime geldim şükür iki haftadır nerdeyse normalden fazla beslendim stres açlığı oluştu ama şimdi iyiiym kaldıgım yerden devam inşalalh
olur ins.
ama lutfen nerde hata yaptiğini tespit etmeye calis.mesela bana uzun oruç gelmiyor.tamam veriyorum ama sonrasinda aşıri bi istah patlamasi ve saldirma oluyor.digerlerinin aksine midem kücülmuyor.
o açlikla kuru ekmek bile cezbediyor beni.
ben bu hafta coğu zaman 3 öğun ve 2 ara yaptim.tokluk penceresinde gercekten tok olmam gerekiyor.böylece aksamlari kotü olmuyorum.
bence sana da cok aclik gelmiyor.1 hafta dene bakalim.belki güzel sonuc elde edersin.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 55 Kg. ile 74 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 172 cm. Başlangıç Kilom :81.5 Kg. Şimdiki Kilom :78.3 Kg.

aazra

Başlangıç: 71,5, Güncel :63,5, Hedef: 56
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
489
1.883
33
olur ins.
ama lutfen nerde hata yaptiğini tespit etmeye calis.mesela bana uzun oruç gelmiyor.tamam veriyorum ama sonrasinda aşıri bi istah patlamasi ve saldirma oluyor.digerlerinin aksine midem kücülmuyor.
ben bu hafta coğu zaman 3 öğun ve 2 ara yaptim.tokluk penceresinde gercekten tok olmam gerekiyor.böylece aksamlari kotü olmuyorum.
bence sana da cok aclik gelmiyor.1 hafta dene bakalim.belki güzel sonuc elde edersin.
uzun oruçda sorunum yok midemde güzel küçülüyordu şu evlilik düğğün vs derken düzenim dağıldı başka şehir başka hayat toğparlayamadım

mavikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
4.340
3.981
İyi aksamlar
Sabah
50gr Çiğ yer fıstığı
200gr havuç
10gr bitter çikolata

Ara
8gr hindistan cevizi yağı ile yapılmış Sade kahve

Aksam
100gr ton balığı

Şimdilik 1 bucuk lt su. Spor yok bugun çok halsiz ve hastayım 😑😑 tüm vucudum dökülüyor. İştah hiç yok. Suyu zor içiyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-10-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 225 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

cassiopeia8

BK:83,5 GK:60,5 H:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
166
678
Gecen haftaki Kilo 76.8
Bu haftaki Kilo 75.5
Fark 1.3 Kilo
Sonunda 75 lilere geldim darisi 65lere insallah aminnnnnnn 🤲🤲

Valla cok keyifliyim suan . Ay ben kilo verebiliyomusum yillardir veremiyorum diye kendimi mi kandirmisim ne 😂😂
Çok sevindim tebrik ederim💐 75 partisinin menüsü belirlendi mi😂

Merhaba kızlar
aranızda öglen yemeyi bırakan var mı 1- 2 arası

herkes kahvaltıyımı atlıyor acaba
Kahvaltıyı öğlen yapıyorum, kahvaltı ve akşam 2 öğün besleniyorum

blondeaddict

Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.718
merhaba hanımlar henüz 2 haftadır if yapıyorum şu an çok motiveyim inşaallah bozulmaz 🤲🏻
geçen hafta: 67.2
bu hafta: 65.5
fark: 1.7
Merhaba güzel sonuç tebrikler 👏🥰
İnşallah 🤲 her gün aynı saatlerde mi yemek gerekiyor? Mesela bugün 10.00-18.00 arası yesem yarın 12.00-20.00 arası yesem olur mu?
Hayır gerek yok
Açılış Saati daha erkene çekmedikten sonra sorun olmaz
olur ins.
Canım evet herkesin kendi sistemini bulması çok önemli O zaman uzun vadede iyi sonuçlar geliyor 👏🥰
İyi aksamlar
Sabah
50gr Çiğ yer fıstığı
200gr havuç
10gr bitter çikolata

Ara
8gr hindistan cevizi yağı ile yapılmış Sade kahve

Aksam
100gr ton balığı

Şimdilik 1 bucuk lt su. Spor yok bugun çok halsiz ve hastayım 😑😑 tüm vucudum dökülüyor. İştah hiç yok. Suyu zor içiyorum.
Afiyet olsun acil şifalar 🙏💐

sudem34

🐝Güçlü Kadınlar Zayıflıyor !!!🐝
Kayıtlı Üye
17 Mart 2010
10.022
31.828
1 saat tempolu 10 dk bölgesel yaptım 😁😁