Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba.bu posttan güç alarak bende aralıklı oruca başladım ben 20 saat açlıj 4 saat yeme yapıyorum..post sahibi çok güzel vermiş maşallah..darısı başımıza
Merhaba gerçekten aralıklı oruç kilo verdiriyor ve kendini diyette gibi hissetmiyorsun ben 1 hafta ara verdim rahatsızlığımdan dolayı 2. günüm başlayalı sabah -1 vermiştim şuan ki kilom 58,30 gr .. dilerim sizde verirsiniz inş .. bende inş istikrarlı yapmaya devam edebilirim :KK43:

merhabalar ben de aralıklı oruca başladım başlangıç kilom 69. 16/8 yapıyorum. hedef kilom 56-57. başlayalı 2 gün oldu evdeyim ve çok hareketsizim spor yapmadan nasıl olacak bilmiyorum biraz hareket etmem gerek. cuma günü yüzmeye gitmeyi planlıyorum

sabah kalktığımda az sütlü nescafe ya da bitki çayı içtim öğlene kadar öğlen yemeğimi yedim istediğim kadar sonrasında çay su bitki çayı içtim eve geldiğimde acıkma hissim oluşuyordu o zaman da türk kahvesi büyük sade içiyordum kısacası tek öğünle besleniyordum
az sutlu nescafe bozmuyor dımı açlık zamanını

Burda cok yeniyim 16/8 diyetine dun başladım 90 kilo boy 1.68 evde egzersizde yapıyorum 3 litre su içiyorum cay ek olarakta

bende dün online diyet hizmeti veren bir diyetisyene başladım standart diyet listeleri gibi değil çok entresan paylaşım isteyen olursa yollayabilirim listeyi 14 günde öncelikle metabolizma hızlandırma olacak

X