Ard arda kötü olaylar:(

Pinky93

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
2.154
2.166
31
Merhabalar,

Benim derdim 2 haftadır çok kötü haberler almak kötü olaylar yaşamaktan kaynaklı. Öncelikle 2 hafta önce Çarşamba günü eşimin babası iş yerinde düştü beyin kanaması geçirdi. Eşim apar topar ailesinin yanına ilk uçakla gitti. O akşam bizim evimizden kiracı çıktı ertesi gün ben yeni evi temizle eski evi topla bir sonraki gün evi taşırken babam merdivenlerden yuvarlandı çünkü babam glokom hastası yani göz tansiyonu var. Sonra 2 gün sonra işten sigortamı yapmadıklarından dolayı baskı yapınca e o zaman çık raddesine geldik ve ben çıktım. Sonra eşimin babası tekrar hastaneye yatırıldı ve bir öğrendik beyinde kitle var ve kötü huylu muhtemelen de kanser. Hayatımda hiç bu kadar zorlanmadım. Hayatım tepetaklak oldu ve eşime nasıl ne şekilde destek olabilirim bilmiyorum. Yarın kayınpederime kanser taraması yapılacak. Bu arada annem babam ve kız kardeşim Korona oldu. Allahım sen yardım et diyorum. Bana akıl sağlığımı korumam için bişeyler söyleyin lütfen 🙏

Ben de hayatımın en zor döneminden geçiyorum.

2 yaşında bir bebeğim var, ikizlere hamileyim. Annem 2 hafta önce yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.
Konuşamıyor , yürüyemiyor hastanede yatıyor ve devamı nasıl ne olacak kimse bişey bilmiyor.
nasıl ayakta duruyorum hiç bilmiyorum. Hayattaki en önemli şeyin ‘sağlık’ olduğunun sadece laftan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.
İş-kiracı bunlarda can sıkıcı evet ama hepsi hallolur Allah can sağlığı versin.
Allah tüm hastalara şifa versin.
sizin kayınpederiniz, benim annem ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olsun.
sizi teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum, size sadece sarılabilirim ve geçecek inşallah diyebilirim 😔🥺🤲🏻

Son düzenleme:
Ben de hayatımın en zor dönemlerinden geçiyorum.

2 yaşında bir bebeğim var, ikizlere hamileyim. Annem 2 hafta önce yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.
Konuşamıyor , yürüyemiyor hastanede yatıyor ve devamı nasıl ne olacak kimse bişey bilmiyor.
nasıl ayakta duruyorum hiç bilmiyorum. Hayattaki en önemli şeyin ‘sağlık’ olduğunun sadece laftan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.
sizi teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum, size sadece sarılabilirim ve geçecek inşallah diyebilirim 😔🥺🤲🏻
Size bir şey söyleyim mi beni eşimin ailesi içinde belki de en çok benimseyen seven kişi babasıydı. Çok üzülüyorum gerçekten de. Allah sizden razı olsun ve inşallah dediğiniz gibi Allah sağlık sıhhat versin.

Size bir şey söyleyim mi beni eşimin ailesi içinde belki de en çok benimseyen seven kişi babasıydı. Çok üzülüyorum gerçekten de. Allah sizden razı olsun ve inşallah dediğiniz gibi Allah sağlık sıhhat versin.
😢
Amin.. dua etmekten ve pozitif düşünmekten başka bir şey yapamayız.

Allah acil sifalar versin tum hastalarımıza,kayinpederinize hep pozitif yaklasmaktan baska yapacak birsey yok.Moral cok önemli diyorlar ya.Babaniz da umarim iyidir.Bol dua edin.Kotu düşünüp,negatif enerjiyi uzerinize cekmeyin.Hepiniz bir sinavdan geciyoruz.Rabbim beterinden korusun

Merhabalar,

Benim derdim 2 haftadır çok kötü haberler almak kötü olaylar yaşamaktan kaynaklı. Öncelikle 2 hafta önce Çarşamba günü eşimin babası iş yerinde düştü beyin kanaması geçirdi. Eşim apar topar ailesinin yanına ilk uçakla gitti. O akşam bizim evimizden kiracı çıktı ertesi gün ben yeni evi temizle eski evi topla bir sonraki gün evi taşırken babam merdivenlerden yuvarlandı çünkü babam glokom hastası yani göz tansiyonu var. Sonra 2 gün sonra işten sigortamı yapmadıklarından dolayı baskı yapınca e o zaman çık raddesine geldik ve ben çıktım. Sonra eşimin babası tekrar hastaneye yatırıldı ve bir öğrendik beyinde kitle var ve kötü huylu muhtemelen de kanser. Hayatımda hiç bu kadar zorlanmadım. Hayatım tepetaklak oldu ve eşime nasıl ne şekilde destek olabilirim bilmiyorum. Yarın kayınpederime kanser taraması yapılacak. Bu arada annem babam ve kız kardeşim Korona oldu. Allahım sen yardım et diyorum. Bana akıl sağlığımı korumam için bişeyler söyleyin lütfen 🙏
Ahhh canımmm.. Gerçekten hep böyle oluyor.. Böyle kötü şeyler nedense hep üst üste gelir 😞

Allahım size yardım etsin. Ailenize acil şifalar versin. İnşallah hafif atlatıp da kurtulurlar bu corona belasından.. Kayınpederinizden de inşallah iyi haberler alırsınız.. Acil şifalar diliyorum..

Bu sıra içinde ben de olmak üzere çevremdeki çoğu kişinin hayatı çok zor bir süreçten geçiyor. Son iki aydır başıma gelen şeyler o kadar çok ki. Gerçekten oturduğum yerden kıpırdamak istemiyorum korkudan. Allah sonumuzu hayretsin 🤷‍♀️🙏

Merhabalar,

Acil şifalar diliyorum

Bundan 10 ay önce evimi, işimi , anneannemi, annemin beden babamin ruh sagligini kaybettik bunlarin hepsi 30 gün icinde yasandi. Detay vermeyeyim.
Ama gecti biseyler yerine oturmaya basladi yeni düzen yeni aliskanliklar yeni hayaller..
Hayat bu.
Allah tez vakitte sifa versin

Ben de hayatımın en zor döneminden geçiyorum.

Ya ben size çok üzüldüm hangi sehirdesiniz?

Bir dönem bende acaba bugn ne olacak hayatmda diye düşünerek uyanır işe giderdim hatta işteyken artk bir tek evim yanmadı bi araymda kontrol etsn eşim herşey kapalı mı derdim çünkü birtek o olmamıştı..
hırsız girdi neyim varsa aldı.. kiracym evm satldı taşnmk zornda kaldk eşm işsiz kaldı kendm işsiz kaldım..kv ayağından annem lenf beznden amlyt oldu. Araçla kaza yaptık çok maddi zarara girdik hatta battık denebilir.. tamamı 1 ay içinde oldu..
bazı dönemler sınanıyoruz Allah bir şeklde yardım ediyor geçiyor ama delirme noktasnada geliyor insan tabi..

X