Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim bende bugün saat 12 de aşılamamı oldum.canı gönülden istiyorum
Insallah sana bana tüm isteyenlere Rabbım nasip etsin

Canim bende bugün saat 12 de aşılamamı oldum.canı gönülden istiyorum
Insallah sana bana tüm isteyenlere Rabbım nasip etsin
Yaaa çok sevindim beraber bekleyelim ins bebeklerimize kavuşuruz senin ilk denemenmi yat dinlen özellikle 3 gün hiç kalkma sadece tuvalete git o kadar duş almasaydin iki gün duş alma birde avakado bulabilirsen ye bana da bunları aşılama ile hamile kalan bir arkadaş var o söyledi bende öyle yapıyorum doktor ilaç verdimi benimki progestan verdi

Canim ben ilk önce klomen kullandım ama ona cevap vermedi.esımde sperm düşüklüğü vardi.sonra 4 kere gonalf f450 112.5 ardından da 4 kere 150 yaptim. Bu arada folik aside başladım.merinol 150 ünite 2 gün kullandım ve 2 tane catlatma ignesi vuruldum aynı gece.ismi gonapeptly. Bugün de asilamam yapıldı. Sende böyle ilaç kullandin mi. Cok cok mutlu oldum ayni gün asilama olduk inşallah aynı gün annelik haberimizi alırız. İlk aşılamam benim. O besinleri de tüketecegim inşallah cok cok tesekkur ederim. Bu arada yine bu aksamdan itibaren vajinal tablet ve proluteks 25 mg iğne yapacağım. 6 ve 9 nisanda kalçamadan 2 iğne var. Cok heyecanlıyım kusura bakma arkadaşım cok uzun oldu

Yok estağfurullah benim yumurtalıklarım klomene cevap veriyor şükür normalde tembel ama klomenlre büyüyor iki tane yumurtam oldu 20 mm ins beraber hayırlı haberler alırız dini inancın nedir bilmem ama rabbi hebli minessalihin okudum hep sende oku aklına geldikçe günde 100 tane yeterli ben aşılama olana kadar okudum aşılama olurken canım acıdığını için hiç aklıma gelmedi aşılama bittikten sonra devam ettim sende de biraz acı oldumu o aletleri takarken canım çıktı gibi hissettim hele spermi enjekte ettikten sonra katatateri çekerken sanki bağırsaklarım bir ipe dolanmış da onu çekiyorlar gibiydi şu an sağ kasığımda az az ağrı oluyor özellikle kalkıp yürüyünce sende de var mı

Bende çok dua okudum canım. Şükür ki Rabbimize kalbimize göre verecek.. Bu arada aynı ağrıları yaşıyoruz karnımın alt kısmında hele baya ağrı var. O aleti takarken ben benden gittim resmen. Nasıl canım yandı anlatamam.cıkarkende cok acıdı.
Bu arada ben komen kullanınca hemen hamile kalırım sandim ne bileyim ilk defa doktora gittim.insallah önümüzdeki aylarda bebeğimizin kalp atışını duymak için gitmek nasip obolurize.Allah isteyipte gücü yetmeyen maddi durumu olmayan ailelere de güç kuvvet versin herkes anne baba olabilsin ins. Biz maddi olarak yıprandık baya. 2 saat yol gidip geldik. Muayene ücreti 500 lira. Ilaclar falan. Dua ediyorum her isteyen yapabilsin

Evet hem maddi hem manevi zor ama sizin muayene ücreti Cok fazla

Günaydın iyimisin merak ettim. Benim sağ kaşığıyla ağrı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…