Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet canim bende de var. Ben hep iyi düşünüyorum emin ol ki anne olacağız. Cici cici hamile elbiselerini giyip doğuma gün sayacağız
Benim iğnelerim ve vajinal tabletim var hamilelik testi yapana kadar senin de var mi

Çok güzel hayaller bunlar ama iki buçuk senedir sadece hayal umarım artık bebeklerimize bizde kavuşuruz bende progestan hap var onu icicem ama yarın başlıcam

Çok güzel hayaller bunlar ama iki buçuk senedir sadece hayal umarım artık bebeklerimize bizde kavuşuruz bende progestan hap var onu icicem ama yarın başlıcam
Ben evliliğimin 6.ayında tedaviye başladim.Ve doktorumuz asilama sonrası tutmamasına hiç bir sebep yok dedi. Eşimin sperm sayısında düşüklük olduğunu bildiğim için çabucak tedavi olmak istedim. Esim 45 yaşında ben 33. Allah korusun tutmazsa tup bebeğe geçeceğim. Ama bu ihtimali düşünmüyorum bile inanıyorum ki anne olacağız❤

Yok eşimin sprem kalitesi çok iyi şükür sadece bende yumurta tembelliği var o kadar biz iki buçuk senelik evliyiz tam iki sene oldu tedaviye başladık 6 ay oldu hayla devam ediyoruz aslında olmaması için hiç bir sebep yok yumurtam büyüdü çok şükür catladıda eşimin sprem de yıkandıktan sonra bile iyi bakalım ne olucak

Merhaba test yaptınız mı

Merhaba canim Sabahtan baya gaz sancim oldu ama şimdilik geçti. Ama cok akıntım var. Doktorumu aradık normal dedi. Sen ne durumdasın.

Merhaba canim Sabahtan baya gaz sancim oldu ama şimdilik geçti. Ama cok akıntım var. Doktorumu aradık normal dedi. Sen ne durumdasın.
Bende ara ara kasık ağrısı var bide karnım yine ağrıdı bakalım pek ümitli değilim karnım ağrıdığı için

Daha 4 . Günün desin umudunu ne çabuk yitirdin böyle. Hayaller mucizeleri getirir. Şimdi sakince düşün güzel ve rahatça günlerini geçir sakın kendini üzme
İçimi rahatlattın Allah razı olsun çok teşekkür ederim inşallah ❤

Çok istiyoruz bu bebeği. Ben esimi 4 sene bekledim aslında eşim beni bekledi. Alzaimer hastası ananem vardi.yillarca ona baktım kendimi bildim bileli onunla yaşadım.o vefat etti.sikintiyla neredeyse menopoza girme riskim vardi.evligimin 8ayinda aşılamamı yaptırdım.33 oldu yaş anca evlenebildim :). Her türlü sıkıntıya göğüs gerdim kuvvetli bi yapim var ama olmazsa cok üzüleceğim. Ama gözümün yasinu silip evlat sahibi olana kadar pes etmeyeceğim bana çok iyi geldin tekrar teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…