askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Benşm
Bendede kas onarımı oldu ama bu çizgi yok ve bu çizgi olmaması daha iyi çizgi kotu gorunuyo.
Pardon bende karın germe olacagım da cizgi dediğiniz ne aceba?
geçmiş olsun öncelikle:) öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı görmem için beni de ekler misiniz? forumda yeniyim tam da nasıl kullanacağımı bilmişyorum ama çok merak ediyorum. İnternette bulduğum öncesi ve sonrası fotoğrafaları pek gerçekçi değil
aynı düşüncedeyim bende görmek istiyorum lütfen bana da yardımcı olun

Dün kontrolüm vardi, doktor göbek deliginden ve Iz kismini cok begendi yani iyi iyilesiyor dedi doktorum.ve en güzeli de sporuma artik basliyabilirim dedi:KK76::KK9::KK73:
Bugün 45 dak cardio yaptim yani kostum. Oh beee ne cok özlemisim yaaa! Yarin pilatesime de basliyacagim yaz yaklasti!!!

Yeni resim yüklemeye calisacagim gelecek günlerde...
Ameliyat sonrası göbek düzleşmiyormu spora gerek oluyormu?

merhaba kizlar...
ameliyatimdan tam 3 ay gecti resmi ekledim... kizlar nasil bi bakarmisiniz? karnimda hala biraz sislik ve hissizlik var normalmi bu acaba? bide rengi hala böyle koyu
Merhaba bende Ahmet Seyhana ameliyat olacagım ama ameliyat olmuş birinin resimlerini görmek istiyorum nasıl görebilirim bende

Kızlar ben acıbademdeyim şu an. Dr u bekliyorum. Birazdan operasyona giricem. Lipo ve tam germe yapılacak. Drla bir saat konuştuk. En son teknik ve yöntemleri kullanacak. Endeskopik olarak kas onarımı yapılacak.? Slim lipo 2 kullanacak. Bana şans dileyinnnn

Kızlar ben acıbademdeyim şu an. Dr u bekliyorum. Birazdan operasyona giricem. Lipo ve tam germe yapılacak. Drla bir saat konuştuk. En son teknik ve yöntemleri kullanacak. Endeskopik olarak kas onarımı yapılacak.? Slim lipo 2 kullanacak. Bana şans dileyinnnn
Canim gecmis olsun simdi cikmisindir ameliyattan kendine dikkat et iyi oldugun an yaz merak ederim
Cok mutlu ol :KK19:

Geçmiş olsun bildirimler bekliyoruz

Gecmis olsun

Eveeet….. sira geldi karin germe’ya. Cok uzun zamandan beri ilgilendigim bir Konu bu ama bununla baglantili iz yüzünden herzaman korkmus ve ve konuyu tekrardan kapatiyordum. Ama dönüp dönüp karsima cikiyordu.
Aslinda albümdeki resimlerden de gördügünüz gibi, benim cok feci bir durumum yok, üc cocuk tan sonra catlagim hic olmadi, ki her hamilelikte fena sisiyordum 20-25 kg aliyordum!!! Gecen sene ocak ayinda LazerLipoliz yaptirmistim Dr. Coskun Levent Tasci´da göbek ve simit bölgesinde, ama göbekten tam sonuc alamadim:KK43:, Dr Tasci demisti, tam sonuc Karingerme ile olur cünkü 3 cocuktan sonra kadinlarin %90 kaslar yerine oturmuyor ve kas onarimi gerek.
Gecen sene SIKI bir diyet yani protein agirlikli beslendim, yag oranimi epey düsürmüstüm ve düzenli SIKI bir spor yaptim:KK73:. Cok iyi forma girmistim, ama göbek kismindaki deri istedigim gibi bir türlü olmadi ve o zaman basladim karin germe ile ilgili forumlara bakmaya. Ama o izi gördügümde tirsiyordum…:KK17:.! Ama oturunca önden göbek az da olsa katlaniyor ya, giciiikkk oluyorummm :mad:ve ayrica biraz sisilik olsun mesela regl dönümünde hemen 5 aylik hamile gibi oluyorum, eee haliyle gevsemis kaslar calistigim okadar egzersize ragmen. Anliyacaginiz yoruldum artik!Söyle dümdüz, cikintisiz bir göbek istiyorummm hemde hemen istiyorummm:KK70:

Sali günü Doktorumla görüstüm ve ona karin germe istedigimi söyledim. Acaba mini karin germe ile istedigim görüntüye yani Baklava ve Adonis olur mu dedim. Dr bana mini germe sadece fazlalik bir deri sarkmasi varsa yani karin üst bölgesi SIKI ama alt kisminda gevsek olursa olur dedi ama SIKI bir karin ve Sixpack (baklava) istiyorsaniz klasik karin germe gerek dedi. Iz tabi daha uzun yani her tarfaftan 4 cm daha fazla olacak, ama sonuc dümdüz SIKI bir karin. Sonrada bana karin germe fotolari gösterdi. Inanilmaz, zaten daha önce canli bir hastasini görmüstüm. iz icin de 3 ay boyunca Tape ile saracagiz dedi ve birsene kalmaz iz cok SILIKLESIR dedi, tabiki herkesin deri kalitesi farkli oldugu icin herkesin iyilesme süreci farkli, meme izime bakti (gecensene meme büyütme ve diklestirme olmustum ona) ve karniniz ayni iyilesme süreci olacaksa, cok az ve ip kalinliginda bir iziniz kalir demisti.
Ayrica iz buna ragmen sizi 1 sene sonra, rahatsiz edecekse, izin üzerinden tenregninizden üzerinden Tatoo tekniginden gecin, bunu yapan bir hastasini gösterdi resimde, gercekten bakmakta ve bulmakta zorluk cektim izi. göbek deligini de büyük istemedigimi belirtim. karin deligi de yeni olacak ama orda hic bir iz olmiyacak cünkü isten dikis yapacak.

Ayrica Baklava görüntüsü de sonradan yapacaginiz egzersizlere bagli, karniniza ne kadar calisirsaniz o kadar baklava.... Eeeee yapmisken de tabiki biraz da Lipo olsun dedim yani heryerden bir modellage yani bir tiras yapsin diyorum mesela poponun sadece az birsey yanlardan, söyle J.Lopez mi desem Beyonce mi desem, gibi olsun. Popomu begenirim aslinda form olarak, ofis de calistigim icin oturmaktan mi ne, sadece yanlardan az birsey gitsin :KK48: dedim ve bacaklarin ic kismina istiyorum dedim, oda olur dedi, ama yinede bir gece düsünmemi tavsiye eti ve son kararimi ozaman bildirmemi istedi.
Kararimi ertesi gün bildirdim, yani kizlar anliyacaginiz büyük gün 27-11-2014:rolleyes:!!!!! 3,5 hafta kaldiiiiiiii…..:KK17:

Simdi karin icin egzersizimi biraktim, bazi yorumalrdan yola cikarak. Yani karin bölgeme calismiyorum taki esniye bildigi kadar esnesin ki, taki maximum germe olsun. Dogru mu kizlar??
Evet kizlar yorumlarinizi önerilerinizi alayim, simdiden ne yapayim, yemek icmek dikkat edeyim mi ameliyat öncesinden? Ilac olarak ne önerirsiniz? Iz konusunda fikirler? Neler götüreyim hastahaneye? Baska sormadigim seyler??
Haydiiiiii bekliyorummmmmm...
merhaba benim de dr um çoşkun bey kendisini iyi tanıyorum bir çok arkadaşımı da ona gönderdim kendimde 3 ya da 4 yıl önce laer lipoliz olmuştum sonuçtan çok memnundum ben aten çok zayıf bi kızım fakat bütün yağ göbekte toplanıyo benim sıkıntım buydu aslında belki de şansdı çünkü tek bi bölgeden aldı ve sonuç süper oldu taki hamilelik geçirene kadar bebişim çok iri bi bebekti ve benim göbeğim de haliyle çok büyüdü yine eski kiloma 5 ay içinde döndüm zaten e deli spor yapmaya başladım baktım bi bombelik var çoşkun beyi aradım o da burcu çok zayıf olduğun için kasların ayrılmış hamilelikte dedi iki yöntemi var 1. si klasik yntem 2 si endoskopik karın germe dedi kaslarımı dikip fazlalık deriyi alıcakmış zaten yağım çok çok azmış ölü deriyi sadece alıp işte kas dikme işlemi sie hangisi uygulandı acaba ve çok acılı bi operasyon mu yardımcı olursanı sevimirim

merhaba yumurcakburcu,
evet hamilelikte maalesef kaslar ayriliyor ve onun onarimi ameliyatla olur. benim ki klasik karin germe ve aynizamanda kas onarimi yapildi. agrim fazla yoktu, ama hareket olarak zorlandim. ilk 5-7 gün yardimci gerek ayaga kalkmak ve yürümek icin. 1 haftadan sonra toparlaniyorsunuz ve 2,5 haftadan sonrada yavas yavas eski hayatiniza dönüyorsunuz. herkes degisik geciriyor. tabiki hapsirmak veya öksürmek gibi cok kötü agriyordu, yapmamak icin elimden geleni yapiyordum.

ama sonuc harika. bu ay 1,5 sene olacak. iyiki de olmusum. ben sadece Lipoyu Levent beyde yaptirdim. karingermeyi almanyada yaptirdim.
Y yumurcakburcu

merhaba yumurcakburcu,
evet hamilelikte maalesef kaslar ayriliyor ve onun onarimi ameliyatla olur. benim ki klasik karin germe ve aynizamanda kas onarimi yapildi. agrim fazla yoktu, ama hareket olarak zorlandim. ilk 5-7 gün yardimci gerek ayaga kalkmak ve yürümek icin. 1 haftadan sonra toparlaniyorsunuz ve 2,5 haftadan sonrada yavas yavas eski hayatiniza dönüyorsunuz. herkes degisik geciriyor. tabiki hapsirmak veya öksürmek gibi cok kötü agriyordu, yapmamak icin elimden geleni yapiyordum.

ama sonuc harika. bu ay 1,5 sene olacak. iyiki de olmusum. ben sadece Lipoyu Levent beyde yaptirdim. karingermeyi almanyada yaptirdim.
Y yumurcakburcu
Ya merhabalar almanyanin neresinde yaptirdiniz

merhaba yumurcakburcu,

Y yumurcakburcu
Canım merhaba, bu yaz bende amaliyat olacam İsviçre'de yaşıyorum. Bu Yüzden birkarede iyi sonuç almak istiyorum. Yazılarının tamamını okudum ve sonucu görmek istiyorum. Beni izlermisin lütfen. Teşekkürler

X