Avon da satış temsilcisi olmak

Bakıldığında zor bir iş. Altına üye yapman lazım satıştan çok. Altındaki üyeler satış yaptıkça bir kazanç sağlarsın. He satış yaparak da kazanırsın ama asıl kazanç sistemi bu şekilde.

Bu tür katalogla satış yapan firma ürünlerini kendiniz tercih edip kullanıyorsanız , üye olup almak eskiden mantıklıydı. Şu an asgari sipariş limiti ne kadar oldu , gönderi ücreti geldi mi , iade gönderimi ücretlendirildi mi bilmiyorum.

Kozmetik ürün satışı yapan marketlerin ( grat!s,wats..s,rossm@n... vb ) açılmasıyla avon vb nin halen çok talep edildiğini düşünmüyorum. Benzer ürünleri aynı fiyat seviyelerinden , görerek alabiliyoruz artık.

Vaktinizi ayırdığınıza değmeyeceğini düşünüyorum.

E Esila09 un yorumu yanlış anlaşılmış sanırım. Avon u çok onaylamadığını , Avondan değil de ; hayvan deneyi yapmayan farklı markalardan ilerlemesini önermiş.

Evet aynen böyle yeni markaların ilgi çekmesinden ilerleyebilir

Katalogla satış yapan firmalardan alışveriş yapan çok kişi kaldığını sanmıyorum.

İnternet sitelerinin kampanyaları , kozmetik marketlerdeki ürün çeşitliliği ve kampanyaları daha uygun oluyor.

Katalogla satış yapan firmanın ürünlerini kişi kendi kullanıyorsa , üye olmak avantajlıydı eskiden ; şu an hala avantajlı mı bilmiyorum.

Çevremde hiç avon kullanan yok. Artık çok az kişi kullanıyordur sanırım. Ürünleri çok dandik, parfümleri kalıcı değil. Muhtemelen satın alan arkadaşların birdaha almayacaktır.

Ben şahsen gidip görerek alıyorum, ama artık Trendyol, Hepsiburada falan 1000 cesite zaten ulasiyosun, yorum okuyosun, fiyat karsilastiriyosun, Avon çok eskide kaldı.Bi de kalitesizliği dillere destan.

merhaba ben öğrenciyim ama part time iş bulamıyorum acaba okul haricinde yapılacak bir işmi

Zaten öyle hepsi ürün karşılığı reklam +story ücretleri post ücreti milyonlar kazandı ve bu vasifsizlara inanıp her linki tıklayıp onlara milyonlar kazandıran aklını biyeere bırakmış insanlar ayreten Farmasi networkta binlerce üye kazandırıp kendileri oturdukları yerde alta çalışan üyeler sayesinde milyonlar kazanan insanlar buna inanıp her boku tanıtıp her üründen alan insanlar kendileri Google yazıp alacakları şeyleri bunlardan link diye yalvarip isteyen tayfa daha neler..

Bizim de tarih öğretmenimiz avon temsilcisiydi, ondan bir şeyler alırdım :) Avonun müşterisi çoktur mutlaka alıcısı çıkar. Ben farmasi ve oriflame e de üyeyim. Onları da bir araştırın bakın derim.

Avon önermiyorum bi insan satöadan önce ürünleri kendi deneyip kullanmalı ben kullandım memnun kalmadım o yüzden üye olmadım .Farmasi in ürünlerini kullandım memnun kaldım şu an farmaside müdürüm . Üstlerine kazandırırsın diye bir şry yok . Senin primin üstündeki kişiden kesilir bu zincirleme ilerleyen bir şey . Herkes emek verdiği kadar kazanır. ben ilk müdür olduğumda maaşım 2000 küsürdü altımda 2 kişi seviye almıştı sadece . Ne kadar emek verirsen o kadar karşılığını alırsın. Düşünürsen özelden yardımcı olurum . İlla üye olacaksın diye bir şey yok bilgi almak içinde yazabilrsin

avon , Farmasi vs ürününü alacaksam bilindik alışveriş sitelerinden alıyorum hiç satıcıdan almadım şahsen. Yani kendm satıcıdan almadığım için kimse de almazmış gibi geliyor

avon , Farmasi vs ürününü alacaksam bilindik alışveriş sitelerinden alıyorum hiç satıcıdan almadım şahsen. Yani kendm satıcıdan almadığım için kimse de almazmış gibi geliyor
Satıcıdan alana kadar üye olup indirimli alabiliyorsun katoloğ fiyatı ile üye olanlara geliş fiystları arasında %30 %40 fark var

Cnim ben avindan star temsiciyim..Artık eskiai kadar satış olmuyor malesef bazilari stok yapıp sonradan 30 20 TL'ye satıyor ki şu andan katalokta 80 90 TL'den aşağı parfüm bulmak zor..Herkes bu şekilde satmaya başladığı için hiç bir kararın olmuyor..tafsiye etmem..bende artık isteyen olursa cevreme getiriyorum onun dışında eskisi gibi 5 6 7 TL gibi satış yapılmıyor.

Ben uzun yıllar boyunca çalıştım hem altın hem platin liderliklerim oldu açıkcası ne kadar zaman ayırıp emek verirseniz her işte olduğu gibi meyvesini ancak öyle alırsınız avonun çalışma ortamı güzel ekiptekilerin enerjisi hep yüksek oluyor zaten satışçılar genelde enerjisi yüksek insanlar oluyor mühendis, öğretmen, doktora öğrencisi, o kadar çok farklı yerlerden sektörlerden çalışan arkadaşlarım oldu ki sosyal hayata katkısıda çok büyük bu açıdan sürekli canlı tutuyor sizi sistem. Soruları olan varsa içtenlikle yanıtlayabilirim :)

Farmasi düşünürseniz bilgi verebilirim

Eskiden olsa kesin yap derdim ama simdi bilemiyorum heryerde avon vb satislar yapiliyo
Ama satis kabiliyetin warsa dene hicbirsey kaybetmezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…