Avon da satış temsilcisi olmak

çevrem var aslında kurumsal bir firmada çalışıyorum Cumartesi pazarım boş sosyal hayatımda da aktif biriyim denilebilir ne kadar süre yaptınız siz?
Ya süpermiş o zaman bizim zamanımızda yoktu ben 3 sene yapmıştım şimdi çocuktan vaktim olsa tekrar başlardım aslında

Deneyebilirsin hem ürünlerini indirimlide alıyosun karı yüksek oluyo

Avon yapma.Baska markalar dene.Eger kendinde o gucu bulabiliyorsan.Cevren yok diyene de aldirma.Cevreyi onunla yapacaksin zaten.Networking anlami o zaten.Iyi bir liderle calis.
Çok teşekkür ederim motive ettin beni Çevremde avonda temsilci olan insanlar var güzel gelir elde ediyolar ve köklü bi firma o yüzden tercihim avondan yana

avon , Farmasi vs ürününü alacaksam bilindik alışveriş sitelerinden alıyorum hiç satıcıdan almadım şahsen. Yani kendm satıcıdan almadığım için kimse de almazmış gibi geliyor
Bilindik alışveriş sitelerinde epey pahalı oluyor sitenin kestiği komisyondan dolayı birde satış temsilcileri daha ucuzdan aldığı için daha ucuza satabiliyor oradan insanları çekebilirler

Ya süpermiş o zaman bizim zamanımızda yoktu ben 3 sene yapmıştım şimdi çocuktan vaktim olsa tekrar başlardım aslında
baktımda şimdi e-ticaret olarakta yapılıyormuş mağaza açıp o şekilde çok daha kolay olur dimi?

Avon konusunda yorum yapamam ama internetten satış yaparak para kazanan çok insan var vakti olan deneyebilir bence

Eskiden ne kadar özenirdim kozmetik ürünleri satan kişilere Şimdi 2 çocuk annesi olarak sadece okumakla yetiniyorum bu konuları

merhaba ben öğrenciyim ama part time iş bulamıyorum acaba okul haricinde yapılacak bir işmi
Evet yaparsın sitesinde başvuru kısmı var zaten oradan daha detaylı bilgi alırsın ben eskiden öğrenciyken yapmıştım yani şu anki sistem nasıldır bilemiyorum

baktımda şimdi e-ticaret olarakta yapılıyormuş mağaza açıp o şekilde çok daha kolay olur dimi?
Aynen internetten satmak çok daha kolay olur oradada bi mesai yapman lazım tabi ama değer diye düşünüyorum benimde vaktim olsa keşke şuan ama ilerde düşünebilrim

Çevrem de vaktim de var satış deneyimim de oldu hem severek yapmıştım hem iyi satış yapıyodum o yüzden çok hevesliyim
Çevreniz ve satış deneyiminiz olduğu için bence bir değerlendirin. Naçizane fikrim Avon tercih etmeyin çünkü daha geniş çaplı markalar networkler mevcut
2 yılı aşkındır bu işin içerisindeyim fikir isterseniz verebilirim

Merhaba bende bu işi ek gelir olarak yapmak istiyorum hali hazırda biyerde çalışıyorum fakat yetmiyor acaba başka yerde çalışırkende bu işi yapmam mümkün mü?
Tabikide yapabilirsin hatta o şekilde başlayıp işini bırakanlar bile oldu zaten ilk başlarda yakın çevrenle başlıyorsun daha sonra alanın genişliyor ama internet üstündende anlıyorsan yapabilirsin

Tabikide yapabilirsin hatta o şekilde başlayıp işini bırakanlar bile oldu zaten ilk başlarda yakın çevrenle başlıyorsun daha sonra alanın genişliyor ama internet üstündende anlıyorsan yapabilirsin
aaa süper oldu bu şekilde o zaman hem işi bırakmamış olurum uğraştığına değiyor mu peki benim çok çevrem yok yeni taşındım internetten yapılabilmesi benim için iyi olur

aaa süper oldu bu şekilde o zaman hem işi bırakmamış olurum uğraştığına değiyor mu peki benim çok çevrem yok yeni taşındım internetten yapılabilmesi benim için iyi olur
Aynen işi bırakmadan da devam edebilirsin fakat internet üzerinden satış yapmayı düşünüyorsan biraz zaman ayırman lazım ki sipariş alma takibi kargosu vs onun dışında değermi dersen kesinlikle değer diyorum

Teşekkürler canım sanırım ikisini idare edebilirim herşey yolunda giderse belki sadece buna yoğunlaşırım:))

avon zamanı geçti bence , yerli organik ürürnlere yönelin . .. kimse almıyor avon

Evet yaparsın sitesinde başvuru kısmı var zaten oradan daha detaylı bilgi alırsın ben eskiden öğrenciyken yapmıştım yani şu anki sistem nasıldır bilemiyorum
Çok teşekkürler bakayım en iyisi karının yüksek olduğunu duymuştum şansımı deniym

Bende ürünleri kullanarak başlamıştım daha sonra çevremdekilerin baskısıyla iş olarak yapmaya başladım uzun zamandırda çok severek yapıyorum iyi ki başlamışım diyorum.
Uzun zamandır çalışıyormuşsunuz bişey sorucaktım doğrumu bilmiyorum acaba kişinin hem kendi yaptığı satıştan hem de üye yaptığı kişiler tarafından kazanç sağlıyor diye hatırlıyordum doğrumu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…