Babam annemi aldatıyor

rouges

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.385
2.216
Maddi olarak sıkıntı yok çok şükür annemin. İstedigini yapabilir ama işte hasta o kadar sene babama emek verdi her seyine katlandı. Babamın peşinden şehir şehir dolaştı. Valla ya evlilikten soğuyorum. annem çok guvenirdi bende guvenirdim bu konuda çok üzüldüm anneme ben bakarım yanimada alırım sonuna kadar arkasındayım. Annem kaldırabilir mi mesele bu işte . Annem öğrense kesin boşar. Yüzüne bile bakmaz annem ama işte evhamlı içli hasta
Aslında babana iki çift laf etsen için rahatlar.
Hesap sorma gibi değil . Kendini savunmaya geçmesine fırsat vermeden.
Üzücü bir durum haklısın. Annen kaldırabilir mi sen daha iyi bilirsin.

damlacross

Savaşacağım tek şey içimdeki diğer ben...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
741
3.255
Eşinizi bu işe karıştırmayın bence annenizede söylemeyin sanırım bundan sonra boşanacak hali yok ki öyleyse hasta olmasına gerek yok.Bu işi siz halledin gerekirse babanızla siz konuşun eğer onuda yapamam diyorsanız daha fazla kurcalamayın zor olanıda bu sanırım :KK43:

demetc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
1.443
1.785
Eşime söyledim oda üstü kapalı zarf atarım dedi ama babam inkar edince söylemiş benim hesabina girdiğine dikkatli o'+)9

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 479 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :85 Kg.

pembikk

İnsanlar güvenilmeye layık değiller.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.764
3.023
Aşk meşk olayları oldugunu sanmıyorum kadın babanızı kullanıyor gibi geldi.. ama tabi buda saçma. Kadını arasanız zaten çirkef bi insandır ugrasamazsiniz.. sizde çirkef olabiliyorsanız deneyin derim 👌🏻

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.634
27.259
Burada okudugum buna benzer konulardan ya da etrafimda gorduklerimden sunu soyleyebilirim. Kadinla konusmak birseyi degistirmiyor. Yani kadin siz "babam evli, birak babami" deyince birakmayacak. Cunku genelde oyle oluyor. Hatta bu tipler cok yuzsuz ve cirkef cikiyor. Muhtemelen babanizin parasini somurmek asıl derdi. Spor ayakkabi ve kontor istemesi de bunun gostergesi. Annenize soylemenize gelince anneniz bosanmayacaksa bu onu uzmekten baska bir ise yaramaz. Diyecegim o ki olayin asıl suclusu babaniz ve kadinin babanizi birakmasi ile bitmez bu, babaniz bu sefer de baska kadin bulur. Olay babanizda bitiyor. Yani babaniz kadini birakmali ya da anneniz bosanarak kurtulmali.

demetc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
1.443
1.785
Kadını aradım ama telefonu kapalıydı çirkef olamam ya

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.

demetc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
1.443
1.785
Burada okudugum buna benzer konulardan ya da etrafimda gorduklerimden sunu soyleyebilirim. Kadinla konusmak birseyi degistirmiyor. Yani kadin siz "babam evli, birak babami" deyince birakmayacak. Cunku genelde oyle oluyor. Hatta bu tipler cok yuzsuz ve cirkef cikiyor. Muhtemelen babanizin parasini somurmek asıl derdi. Spor ayakkabi ve kontor istemesi de bunun gostergesi. Annenize soylemenize gelince anneniz bosanmayacaksa bu onu uzmekten baska bir ise yaramaz. Diyecegim o ki olayin asıl suclusu babaniz ve kadinin babanizi birakmasi ile bitmez bu, babaniz bu sefer de baska kadin bulur. Olay babanizda bitiyor. Yani babaniz kadini birakmali ya da anneniz bosanarak kurtulmali.
Aslında hiç öyle huyları yoktur babamın 30 senelik biliyorum babam çalıştığı için hic çalışmasını da istemiyoruz ama can sıkıntısından calisiyor resmen annemde yanında değil tamamen boşluktan bence mesajlardan anladığım kadarla hiç bulusmamislar kadın gelsene diye şarkı bile atmış babam bildiğimizi biliyor utanır gitmez belki

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.634
27.259
Aslında hiç öyle huyları yoktur babamın 30 senelik biliyorum babam çalıştığı için hic çalışmasını da istemiyoruz ama can sıkıntısından calisiyor resmen annemde yanında değil tamamen boşluktan bence mesajlardan anladığım kadarla hiç bulusmamislar kadın gelsene diye şarkı bile atmış babam bildiğimizi biliyor utanır gitmez belki
Antropoz donemine girmis erkekler de bazen bu tip seyler olabiliyor. Babamin bir arkadasi da antropoz doneminde garip davranislar sergilemisti. Saclarini omuzlarina kadar uzatti, 10 parmagina kocaman kocaman yuzukler takti, dislerini yaptirdi, giyim tarzi degisti...sanirim yaslanmayi kabul edemiyorlar. Babaniz neden yapti bilemem, bosluktan da olabilir. Ama yaptigi da dogru degil. Ya annenize verdigi sadakat sozunu tutsun ya da adam gibi bosansin annenizin arkasindan is cevirmesin.
Bazi erkekler aileden biri ogrenince nasilsa biliyor diye daha rahat davranabiliyor. Yani babaniza bildiginizi soylemeniz dogru olur mu bilmiyorum ama tek bildigim bu is sizin vazgecirmenizle bitmez, babanizin kendi istegiyle o kadindan vazgecmesiyle biter.

Rainbow21212121

Amor Fati...
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
228
191
Babanızla konuşsanız haddini bil tarzı bir muamele ile karşılaşma ihtimaliniz var,anneniz belki hissediyor,belki bilip te göz yumuyor olabilir, sağlığı da yerinde değilmiş,soylemeseniz daha iyi gibi.İçiniz içinizi yer fakat sonradan ortalık karıştıran konumuna düşme durumunuz olabilir. Baba kafaya koyduysa her türlü yapar zaten o kadın bu kadın fark etmez. Yaptıklarından zarar görene kadar devam edecektir. Dipnot: Çok benzerine şahit oldum,annenin haberi oldu,emekli maaşını başkalarına yedirmem diyerek ayrılmadı,baba artık yapmadığını söylüyor(yersen). Ortaya çıkaran çocuk ve baba
artık görüşmüyorlar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1767 gün geçti.

kkarems

Buzz ışık yılı misali,sonsuzluk ve ötesine 🌠
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.258
958
Erkek zihni...!
Kız evlada sahip ve ona yapılmasını istermiydi acaba bu hareketi,aslaaa.
Karşı çıkmak ne kelime namus ile ahlak ile dövünürdü ama ya kendisi?

(Benim babamda affınıza sığınıyorum pejo görüşmüyorum kendileriyle biri aldattı diye sövüyordu öteki yatak muhabbeti yapıyordu bildiğin rezillikti ve eşimi işin içine katmışlardı ben söylememe rağmen)
Eşini karıştırma derim yarın öbür gün baban ne ki lafını duymak çok ağır olabilir çünkü insan oğlu bu,benim eşim biliyor çünkü ailemin benden korkularına ılımlı çözüm odaklı yaklaştığı için ben daha keskinimdir fakat korkmuyor değilim senin ailen ne ki diyeceği için bu hayatın bir gerçeği sonuçta lakin en büyük oranda karakter meselesi.
Kadınla asla muhattap olma derim fikrimce...
Direkt konu muhatabı sensin ve baban.
Koruyuculukta bir yere kadar olabiliyor annen çok masum gibi anlattığına göre.
Benim ki tam bir şeytandı en son ki olaylarında aldatıyor gel beni kurtar dedi bulaştım bulaşmaz olaydım lakin babamla hiç muhattap olmadım bu konuda zaten önceleri de biliyordum.

Ama annen hiç birşeyi bilmiyor aslında en en en masum anneciğin.. uzun uzadıya yazdım benden paha biç diye,ya susacaksın ama rızk kullanma durumu var konu muhatabın direkt baban olduğu için sadece ikiniz konuşup konuyu kapattıracaksın.
Şöyle ki atıp tutsak bile malesef erkekler bu şekil. Erkek nefsini tutamıyor kadında ölene kadar tutabiliyor en nokta farkımız da bu. Yani ne kadar asıp kessek linçlesek hepsi tantana olur.

Net keskin bir şekilde susmayacaksan olayı senin çözümlemen gerekiyor. Büyük bir yük Rabbim babana akıl sana da güç versin🙏🏻