Babam annemi aldatıyor

Burada okudugum buna benzer konulardan ya da etrafimda gorduklerimden sunu soyleyebilirim. Kadinla konusmak birseyi degistirmiyor. Yani kadin siz "babam evli, birak babami" deyince birakmayacak. Cunku genelde oyle oluyor. Hatta bu tipler cok yuzsuz ve cirkef cikiyor. Muhtemelen babanizin parasini somurmek asıl derdi. Spor ayakkabi ve kontor istemesi de bunun gostergesi. Annenize soylemenize gelince anneniz bosanmayacaksa bu onu uzmekten baska bir ise yaramaz. Diyecegim o ki olayin asıl suclusu babaniz ve kadinin babanizi birakmasi ile bitmez bu, babaniz bu sefer de baska kadin bulur. Olay babanizda bitiyor. Yani babaniz kadini birakmali ya da anneniz bosanarak kurtulmali.

Burada okudugum buna benzer konulardan ya da etrafimda gorduklerimden sunu soyleyebilirim. Kadinla konusmak birseyi degistirmiyor. Yani kadin siz "babam evli, birak babami" deyince birakmayacak. Cunku genelde oyle oluyor. Hatta bu tipler cok yuzsuz ve cirkef cikiyor. Muhtemelen babanizin parasini somurmek asıl derdi. Spor ayakkabi ve kontor istemesi de bunun gostergesi. Annenize soylemenize gelince anneniz bosanmayacaksa bu onu uzmekten baska bir ise yaramaz. Diyecegim o ki olayin asıl suclusu babaniz ve kadinin babanizi birakmasi ile bitmez bu, babaniz bu sefer de baska kadin bulur. Olay babanizda bitiyor. Yani babaniz kadini birakmali ya da anneniz bosanarak kurtulmali.
Aslında hiç öyle huyları yoktur babamın 30 senelik biliyorum babam çalıştığı için hic çalışmasını da istemiyoruz ama can sıkıntısından calisiyor resmen annemde yanında değil tamamen boşluktan bence mesajlardan anladığım kadarla hiç bulusmamislar kadın gelsene diye şarkı bile atmış babam bildiğimizi biliyor utanır gitmez belki

Aslında hiç öyle huyları yoktur babamın 30 senelik biliyorum babam çalıştığı için hic çalışmasını da istemiyoruz ama can sıkıntısından calisiyor resmen annemde yanında değil tamamen boşluktan bence mesajlardan anladığım kadarla hiç bulusmamislar kadın gelsene diye şarkı bile atmış babam bildiğimizi biliyor utanır gitmez belki
Antropoz donemine girmis erkekler de bazen bu tip seyler olabiliyor. Babamin bir arkadasi da antropoz doneminde garip davranislar sergilemisti. Saclarini omuzlarina kadar uzatti, 10 parmagina kocaman kocaman yuzukler takti, dislerini yaptirdi, giyim tarzi degisti...sanirim yaslanmayi kabul edemiyorlar. Babaniz neden yapti bilemem, bosluktan da olabilir. Ama yaptigi da dogru degil. Ya annenize verdigi sadakat sozunu tutsun ya da adam gibi bosansin annenizin arkasindan is cevirmesin.
Bazi erkekler aileden biri ogrenince nasilsa biliyor diye daha rahat davranabiliyor. Yani babaniza bildiginizi soylemeniz dogru olur mu bilmiyorum ama tek bildigim bu is sizin vazgecirmenizle bitmez, babanizin kendi istegiyle o kadindan vazgecmesiyle biter.

Babanızla konuşsanız haddini bil tarzı bir muamele ile karşılaşma ihtimaliniz var,anneniz belki hissediyor,belki bilip te göz yumuyor olabilir, sağlığı da yerinde değilmiş,soylemeseniz daha iyi gibi.İçiniz içinizi yer fakat sonradan ortalık karıştıran konumuna düşme durumunuz olabilir. Baba kafaya koyduysa her türlü yapar zaten o kadın bu kadın fark etmez. Yaptıklarından zarar görene kadar devam edecektir. Dipnot: Çok benzerine şahit oldum,annenin haberi oldu,emekli maaşını başkalarına yedirmem diyerek ayrılmadı,baba artık yapmadığını söylüyor(yersen). Ortaya çıkaran çocuk ve baba
artık görüşmüyorlar.

Erkek zihni...!
Kız evlada sahip ve ona yapılmasını istermiydi acaba bu hareketi,aslaaa.
Karşı çıkmak ne kelime namus ile ahlak ile dövünürdü ama ya kendisi?

(Benim babamda affınıza sığınıyorum pejo görüşmüyorum kendileriyle biri aldattı diye sövüyordu öteki yatak muhabbeti yapıyordu bildiğin rezillikti ve eşimi işin içine katmışlardı ben söylememe rağmen)
Eşini karıştırma derim yarın öbür gün baban ne ki lafını duymak çok ağır olabilir çünkü insan oğlu bu,benim eşim biliyor çünkü ailemin benden korkularına ılımlı çözüm odaklı yaklaştığı için ben daha keskinimdir fakat korkmuyor değilim senin ailen ne ki diyeceği için bu hayatın bir gerçeği sonuçta lakin en büyük oranda karakter meselesi.
Kadınla asla muhattap olma derim fikrimce...
Direkt konu muhatabı sensin ve baban.
Koruyuculukta bir yere kadar olabiliyor annen çok masum gibi anlattığına göre.
Benim ki tam bir şeytandı en son ki olaylarında aldatıyor gel beni kurtar dedi bulaştım bulaşmaz olaydım lakin babamla hiç muhattap olmadım bu konuda zaten önceleri de biliyordum.

Ama annen hiç birşeyi bilmiyor aslında en en en masum anneciğin.. uzun uzadıya yazdım benden paha biç diye,ya susacaksın ama rızk kullanma durumu var konu muhatabın direkt baban olduğu için sadece ikiniz konuşup konuyu kapattıracaksın.
Şöyle ki atıp tutsak bile malesef erkekler bu şekil. Erkek nefsini tutamıyor kadında ölene kadar tutabiliyor en nokta farkımız da bu. Yani ne kadar asıp kessek linçlesek hepsi tantana olur.

Net keskin bir şekilde susmayacaksan olayı senin çözümlemen gerekiyor. Büyük bir yük Rabbim babana akıl sana da güç versin🙏🏻

X