Bacak inceltme hakkında

• Konu Sahibi bossnes
yaaa banacok ii gelio cünkü bnmkiler kalıııııııııın ama gevşek su gibin :) sıkılaşınca inceliola.r.
seninki eğer sıkıysa sadece EL MASAJIYLA inceltebilirsin hayatım yada imkanın yoksaaa 50 ytl ye hafta 3-4 masaj yaptırmaya, o zaman alcan merdaneyi habirem masaj yapcan ileri geri...el masajı takviyesi de yapcann gevsicek, yağları toksinlerle atcann, sonraaa sıkılaşmak icin yürücen

• Konu Sahibi bossnes

sexiiiiii bacım benim, denicem yazdıklarını :1hug:

• Konu Sahibi bossnes
arkadaşlar benim bacaklarımın iç kısmı cılk cılk olmuştu.power plate gittim ...önce biraz olursa olur bakalım nolcak dedim..bir iki seans denerim dedim..bir kaç yıldan bu yana selülitlerimde oluşmuştu son zamanlarda bayağı kötü bir hal almıştı....neyse uzatmıyım, power plate in ilk seansından sonra bile bile inanamadım 15 dakka aynanın karşısında durdum....ben böle bişey görmedim..bende sezen aksu nun bi röportajında okumuştum..power plate kullanıyomuş sürekli..benim bacaklarımla ilgili bütün sorunlarım gitti..şimdi bel çalışıyoz..oda 2 cm inceldi..eğer kas yapmak isteyen arkadaşlar varsa sadece o bölgeyi çalıştırabilir..3 hafta oldu ben başlayalı ... belim için hala devam ediyorum..

• Konu Sahibi bossnes
arkadaşlar merhaba:)
bacak inceltme sorunu bende genetik bir durum sanki.şekil itibariyle annemin bacaklarına oldukça benziyor.spor yaptıgım zamanlarda inanılmaz bir kas oluşumu hissediyorum.sorun şu ki,spordan kaçtıgım yok ama kas oluşumundan kaçıyorum!uzun süre paten kaymıştım zamanında,bacaklarımın kalın görünmesinde bunun da etkisi büyük..ama benim istediğim kesinlikle kaslı kalın bacaklar değil.yağlarından arınmış normal görüntüde bacaklar.spor yapsam kas oluyo,krem yöntemleri de pek inandırıcı gelmiyo..son zamanlarda 'leg magic' isimli bi aletle ilgilenir oldum..internette yabancı sitelerdeki yorumları bile okudum.olumlu ve olumsuz yorumlar neredeyse eşit.işe yarıyor mu çok merak ediyorum.umarım içimizde kullanan birileri vardır ve cvp yazar.buradaki yorumları oldukça kıymetli ve geçerli buluyorum.gelen yorumlara göre satın almaya karar vericem..yardımcı olursanız sevinirim..diğer önerilere de açığım:)
görüşmek üzere:):)

• Konu Sahibi bossnes
Bacaklarınızın incelmesi için spor+diyet yapmaktan başka çareniz yok arkadaşlar, spor salonuna gitme imkanınız varsa ağırlık çalışacaksınız, az ağırlık sık tekrar prensibi ile...bu sayede ilk 10 gün bacaklarınızda şişme meydana gelse bile sonraki zamanlarda düzenli olarak çalıştığınızda kaslarınızın uzadığını ve bacaklarınızın inceldiğini görecekseniz,ayrıca eğer varsa selülitlerdende kurtulmuş olacaksınız Bu arada BOSHLUK isimli kullanıcı arkadaşım1.65 boya 50 kilo bayanlar için çok normal bir kilo değil,sakın darılmayın ama maalesef biz hanımlar için tehlikeli bir değer boy ile kilo arasındaki 15 fark yani yağlanmaya doğru gidiyorsunuz eğer yaşınız 50 olsaydı bu değer sizin için mükemmel denebilirdi fakat henüz yaşınız 21,ileride sorun olmaması için lütfen dikkat edin tam sınırdasınız sporla birlikte diyet yaparak uzun vadede(4 ay) 2-3 kilo zayıflamanız sizin açınızdan daha iyi bir sonuç almanıza neden olacaktır.
Bu arada spor salonuna gidemeyen arkadaşlara evde step yapmalarını öneriyorum, oturup kalkma ve ters bisiklet hareketinide deneyebilirsiniz...Umarım kimseyi incitmemişimdir ama profesyonel bir sporcu olarak uyarı yapmadan geçemedim...

• Konu Sahibi bossnes

Benimde bacaklarımın üst kısmı ve içi aynen dediğiniz gibi cılk cılk bende estetik düşünüyordum!!!Nedir bu power plate biraz açarmısınız kaç seans gittiniz ne kadar yani gerçekten sıkılaşıp toparlandımı?Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim:sm_cool:

• Konu Sahibi bossnes
offf ya benimde bacaklarım kalın
kiloda aldım nefret ediyorum bi türlüde diyete başlayamıyorum
off offf çok zor

• Konu Sahibi bossnes
DOPAMİN senin yazdığın ürünle bende ilgileniyorum ama hiç yorum bulamadım ne yapçam bilmiyorum sen bişeyler bulabildinmi ama fiyatıda fena değil çok kararsızım ama aklımada yattı sen ne yaptın almayı düşünüyormusun?

• Konu Sahibi bossnes
sellülit ve bacak inceltme için power max kullanan var mı
power plateteki randımanı alır mıyız
lütfen bildiğiniz birşeyler varsa yazın
powermax uzuc ama hakkında hiç kullanıcı yorumu yok:çok üzgünüm::sm_confused::uhm:

• Konu Sahibi bossnes
kızlar benimde acilen bacaklarımı inceltmem gerekiyor sonuç alan arkadaşlar warsa lütfen yazsınlar fisfisfis çok merak ediyorum...

• Konu Sahibi bossnes
power plate den sonuç alan warsa demek istedim:)

• Konu Sahibi bossnes
Selamlar,

power plate e 5. kez gittim en son dün akşam. daha 12 seansım var :) aletin üstünde 10 dakika kalmama rağmen ilk seanstan itibaren bacaklardaki kasların tam kapasite çalıştığını hissediyorsun.Benim sorunum gevşek ve bol selülitli bacaklar olduğundan tercih ettim. Ayrıca verdiği titreşimden tüm vücutta şimdiden toparlanma olduğunu görebiliyorum.bunun yanında power plate sonrası 45 dk.kadar tempolu yürümeminde faydası oluyor sanırım.gelişmeleri yazarım.

• Konu Sahibi bossnes
arkadaşım şöyle bir göz attımda forumdaki yorumlara çok fazla yanlış bilgiler var kremler basit egzersizler vs...siz hiç kıtlık çeken yerde kalın bacaklı insan gördünüz mü?
1 öncelikle yağ konusunda hassas olmak gerek hiç tüketmeyn demiyorum çünki a d e ve k vitaminleri yağda çözünür tabi fazlası direkt olarak vücütta depolanır bu depolama işlemi bayanlarda öncelikli olarak basen hamstring(arka bacak)popo diye devam eder
2. ilk 30 dk da vüct karbon hidrat 30-60 dk da karbonhidrat yağ ve 90 dk süren egzersizlerde tamamen yağ yakılır..
yani siz iki basit egzersizle yağlarınızı eritemessiniz örnek olara 20 dk yürüyüş dinlenme 20 dk bi yürüyüş daha yaparak yağ yakabilirsiniz

son olarakta size önereceğim bir hap var dikartin bu hap ne işe yarıyor vücu ilk olarak enerji tüketiminde karbonhidratları kullanır daha kolay çözüldüğü için ama bu hapı spordan 1 önce içip egzersize başlayınca direkt yağları yakıyor... bana sorarsanız ben hiç kullanmadım... çünki bende yağ yok...

• Konu Sahibi bossnes
sormak istedğiniz bi konu olursa boyunuzu kilonuzu antrenman durumunu mail atın size kısa sürede cevaplmaya çalışırım... birde sakın ola aletlere girmeyin evet zayıfltyr yada öyle görnyor fakat bırakınca kendinizi hiç görmek istemiyeceksnz.... kendi, kas kitlenizle egzersizleri yapınn...

• Konu Sahibi bossnes
boy kilo indeksinize bakınca gayet iyi evet dediğiniz gibi kesinlikle genetiğin de etkisi var... eğer ince bacaklı olmak istiyorsanız uzun egzersizler yapmanızı öneririm ör 40 dk hızlı yürüyüş yad 20+15 hafif tempo koşu vb... gibi birde margarin gibi yağlar tüketmeyin çünki vücütta depolandığında vücut yediğimiz katı yağları eritemiyor ve buda size basen kalınbacak büyük popo olarak geri dönüyor...

• Konu Sahibi bossnes
evet kesinlikle genetiğin etkisi var yanlız hiç değiştiremicez anlamını taşımıyor... diz altı derken bilek bölgelerimi yoksa gastrocnemius ve soleus kasların(topuğun yklşk 10 cm yukarısında çiftbaşlıklı kaslar) mı kalın bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım...

• Konu Sahibi bossnes
twist shape yi kullanman çok yanlış kesinlikle bir sonuç alamassın koşu bandına gelince giymiş olduğun ayakkabının altı kalın ve düz taban olmamalı yoksa dizlerine ve bileklerine zarar verir ayakkabı yönünden tercih olarak nike free bu konuda 1 numara öneririm....

• Konu Sahibi bossnes
bisiklet çevirme baldırları değil qadriceps leri ön bacaklarda etkili olur evert kas kitlesi artar size tavsiyem az ağırlıkta yüksek şiddette çevirin ve uzun

• Konu Sahibi bossnes

selam
Benim sorunum şu çiftbaşlıklı kaslar dediğin bölge(calves). Kas yoğunluğunu azaltmak için
streching mi yapılmalı?? Sonuçta o kısımda çok fazla yağın tutulmadıgını okumustum. Sence kas yogunlugu nasıl azaltılabılır??

• Konu Sahibi bossnes
bisiklet bacak inceltirmi ?? benim bacakalrım aslında o kadar da kalın değil ama bileklerim kalın olduğu için bacakta kalın görünüyor...!!! napıcam ben bu bilekleriii ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…