Bana yardım eder misiniz... Sanırım bitiyor.

Bundan iki hafta önce eşimle bi tartışma yaşadık tartışma sırasında bazen ne dediğini duymayan biri kendisi. “Kaşınma, dedi üst üste bağırarak ” ne yapacaksın ne demek kaşınma dedim konu biraz büyüdü küstük. Ayrı yatmaya başladık. Sinirimi alamadım, üç gün evvel bi mesaj yazdım kendisi evden yokken çünkü iletişime bazen çok kapalı biri. Sana karşı duygularım bitiyor. Hatta keşke nefret etsem diyorum ama o da yok dedim. Sinirle söyledim ama çok dolmuştum. Bugüne kadar onun tarafından çok adaletsizliğe uğradım çok yıprandım dört senede yargılamayın lütfen..:On gündür işten eve evden işe gidiyor ama oyun başına geçiyor hani kaşınma kelimesi için bi özür beklemiştim ona o duygularımı kaybediyorum mesajına kadar ama olmadı üste çıkmaya bayılır zaten suçluda olsa. Kendisi spor salonuna da gidiyor bu arada. Dün spordan geldi konuşmuyoruz halbuki bi kız bana çok baktı diyor. Dedim sen de ona bakmışsındır. O bakıyor mu diye baktım sadece dedi buna kadar okey. Aramızda geçmişte böyle şakalaşmalar olurdu ama bu dozda değil. bunu söylediğinde içime bi acı oturdu. Kızı merak ettim dedim spor salonunun gönderilerini açtı o ann dedim ki yanımdan geçemez. Fazla özgüvenlisin dedi.(bunu demese sadece sussa bile çok oralı olmayacaktım dicem ama pek olamaZdım galiba. Kız içinde bu arada E ne diyecektim. Harika mı diyecektim. Sonra bunlara bozulduğumu anlayınca kıvırmalar şaka yaptımlar başladı. Asıl ipse şurda koptu. Bugün bi arkadaşım aradı çok samimiyiz. Eşi de eşimle aynı şekilde ve aynı yerde çalışıyorlar. İş yerinden başka biri senin spor salonunda bi kız var , çok güzel falan muhabbeti dönünce bu kız mı diye eşim kızı göstermiş. Beni kesip duruyor spor salonunda demiş. Bhnu arkadaşımdan duyunca başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Aslında ayrılık için tek sebep bu değil. Oyunu, fevriliği, yardım etmeyişi. Bana yardım et dediğinde ben de çalışıyorum demesi. İki güzel cümleden mahrum bırakması eskiden öyle değildi. Zaten ailesi de bizi aşırı yıprattı. Konuya döneyim. Ben gurursuz değilim senin gözün dışarda hadi bi kızın gelip sana baktığını söyledin gelipben kendimi övdüğümde neden fazla özgüvenlisin diyorsun dedim. Bu arada arkadaşımı zan altında bırakamayacağım için eşinin arkadaşıma anlattığı muhabbeti söyleyemedim. Ama söylesem Tokat gibi gelecekti ona. Gelip bana ayrılacaksan burda ayrıl git diyor. Memleketine ayrılmadan gidemezsin diyor. Ama bilmiyorum memleketime gitsem çekişmeli olacak burda olsa cesaretimi burda toplayamıyorum. Bu arada ona bi mesaj atmıştım işte bugü eve gelmeden gururum beni girdaba sokuyor. Gibisinden hala inkar ediyor ben kızı beğenmedim bilmem ne diye.
Acı ama bazen böyle sert yazmak lazım.Adamla ilişkiniz aşırı lackalasmis (kız muhabbeti çok çirkin)kendinizi böyle küçük dusurdukce çok daha böyle muamelelere maruz kalırsınız.Cocuk da yok galiba .Sal ipini gitsin

Mesela ailesinin beni manevi anlamda rahatsız edecek olması bu boşanmalardan dolayı. Çocugun velayeti için sürekli uğraşacaklarını
siz uğraşmak istemiyorsunuz kimseyle.
ama hayat böyle değil maalesef.

gördüğüm 3 seçenek var. varsa siz de ekleyin.
1. susacaksınız ve bu şekilde devam edeceksiniz
2.kocanızla beraber destek alacaksınız, ikiniz de evliliği kurtarmak için çabalayacaksınız.
3.boşanacaksınız ve yukarda yazdıklarınız da dahil olmak üzere kendi hayatınızı kuracaksınız.
hangisini yapmak istiyorsanız siz bilirsiniz. hayat sizin hayatınız.

bu arada kız muhabbeti bir dahakine bakışarak flörte, sonra yazışmaya sonra fiziksel olarak aldatmaya gider. boşanmayacaksanız da size bir daha kız muhabbeti yapmasına izin vermeyin.

Sürekli su oldu boşanacagim bu oldu boşanacagim diyip duruyorsunuz bence öncelikle ne yapacağınıza karar verin. Çünkü siz gidip gidip geldikçe eşinizin size karşı saygısı da azalıyor . Öncelikle bir karar verin ona göre davranın .

Maalesef olgunlaşmamış çocuk kalmış iki insanın evliliği.Siz daha çok bu şekilde tartışma yaşarsınız.Ya ayrılacaksanız ya da birbirinizi büyüteceksiniz 🤷🏻‍♀️

Maalesef olgunlaşmamış çocuk kalmış iki insanın evliliği.Siz daha çok bu şekilde tartışma yaşarsınız.Ya ayrılacaksanız ya da birbirinizi büyüteceksiniz 🤷🏻‍♀️
Haklısınız :KK43: ben aslında kinimin esiri oldum yoksa ona göre olgundum. Ama o hiç büyümeyecek yada 30undan sonra büyüyecek o zaman da açıkçası bi önemi yok benim için

Sürekli su oldu boşanacagim bu oldu boşanacagim diyip duruyorsunuz bence öncelikle ne yapacağınıza karar verin. Çünkü siz gidip gidip geldikçe eşinizin size karşı saygısı da azalıyor . Öncelikle bir karar verin ona göre davranın .
Ama sürekli bi şey oluyor :KK43: o sebeple söylüyorum burdan fikir ediniyorum. Yani galiba evdeki ruhsuzluğum dışarı itti diyorum ki nefret ediyorum. Sonra üzülüyorum. Ama hatırlayınca kötü anıları olmamalı diyorum.

cok yuz goz olunmus maalesef :KK43:
bır aıle terapıstıne gıdın bence

Ama sürekli bi şey oluyor :KK43: o sebeple söylüyorum burdan fikir ediniyorum. Yani galiba evdeki ruhsuzluğum dışarı itti diyorum ki nefret ediyorum. Sonra üzülüyorum. Ama hatırlayınca kötü anıları olmamalı diyorum.
Sürekli birşey olması bence normal değil bu işin çözümüne bakmanız lazım evlilik için gecinmeye ikinizin gönlü de var mı yok mu ? Onemli olan o . Ortadaki çocuğa da yazık ya bir terapiste gidin ya da istemiyorsanız ayrılın sürekli huzursuzluk çok zor değil mi ?

X