Bana yardım edin ne yapacağım ben ?

Kadın mağdur bence ve bundan nefret ediyor son dönem anladım. Kadına suç atıyor ama yok kadın kandırmış bunu, baba sevgisizliğinden evlenmiş, paragözmüş bla bla.. kapımda ağlayan beni koruyup kollayan adam bugün kolu sıkıp zorla ayağa kaldırınca gerçeğin o olmadığını anladım. Beni aşırı kıskanıyor böyle saçma sapan çevrenden sevildiğim için acısını böyle çıkarıyor.

hayır kıskandığından değil ancak bu şekilde egosunu tatmin edip baskı ile elde tutmaya çalışmak istemesinden.
kıskanan erkek sever mantığı ile göz boyamaya çalışıyor.

Dövmedi de. Yani dövse paralarım onu dedim ya sırf rezillik olmasın diye sustum. Mesleğine zarar gelmesin diye abartacağını düşünmedim hiç.
Yarın çok güzel bir ders vermeyi düşünüyorum.
Güya bugün beni eve bıraktı o kavgadan sonra geleceğim bekle beni dedi eve gitti foto atmış annesi kız kardeşi evini düzenliyor bak başka kadın yok diyor. 1 saat sonra yazıyor yarın kardeşini işe bırakacakmış burada yer bilmiyormuş. Dedim partiye gerek yok teşekkürler kendine iyi bak. Olur mu yazmış öpücükler atmış. Hepsi samimiyetsiz.
Mesleğini o düşünmeli, siz değil. Yüzyüze ayrılmayı unutun, bir mesajla bitsin gitsin. Yüzyüze ne yapacağı belli olmaz, artı hak etmiyor bunu bile.

Annesinden ve kardeşinden sizi köşe bucak kaçırır

Çünkü o evlilik hikayesinde farklı bir şey vardır

Toplumumuzda bir aile kolay kolay 20 yaşındaki oğlunu 30 yaşındaki kadın ile evlendirip boşanınca da tekrar evlen diye baskı yapmaz

Hikayede bilmediğiniz çok şey var gibi babasından kaçmak için evlenen adamın kumar borcu ödenmiş vs

Hiç sağlam pabuç değil

Şiddet zaten başlı başına sorun da senin hata yapıp onu görmezden gelecek bir başka pozitif yeri de yok

Beter olsun bencede başka bir şey var köşe bucak saklaması vs. Ama evinde kız kardeşi ve annesi var eminim. Şeytan diyor git kadınla konuş. Evde kendisi de kız kardeşi de yok kadın tek şuan.

Mesleğini o düşünmeli, siz değil. Yüzyüze ayrılmayı unutun, bir mesajla bitsin gitsin. Yüzyüze ne yapacağı belli olmaz, artı hak etmiyor bunu bile.
Ben düşünmüyorum zaten kendisi düşünüyordur diyorum. Hayvan şerefsiz. Dünkü olayı hala unutamıyorum.

Çok gençsiniz hayatınızı yaşayın kimseyi odak noktası yapmayın. Yine bana kızanlar çıkacak. Kadın için çabalayan erkek olmalı. Erkek mutlu olmak istiyorsa önce bir kadını mutlu edecek. Bu benim düşüncem .

Çok gençsiniz hayatınızı yaşayın kimseyi odak noktası yapmayın. Yine bana kızanlar çıkacak. Kadın için çabalayan erkek olmalı. Erkek mutlu olmak istiyorsa önce bir kadını mutlu edecek. Bu benim düşüncem .
Bende senin gibi düşünüyorum ama ben onun peşinde asla koşmadım. Bir insanın bu kadar değişebileceğine inanamıyorum. Deli oluyordu çünkü. Demekki hepsi palavraymış. Götü sıkışınca çirkef yüzünü göstermiş oldu. Kendime çok kızıyorum nasıl inandın aptal diye.

Kolunuzu sıkmış, seni fena yaparım diye tehdit etmiş, böyle bir adamla devam etmeyin tabi ki , hemen bitirin bence. Ama ben sizi de biraz ilgi arsızı buldum. Doğum gününüzde, akşam gelirim demiş, bekleyemedim çemkirdim demissiniz. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor, 29 yaşında koca insansınız, çocuk da değilsiniz, doğumgününü bu kadar önemsemeyin. Ben de hiç ilgilenilmese, gelmese kırılırım ama akşam gelicem demiş adam.

Bende senin gibi düşünüyorum ama ben onun peşinde asla koşmadım. Bir insanın bu kadar değişebileceğine inanamıyorum. Deli oluyordu çünkü. Demekki hepsi palavraymış. Götü sıkışınca çirkef yüzünü göstermiş oldu. Kendime çok kızıyorum nasıl inandın aptal diye.
Yaşandı artık onlara yapabilecek birşey yok bundan sonra o ya da başkası için adımlarınızı daha dikkatli atarsınız. Herkes birşey öğretip gider. Şükredin yüzünü erken göstermiş ya yıllarınızı heba ettikten sonra anlasaydınız.

Kolunuzu sıkmış, seni fena yaparım diye tehdit etmiş, böyle bir adamla devam etmeyin tabi ki , hemen bitirin bence. Ama ben sizi de biraz ilgi arsızı buldum. Doğum gününüzde, akşam gelirim demiş, bekleyemedim çemkirdim demissiniz. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor, 29 yaşında koca insansınız, çocuk da değilsiniz, doğumgününü bu kadar önemsemeyin. Ben de hiç ilgilenilmese, gelmese kırılırım ama akşam gelicem demiş adam.
Onun derdi bir ton arkadaşımın benle ilgilenmesi beni hatırlaması kendisi yapamadı ya psikolojik tamamen. İlgi delisi değilim sadece ilk doğum günümde en azından bi sürpriz yapsaydı tabi ilgi bekleyeceğim kapıdan geçen bir adam değildi hayatımda. Ama şuan öyle bir farkı yok.

Mesaj atmış gönlümü almak için saçma sapan hareketler bende soğuk cevap verdim yavaş yavaş çekiyorum kendimi dediğiniz gibi. Aynen başladı yavşaklıklara.

Akıl verecek bir şey yok. Her şey gün gibi ortada. Kavun mu bu koklayıp alasın demişler ama sizinki baştan ifil ifil kokuyor. Siz de bu ilişkinin içinde niye kalıyorsunuz, o ayrı bir şaşılacak şey. Adam size babandan daha kötü yaptım demiş, daha ne demek gerekir, ben sorunluyum ve ileride sana şiddet de uygularım demesi için?

Akıl verecek bir şey yok. Her şey gün gibi ortada. Kavun mu bu koklayıp alasın demişler ama sizinki baştan ifil ifil kokuyor. Siz de bu ilişkinin içinde niye kalıyorsunuz, o ayrı bir şaşılacak şey. Adam size babandan daha kötü yaptım demiş, daha ne demek gerekir, ben sorunluyum ve ileride sana şiddet de uygularım demesi için?
İlk kez böyle konuşunca şok oldum içini dökmek istedim zaten bitti aynen 👍🏻

Korkarım ki bu adam sizi kolay kolay bırakmaz. Evinizi taşıyın gizlice, izinizi bi şekilde kaybettirin. Korkarım ben böyle tuhaf ilişkilerden...
O kadar hastalıklı değildir herhalde. Ne belaya gelirse gelsin sanmıyorum

X