Selülit Bel ve göbektekı yaglara %100 kesın cözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Zayıflama ilaçları, bitkisel veya kimyasal ilaçlar, gıda takviyleriyle ilgili konu açmak yasaktır...

Hayır hayır, bu ürünleri sağlık ürünleri satan yerlerden alacaksınız, gnc gibi güvenilir markalar olması gerek, ben nutriwey,amway vs firmalarına hiç bir şekilde güvenmiyorum içlerinden birinin sanırım cl500 diye bir ürünü var tam bir sahtekarlık örneği.imkanı olan ebay'a baksın metabo extreme cla1000 ve l-carnitine buradan 1 kutu alacağınız fiyata ebaydan 3 kutu alıyorsunuz...ayrıca bunlar ilaç değil belirtmiştim...Forumda beni gayet iyi tanıyan arkadaşlar var, asla işe yaramaz bir ürünü önermem ve kullanmadan, gözümle etkisini görmeden kimseye tavsiye etmem...Kolesterol sorunu olan varsa diyete ek olarak ısrarla tavsiye ederim çok iy geliyor...

Siteyi yeni kullanıyorum. Pek detaylı bilmiyorum. Size nasıl ulaşabilirim tam olarak bu konuda desteğe ihtiyacım var

X