Binnaz Abla

Didar Evren’e ne falı baktırmıştın, ben kaç tane fal baktırdım 1 tane söylediği bile çıkmadı bana :KK43:
Didara ben bütün fallarını baktırdım ama bütün çıkan falları katinaydı, ne dediyse yaşadım olumlu ve olumsuz ama su ve kahve fallarını da çok beğenmeme rağmen (özellikle su falı) çıkmadı falları, tarihleri geçti. Son iki su falında da iş ile alakalı sorduğum konularda zıt şeyler söyledi ve bence ilk falı çok daha doğruydu, ikinci falı keşke atmasaydım dedim hatta

Serkan Tek'in uzun vadede yani en az birkaç ay icinde dedigini yasayan var mi? Yani 4 hafta 1 ay icinde olan yakin gelecekten cok uzun vadede dedikleri çikiyor mu merak ediyorum.

Serkan Tek'in uzun vadede yani en az birkaç ay icinde dedigini yasayan var mi? Yani 4 hafta 1 ay icinde olan yakin gelecekten cok uzun vadede dedikleri çikiyor mu merak ediyorum.
SERKAN tek e bu güne kadar 5 kez Baktirdim benim favori falcimdir dediklerini hep yaşadım vadeleri biraz geçilse de çok detay vermiyor falda hanimefendi ile başlayıp bitiriyor ama dediklerini yasadim

Fal Sepeti’nde Gökhan Keskin, Ayten Ce, Medyum Sıla ve Özge Özün’e baktıran var mı? Baktıran varsa yorumlarını bekliyorum.
Medyum sıla hediye falımı almıştı ama çok berbattı canım,uzağından yakınından geçmedi sıfır his. Ayten ce tellwedeki aytence’yle aynı kişiymiş yorumu fena değildi denenebilir.

Güzel bakıyor mu canım ?
Ben çok beğendim açıkcası yorumlayışını. İlla ki falı çıkmayanlar vardır ama sorduğum her soruyu atlamadan detaylıca cevaplaması,falsepetindekilerin çoğunun aksine arkasından kovalayan varmış gibi 5 dkda bitirip göndermesi yerine açıklayarak bakması, soru-cevap kısmında da uzun uzun yazmasını ve pembeci olmamasını ben çok beğendim. Benim de bir falcıda en çok aradıklarım bunlar zaten belli fal bakarken adam zevk alıyor

X