Binnaz Abla

Gökhan keskin Vadesiyle mi çıktı acaba? Merak ettim cevaplarsanız çok sevinirim 🤗
Gökhanın eski fallarında dediği şeyler söylediği tarih aralığında çıkmış ama son falında söylediği olumlu-olumsuz durumlar için pek tarihlik olaylar yoktu ama dediği şekilde ilerledi, bir de merak ettiğim bir olay hakkında neden böyle olduğunu ilginç bir şekilde sadece didar evren ve gökhan keskin bildi. Halbuki bu merak ettiğim olayın iç yüzü için ne pahalı falcılara gitmişim hepsi bana pembe pembe yorumlar yapmış 😒

Kızlar ben de baktırmışım gökhan keskine.ama vadesi komple patlamış.diğer söyledikleri de patlamış.vadesi dolalı 2 ay olmuş.bende olmamış malesef :KK43:
Üzüldüm 😔 ne acayip kimine a'dan z'ye çıkan fal kimine tek kelimesi çıkmıyor ya da bir falı çıkan falcının başka falı hiç çıkmıyor

Ben cevap yazdım
Simdi gördüm tsk ederim, araya falsepeti konusu girince nasil olduysa görmemisim.
Bu 5 fal birbirine yakin zamanlarda degildi öyle degil mi? Merak ettigim bana da bir konu hakkinda birkaç ay verdi, size de bu sekilde vade verdigi oldu mu ve çiktiginda böyle uzun vadesi var miydi? Örnegin bana Haziran dedigi konu çok uzun vadeli oldugu halde cikar mi yoksa böyle uzun vade verdigi konular cikmaz mi çok merak ettim. Tabii ki gelecegi kimse bilemez ama olasilik hesabi yapiyorum iste kendimce 😃

Canım en sin
Simdi gördüm tsk ederim, araya falsepeti konusu girince nasil olduysa görmemisim.
Bu 5 fal birbirine yakin zamanlarda degildi öyle degil mi? Merak ettigim bana da bir konu hakkinda birkaç ay verdi, size de bu sekilde vade verdigi oldu mu ve çiktiginda böyle uzun vadesi var miydi? Örnegin bana Haziran dedigi konu çok uzun vadeli oldugu halde cikar mi yoksa böyle uzun vade verdigi konular cikmaz mi çok merak ettim. Tabii ki gelecegi kimse bilemez ama olasilik hesabi yapiyorum iste kendimce 😃

Canım.en son yılbaşında indirim vardı BAKTIRDIM bende hiç ay olarak vade vermedi bu güne kadar yakın zamanda yada 3 vade gibi konuşurdu fakat bir kez biraz beklemen gerekir dediği şey 3 gün sonra oldu vadeleri tam uymasana söylediği gibi oldu gidisat

Falsepetinde geziniyordum savaş atılgan profiline "4 puan dahi verenlere bakmak istemiyorum " yazmış ahahahah bu ne hırs Savaş Bey 😂😂😂😂

Evet savaş cok sıkıntılı bir kac kisiyi tersliyomuş aniden öfke krizi gelip,benim arkadası azarlamıştı mesela. Bir baska kisiye senin adam seni sevmiyo demis. Psikolojiniz saglamsa baktırın. Bi de sizi isteyecek cok meşakatli iş 😆😁Ama baktiginda da iyi bakıyormuş. Kafasi yerinde olunca.Enerji meselesi yine ama ben biraz çekiniyorum.

Kızlar ben Fal Sepeti’nde fallar baktırdım. Uzun zamandır baktırmıyordum bu yüzden temiz enerjide olduğumu düşünüyorum. Yüksek fiyatlı değiller belki ama denemiş oldum. Çıkarsa yazacağım.

Fal Sepeti’ndeki yorumlarından dolayı Burçak Demir’e fal baktırdım, daha önce deneyimleyenler yazabilir mi?
Canım ben ondan iade aldım. Hayatımda dinlediğim en iğrenç faldı. Tarot baktırdım, 10 dklık bir yorum geldi ooo dedim süper detaylı. Ama 10 dk boyunca kadın "bu adamın seni unutamadığını görüyorum" demiş. Abartı değil gerçekten öyleydi

X