Binnaz Abla

bana bir arkadaşım önermişti mail atmıştım. maille randevu vermişti, sonra da randevu gününde telefonla görüşüyorsun sohbet gibi ilerliyor. Şöyle bişey eklemek eklemek istiyorum doğum haritası ile ilgili, biz hep karşı tarafı suçluyoruz, kendi yanlışlarımızın da farkındayız ama tamamen sorumluluğu üstümüzü almıyoruz. Aslında hayatta başımıza ne gelirse gelsin, ben burda ne hata yaptım ya da hala yapıyorum bunlar başıma geliyor demek lazım. Bunlarda doğum haritamızda var kızlar. Belki sizde evlilik sıkıntı gözüküyor, belki sizde çocuk sıkıntı gözüküyor ... bilmek lazım bence. böyle fallarla daha harap oluyor insan psikoloji kalmıyor zaten

bana bir arkadaşım önermişti mail atmıştım. maille randevu vermişti, sonra da randevu gününde telefonla görüşüyorsun sohbet gibi ilerliyor. Şöyle bişey eklemek eklemek istiyorum doğum haritası ile ilgili, biz hep karşı tarafı suçluyoruz, kendi yanlışlarımızın da farkındayız ama tamamen sorumluluğu üstümüzü almıyoruz. Aslında hayatta başımıza ne gelirse gelsin, ben burda ne hata yaptım ya da hala yapıyorum bunlar başıma geliyor demek lazım. Bunlarda doğum haritamızda var kızlar. Belki sizde evlilik sıkıntı gözüküyor, belki sizde çocuk sıkıntı gözüküyor ... bilmek lazım bence. böyle fallarla daha harap oluyor insan psikoloji kalmıyor zaten
bana da atabilir msnz?

Savas a baktırdın mı
Yeni gördüm mesajınızı. Savaşa baktırmadım hiç
Savaşa baktırdım ben, tespitleri inanılmaz iyiydi.. valla yorumlardan dolayı kötü bişey söylerse sakın dikkate alma diye kendi kendime telkinle dinledim ama çok gerçekçiydi. Analiz ve durum değerlendirmesi 5 🌟 ama geleceği bekleyip göreceğiz. Kendime kendimle ilgili yaptığım bir eleştirim vardır, onu alınma gücenme diye dan diye söyledi. Bu çok şaşırtıcıydı🤷‍♀️

Savaşa baktırdım ben, tespitleri inanılmaz iyiydi.. valla yorumlardan dolayı kötü bişey söylerse sakın dikkate alma diye kendi kendime telkinle dinledim ama çok gerçekçiydi. Analiz ve durum değerlendirmesi 5 🌟 ama geleceği bekleyip göreceğiz. Kendime kendimle ilgili yaptığım bir eleştirim vardır, onu alınma gücenme diye dan diye söyledi. Bu çok şaşırtıcıydı🤷‍♀️
ne atmıştınız savaşa?

Savaşı merak ettim baktırılacaklar listeme ekledim 😅 tam 2 ay olmuş fal baktırmayalı birdenbire soğudum hiç içimden gelmiyor bu aralar. Daha elfin demete baktıracaktım ona baktırdınız mı siz?

Uzun bir aradan sonra merhaba herkese. Salgın başlangıcında başka bir başlıkta ufak bir tatsızlık yaşandığı için + fal işini neredeyse tamamen bıraktığım için uğramıyordum artık buraya. Umarım herkes iyidir.

Fazla bir flaş haber yok, ancak yaz başında Zümra’ya fal göndermiştim (çok uzun zaman sonra ilk kez). Zümra’nın ilk falı bende harfiyen ve vadesiyle çıkmıştı, sonrakiler çıkmamıştı. Klasik durum yani. Arayı açınca belki yine çıkar düşüncesiyle baktırdım :) Bir de şu salgın, kaderci tarafımı yeniden tetiklemiş olabilir :)))

Her neyse, Zümra bana bu yaz biriyle yazışacağımı ve bundan çok keyif alacağımı söylemişti. “İlişki veya romantizm anlamında düşünme, sadece öyle biri olacak bu yaz” demişti. Ben de bunu olağanüstü saçma bulmuştum çünkü nerdeyse 2 yıldır sosyal medya kullanmıyorum, yüz yüze tanıdığım insanlarla hal hatır sormaktan bile kaçıyorum uzun zamandır, 2 satır yazmak bile angarya gibi geliyor vs. Dolayısıyla Zümra’nın dediği şeyin benim için oluru yoktu, hele ki bu yaz!

Gelgelelim oldu. Tamamen tesadüf, bilgi almak istediğim bir ortamdan öyle biri çıktı yakın zamanda.

Onun dışında, burada sizlerin de yorumlarından sonra Lizyaa’nın önerdiği Serkan Batu’yu geçmiş ve anda oldukça beğendim. Yine de gidişatı tutturacağını sanmıyorum.

2 yıllık fal “macerama” baktığımdaysa, uzun vadeyi tutturan bir tek Bilge Özdoğru olmuş. Yani gidişatın tamamını bilen bir tek o var. Diğer sevdiğim 3-5 isim sadece ufak ve kısa vadeli şeyleri bilmiş.

Şimdilik böyle. İyi bakın kendinize.
Kavansit Kavansit uzun zamandır göremiyorum seni, mesaj kısmı da kapalıymış. Merak ettim, umarım her şey yolundadır. 🥰

Evet bana da tespitleri çok iyi geldi. Kesin boş değil ve gerçekçi. Baktırmaya değer. Sanki akıl okuyor gibi. Ne düşünüyorsam tak diye söyledi.

Savaşı merak ettim baktırılacaklar listeme ekledim 😅 tam 2 ay olmuş fal baktırmayalı birdenbire soğudum hiç içimden gelmiyor bu aralar. Daha elfin demete baktıracaktım ona baktırdınız mı siz?
Çok yazmışımdır elfinle ilgili,binnazda en sevdiklerimden. Tarot değil ama.katina baktırın baktıracağınız zaman. Ücret diğerlerine göre fazla.indirimi beklemekte fayda var

Evet bana da tespitleri çok iyi geldi. Kesin boş değil ve gerçekçi. Baktırmaya değer. Sanki akıl okuyor gibi. Ne düşünüyorsam tak diye söyledi.

FAL sepetinde canim

Fal sepetindeki savaş mı o?
Ben cok insan tersledigini duydum. Sizlere nasıldı? Konusma tarzi falan?
Arkadaşım fal attığında iade etmisti. Sürekli baskı yapilmasindan hoşlanmıyorum diye.
Iade sebebinde ben anlasabildigim kisilere fal bakiyorum. Enerjim tutmasi lazim demişti.
Sanki anlasıp da kari koca olacak. Neyse benim kanım almadı. Baktırmadım ama baktiracak olanlar düsünsün

Arkadaşım fal attığında iade etmisti. Sürekli baskı yapilmasindan hoşlanmıyorum diye.
Iade sebebinde ben anlasabildigim kisilere fal bakiyorum. Enerjim tutmasi lazim demişti.
Sanki anlasıp da kari koca olacak. Neyse benim kanım almadı. Baktırmadım ama baktiracak olanlar düsünsün
Bekleticem isterseniz iade alın dedi
Baya baya geç yorumladı ama ben zaten hazırlıklıydım tersler yada çok olumsuz konuşur mu acaba diye.. tespitler çok iyiydi ama gelecek çıkar mı bilmiyorum. Çoğunlukla analiz ve anlıkta iyi olanların geleceği çıkmıyor

Kızlar merhaba bu konu daha popüler diye buraya yazıyorum. Fal krizim geldi 😂. Falsepetindeki Kader papatyaya başka baktıran çıktı / çıkmadı diyecebilecek olan var mı?

Bana 15 dk sonra yorumladı. Çok kibar biri. PEMBE konuşmadı zaten olumsuz durumları da söyledi. Ama evet iade ediyormuş hep bakmıyor. Anlıkta çok iyi. Gelecek için çok uzun vade verdi çıkarsa yazarım.

Bana 15 dk sonra yorumladı. Çok kibar biri. PEMBE konuşmadı zaten olumsuz durumları da söyledi. Ama evet iade ediyormuş hep bakmıyor. Anlıkta çok iyi. Gelecek için çok uzun vade verdi çıkarsa yazarım.

Ilk defa 1 erkek falcı icin olumsuz konusuyorum.😁 Iade ediyormus dedin sana da mı etti?
Neyse insallah bakalım çıkar.

X