Binnaz Abla

🤣 Kimse anlamamış sanırım ama binnazdaki volkan canözü falsepetindeki savaş. bende kaydı 2.kez dinleyince farketim işin ilginç tarafı kimse volkanı beğenmzken savaşı çok beğendi 🤣🤣

Emin misin ?
Saka yapıyosun bence. Eger şakaysa 2.bi linc girisimi yapılacak bana?

Emin misin ?
Saka yapıyosun bence. Eger şakaysa 2.bi linc girisimi yapılacak bana?
Canım olur mu öyle şey neden sana linç olsun :) Yok şaka yapmıyorumda ben 2 ay önce olam volkan telefon görüşmesi ile falsepeti kaydını karşılaştırdım öyle anladımm. Çünkü aşina gelmişti bana o ses ve fal bakım cümleleri 🤣 ben o zamanda demiştim yani hisli birisi kötü fal bakmıyo çıkarcı değil. Hatta Benim arkadaşımın favori falcısı olmuştu 💁‍♀️ Sadece kim olduğunu söyledim asla hakkını yiyememm

Canım olur mu öyle şey neden sana linç olsun :) Yok şaka yapmıyorumda ben 2 ay önce olam volkan telefon görüşmesi ile falsepeti kaydını karşılaştırdım öyle anladımm. Çünkü aşina gelmişti bana o ses ve fal bakım cümleleri 🤣 ben o zamanda demiştim yani hisli birisi kötü fal bakmıyo çıkarcı değil. Hatta Benim arkadaşımın favori falcısı olmuştu 💁‍♀️ Sadece kim olduğunu söyledim asla hakkını yiyememm

Valla volkan olsaydı benim falı havada karada alırdı cünkü 5 puan garanti olan müsteriyim. Ama tuhaf olan volkan daha canayakın savaş ters. Volkan ı begenmeyen savaş ı beğeniyor 😆
Ben savaştan kötü enerji aldım ama volkan daha canayakın geldi.
Bilemedim ya. Ses benzerligi olabilir mi acaba?
Cünkü 1 fal basta tutmuyosa sonradan hic tutmaz.
Bi denemek de lazım.

bende merak edip bugün yollamıştım savaşa. bekletti baya. volkana baktırmıştım beğenmemiştim bir iki bilindik şey dışında çok artısı olmamıştı bende. savaşta da aynısını yaşadım. hatta enerjisi yorumlayışı o kadar ağır geldi ki geçen hafta elfine baktırmıştım onu kapattıktan sonra tekrar elfini dinledim. olumsuz değildi savaş ama çok uzattı. volkan çıktıysa şaşırmadım :)

savaş bana yıldızname de baktı beklettiği içn özür dileyerek. ben Katina atmıştım. yıldız yıldız demiş fal yorumunda sadece. bir iki spesifik bildiği şey var ama bence tırt. yani bana yorumu tırttı. :)))

Nasıl ya? Bence mümkün değil
Bence de.

Yapmayın yaaa şimdi savaşta sıra bekliyorum ve volkan canözünü hiç beğenmemiştim 😩😩

Bana kalırsa da değil. Cünkü benim fali reddetmeZdi. Ben daimi müsterisiydim. Volkan ı begenmeyen savaş ı begeniyosa bence sistemdekinlerde gerçekten sorun vardır.😆
Ve ben 5 yildiz veren bi müsterisiyim. Bana kalirsa değil. Cogu kisi memnun. Ama bana cok ters geliyo bu kişi

savaş bana perşembe rüya göreceksin falan da demişti. o yüzden de en beğenmediğim fal yorumu olabilir artık. umarım baktıranlar memnun kalır yine de. sonuçta hepimize tırt çıkacak hali yok :)

savaş bana perşembe rüya göreceksin falan da demişti. o yüzden de en beğenmediğim fal yorumu olabilir artık. umarım baktıranlar memnun kalır yine de. sonuçta hepimize tırt çıkacak hali yok :)
Canım belki görürsün ya bu persembe ya haftaya persembe 😁

Bence de.

Bana kalırsa da değil. Cünkü benim fali reddetmeZdi. Ben daimi müsterisiydim. Volkan ı begenmeyen savaş ı begeniyosa bence sistemdekinlerde gerçekten sorun vardır.😆
Ve ben 5 yildiz veren bi müsterisiyim. Bana kalirsa değil. Cogu kisi memnun. Ama bana cok ters geliyo bu kişi
Şimdi geldi yorumum canım, yıldızname baktırdım volkan canözüne benzetmedim desem yalan olur sesini falan ama volkan bende bir şey bilememişti çok kötüydü, savaşı baya beğendim çok nokta atışı vardı ve gerçekten yıldızname bakmış öyle yıldızname diye normal fal bakıp göndermemiş. Gelecek çıkar mı bilmem ama kafamdan geçenleri baya çat diye söylemiş, benim adamın en gıcık huylarını da doğru söylemiş

Şimdi geldi yorumum canım, yıldızname baktırdım volkan canözüne benzetmedim desem yalan olur sesini falan ama volkan bende bir şey bilememişti çok kötüydü, savaşı baya beğendim çok nokta atışı vardı ve gerçekten yıldızname bakmış öyle yıldızname diye normal fal bakıp göndermemiş. Gelecek çıkar mı bilmem ama kafamdan geçenleri baya çat diye söylemiş, benim adamın en gıcık huylarını da doğru söylemiş
Begenmene gercekten mutlu oldum umarim cikar.

Cañım ben ses benzerligi olabilir diye Dusunuyorum.Genelde cafe ve diger fal sitelerinde de erkek falcilarin sesi birbirine benziyor.
Senin fal icin şunu demek istiyorum eger aynı kisi ise ilkinde cok berbat olup digerinde mükemmel olmasi cok garip. Eger sen o falda detay vermedigine eminsen kopya cekmemistir. Ya da tarotta kötüdür. Birsürü ihtimal var.Ama dedigim gibi bu kisi eger volkan olsaydı benim falı havada alırdı. Konusma tarzi nasil kaba mı mıymıntı mı? Ters bi adam mı

Allam ya hortladı volkan canözü yine forumda😂
Bu sefer ben masumum suçlu degilim 😃 adam da cok büyük demekki etki var 🤣
Şaka bi yana sen baktirdin mi volkan ile savaş a nasıldı ikisi arasinda kıyas yaparsan?

Cañım ben ses benzerligi olabilir diye Dusunuyorum.Genelde cafe ve diger fal sitelerinde de erkek falcilarin sesi birbirine benziyor.
Senin fal icin şunu demek istiyorum eger aynı kisi ise ilkinde cok berbat olup digerinde mükemmel olmasi cok garip. Eger sen o falda detay vermedigine eminsen kopya cekmemistir. Ya da tarotta kötüdür. Birsürü ihtimal var.Ama dedigim gibi bu kisi eger volkan olsaydı benim falı havada alırdı. Konusma tarzi nasil kaba mı mıymıntı mı? Ters bi adam mı

Ben volkana çok farklı soru sormuştum canım öyle mail adresini falan görmüyorlarsa anlamaz sanmam. Normal tarot falan baktırsam nasıl olurdu bilmiyorum ama olumsuz söylediği şeyler de vardı umarım çıkmaz falı 😂 bence kibardı, fazla kibardı hatta ben soruda bir yeri vermeyi unutmuşum ek soruyla iletmiş. İade etmesi, enerji tutmadı demesi kısmına çok şaşırdım aslında sesinden herkese bakacak bi tip gibi duruyordu 😂

Bu sefer ben masumum suçlu degilim 😃 adam da cok büyük demekki etki var 🤣
Şaka bi yana sen baktirdin mi volkan ile savaş a nasıldı ikisi arasinda kıyas yaparsan?
Valla o zamanda söylemiştim sana,puanı bence az fal sayısına göre baya düşüktü ve içime sinmedi benim volkan. Göndermedim. Savaş konusu ise yazdığım gibi,aşırı nokta atışlıydı. Ben beğendim ama gelecek tutarmı bilmiyorum

Valla o zamanda söylemiştim sana,puanı bence az fal sayısına göre baya düşüktü ve içime sinmedi benim volkan. Göndermedim. Savaş konusu ise yazdığım gibi,aşırı nokta atışlıydı. Ben beğendim ama gelecek tutarmı bilmiyorum

Ins tutar acaba bende göndersem bakar mı?
Ama hangi metot u göndereyim. Bi de acaba cidden o mu?

Savaşın yorumunu çok beğendim acayip nokta atışlıydı demiştim ama soruma gelen cevap kafamı çok karıştırdı ve falda dediği bir lafla çok çelişti haberiniz olsun

Savaşın yorumunu çok beğendim acayip nokta atışlıydı demiştim ama soruma gelen cevap kafamı çok karıştırdı ve falda dediği bir lafla çok çelişti haberiniz olsun
Evet bende bunu diyecektim. Soru kısmına çok saçma cevap bana da verdi ( bana göre saçma) ama yorumu iyi 😂

X