Bir de KIZIMIZ OLSUN diyenleri bekliyorum...

Yumurtlamadan onceki iliskide bebeginizin cinsiyeti nedir?

• KIZ

OY: 225 62,3%
  • ERKEK

OY: 136 37,7%

• Ankete Katılan
    361
Anladim cnm tabiki nasibimizde omrumuzde ne varsa onu yasar ona sahip oluruz ams tevekkül etmek te lazim..biz yapalim..Rabbim kararini verir..resimdeki kiz kim cnm 3 oglun oldugunu diger guruptada okumustum..sanada bi kiz evlat nasip olsu ins
Sagol canim Allah razi olsun amin insallah Rabbim hepimizin gönlündekini hayirlisiyla nasip etsin.. resimdeki kizida öylesine koydum canim cok hosuma gitti benimde öyle bi kizim olsun istedim :)

Sagol canim Allah razi olsun amin insallah Rabbim hepimizin gönlündekini hayirlisiyla nasip etsin.. resimdeki kizida öylesine koydum canim cok hosuma gitti benimde öyle bi kizim olsun istedim :)
Hemde nasil cok tatli.. kocaman bir aminn diyorum cnm tatli bicir bicir kizlarimiz olsun..Rabbim sanada bizede tattirsin..

Sorma onu dusunuyorum bazen yapmak istemezse diye..cunku erkeklere biraz mantiksiz geliyor bazi seyler...neyse deneyip gorecegiz:)))bu arada oglunmu resimdeki cookk tatlii yakisiklim
Aynen benimkide aynı .. bugun sordu noldu bu ay bebek yokmu diye , galiba erken bıraktık dedim guluyo desene gitti bizim kız dıyor :-)

Valla benim adam ogullarını cok seviyo kız olsa evımin tek gülü diye tepesinde gezdırır ..
Evladin hepsi sevilir deee babalarada hele erkek babalarina kiz evlat baska oluyoo. 2. De dr 13. Haftada kiz dedi esim duvara yapisti dr diyorki "doktor bey kiz olsun dileyin benden ne dilerseniz" dr guldu. 17. Haftada bi gittik adam acmis bacaklari takim taklavat meydanda...

KISLAR GÜNAYDINNNN

bebeğime;

Ne uzun bir bekleyiş bu böyle
Günler geçmek bilmiyor sanki
Birlikte çıktığımız bu uzun yolda
Mutluluğu birlikte avuçlayacağız bebeğim
Ardı arkası gelmiyor hasretin
Dinmiyor yüreğimdeki heyecan
Sensiz geçen günlere inat
Ruhumda sana kavuşmanın telaşı var

Ahh bebeğim
Hasret gözlüm
Seni kollarıma alıp doyasıya sarılmak
Saçlarını okşayıp pamuk ellerini tutmak
Dahası
sana sevdamın şiirini okumak istiyorum

evet kıslar hamileyimmmmm..............
rabbime şükürler olsunn

21 Aralık 2009

İlk ogluma hamile kaldigimi ogrendigim gun topikte bu yaziyi paylasmisim. Hey gidi gunleeer... İyi ki kk var. Butun anilarim burda gizli :)

ilk size yazıyorum

ŞU AN MUTLULUKTAN UÇUYORUUUUUUMMM

AY GALİBA HAMİLEYİMMM

HEMEN RESMİNİ GÖNDERİYORUMMM

4 Haziran 2014

Vaayyy bu da actigim topikte paylasmisim ne guzel konusmalar paylasimlar olmus ya

Bende takipteYim bu konuyu. Allah izin verirde bir evladım daha olursa önce sağlık ve hayırlı bir insan sonrada kız olsun istiyorum. Bayılıyorum kız çocuklarına mağazalarda hep gözüm kalıyor :) birde annenin büyüdüğünde arkadaşı dert ortağı destekcisi kız evlatlar. Bizede nasip olur hayırlısıyla inşallah

X